Skocz do zawartości

Pozycjonowanie - oferta jednej z łódzkich agencji


MarRaf

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

borykam się z pewnym problemem, tak więc jestem współwłaścicielem warsztatu samochodowego, działającego na obrzeżach Łodzi, i poszukuję agencji która zajmie się pozycjonowaniem mojej strony. Zgłosiła się do mnie firma, która znajduje się na wysokich pozycjach w Google we frazach typu "pozycjonowanie łódź", i przedstawili swoją ofertę. Zapoznałem się z nią, i wszedłem na ich stronę, i przez chwