Skocz do zawartości

Test linków 80 linków w artykułach za 304zł.


Evil77

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

myślicie, że samymi katalogami i linkami z forów ewentualnie pod jakimiś artykułami można pozycjonować lokalnie stronę na słowa typu Hydraulik Ruda Ślaska ?

problem w słowie "jakimiś"? owszem jakimiś można.

Cytat

 czy to wymaga jeszcze jakiejś większych starań, 

Wymaga dobrej wizytówki, mapy, FB inne

Cytat

bo przecież taka osoba nie zapłaci 1000zł miesięcznie za pozycjonowanie,

Dobry hydraulik Rudzie zarabia mminimum tyle brutto dzięnie, i slusznie cytując klasyka "należy się im".

Cytat

Jak wycenilibyście pozycjonowanie  takiego przykładowego hydraulika lokalnie i ile za tą stawkę czasu poświecilibyście miesięcznie?

Ale co to Tobie da, nie masz wiedzy, zaplecza, softów, możliwosci osób co będą to wyceniać, więc po co Tobie taka wycena?

Może dla kogoś to będzie tylko jedno kliknięcie myszki z wystawieniem linków na swoje strony, portali, zaplecza, grupy w FB a dla innego mięsiąć dłubania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hydraulik z miasta 25-tys. wzial ode mnie za podpiecie kilku kranow 400 zl. Zajelo mu to godzine. Pisze to zebys mial wyobrazenie o tym jakimi oni pieniedzmi obracaja. Ta branza nie jest biedna. Ale na cene ma wplyw takze konkurencja, czy tych hydraulikow jest 5 na miasto czy 50, czy 500.

Artscape - tworzenie stron www | Pomóż Szajce Szarego Wilka: https://pomagam.pl/szajkowepsiaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają kiepskie rozeznanie jeśli chodzi o zarobki dobrych fachowców - hydraulików, elektryków, kominiarzy itp.

Ja sam w jednym z większych miast w Polsce miałem problem ze znalezieniem kominiarza do przygotowania komina pod nowy piec gazowy, bo gdzie nie dzwoniłem tam mieli roboty na miesiąc do przodu.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dyskusja, to może ktoś napisze ile ja powiedzmy bym zapłacił za usługę pozycjonowania na moje frazy? może być na PW, kto wie może się skuszę ;)

Ja też wolał bym zapłacić komuś, za rzetelnie wykonaną robotę. Ale dużo "fachowców" mnie naciągnęło w tym temacie i sam zabrałem się do roboty.

Na dzień dzisiejszy dzięki Wam :) nabyłem trochę wiedzy, oraz trochę doświadczenia. Obyłem się z tematem i mogę sobie sam hobbystycznie dłubać. Bardzo chciałem podziękować wszystkim tutaj za cenne rady zwłaszcza użytkownikowi MaxPan.

Po zastosowaniu się do jego rad, wiem że moja strona była by na dzień dzisiejszy dużo wyżej niż jest teraz (choć nie jest źle).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Beltan, nie znasz chyba warunkow na Slasku. Miedzy Tarnowskimi Gorami, Bytomiem i Radzionkowem jest mniejsza odleglosc niz miedzy wieloma dzielnicami w Warszawie. Nawet nie wiedzialbys, w ktorym miescie sie aktualnie znajdujesz....

Artscape - tworzenie stron www | Pomóż Szajce Szarego Wilka: https://pomagam.pl/szajkowepsiaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze warto cos uscislic - mowimy o aglomeracji, bo Gorny Slask to szersze pojecie. Co nie jest czasem nawet do konca jasne dla samych mieszkancow aglomeracji (zwlaszcza tych naplywowych), dla ktorych Gorny Slask konczy sie na poludniu na granicach Katowic. Gorny Slask siega na poludniu do Cieszyna (a formalnie to do Ostrawy), na polnocy do Lublinca (a wlasciwie za Olesno), na wschodzie do Myslowic, na zachodzie do Prudnika. Gorny Slask to okolo 50% powierzchni woj. slaskiego (reszta to Malopolska) i z 70-80% opolskiego (reszta to Dolny Slask). Co nie zmienia faktu, ze w woj. slaskim srednia odleglosc miedzy miastami (przynajmniej u mnie na poludniu) to gora 10 minut jazdy. Pociagi nie maja sie nawet jak rozpedzic ;)

Artscape - tworzenie stron www | Pomóż Szajce Szarego Wilka: https://pomagam.pl/szajkowepsiaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechem jest to co doradzasz - firmie usługowej ze Sląska nie reklamować się w miastach które w zasadzie leżą 1000-10000 metrów od siedziby...

Cytat

Twoje frazy mają cios po kolanach konwersji, że są pozycjonowane na miasta niezgodne z lokalizacją firmy.

 

Zamiast pisać farmazony wystarczylo sporzeć na mapę.....

 

to jego frazy :

 

 

Cytat

•nauka jazdy bytom
•nauka jazdy piekary śląskie
•nauka jazdy radzionków
•nauka jazdy tarnowskie góry
•prawo jazdy bytom
•prawo jazdy piekary śląskie
•prawo jazdy radzionków
•prawo jazdy tarnowskie góry
•szkoła jazdy bytom
•szkoła jazdy piekary śląskie
•szkoła jazdy radzionków
•szkoła jazdy tarnowskie góry
•szkoła nauki jazdy bytom
•szkoła nauki jazdy piekary śląskie
•szkoła nauki jazdy radzionków
•szkoła nauki jazdy tarnowskie góry

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beltan napisał:

Może przy <10km nie ma z tym takiego ciosu po kolanach, ale przy więcej na pewno może być słabiej.

 

Może tak, a może nie... takie gdybanie współczesnej młodzieży, która nie ma nic do powiedzenia, ale gada by gadać...

masz jakieś dowody ? doświadczenie, że 10 km, a nie 11 ???????

Jedna z moich firm siedziba: Słupsk, dla geolokalizacji Gdańsk (jakbyś nie wiedział to odległość c.a. 140 km) oraz Gdynia (105km) jest traktowana przez google jak "lokalna", ale dla Koszalina (65km) już nie... więc to tylko oni wiedzą jak to jest z ich podziałami

 

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Może przy <10km nie ma z tym takiego ciosu po kolanach, 

To po co doradzasz takie bzdury. Twoja wiedza na temat SEO jest minimalna, wywnioskowac to można z Twoich postów na forum.

Nie rozumiesz, że takimi "radami" możesz szkodzić?

Co to jest 10 km dla firmy usługowej a nawet 100. Nie brnij dalej w to bo nie ma żadnego sensu. Na przykład elektrycy, hydraulicy, instalatory, tasówkarzy oferujące transfery,  serwisanci RTV/AGD,  Katowic i Krakowa pracują w jednym i drugim również tak pozyjonują się i są widoczne w mapkach bo mają taki zasięg.... ale to wystarczy pomyśleć logicznie i mieć odrobinę wiedzy jak to realnie funkcjonuje a nie trollować tak:

 

Cytat

 

Jest taki dowcip: przekonałem kogoś w internecie że mam rację.

Śmiech.

  •  

 

 

Cytat

więc to tylko oni wiedzą jak to jest z ich podziałami

Na to ma wplyw również konkurencja lokalna, zasięg nawet geolokalizacja komentarzy

Dodaj do mapki parę opinię z kont zakotwiczonych w Koszalinie w wielu przypadkach to pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MaxPan napisał:

Na to ma wplyw również konkurencja lokalna, zasięg nawet geolokalizacja komentarzy

Dodaj do mapki parę opinię z kont zakotwiczonych w Koszalinie w wielu przypadkach to pomaga

 

Wiem, ale wolę nie kombinować za bardzo by nie wyrzuciło mnie z Gdańska (Gdańsk + Gdynia ~650 k mieszkańców, Koszalin 'tylko' 100k) więc dla mnie lepszy rynek zbytu... ;-)

 

również konkurencja lokalna - to przede wszystkim

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności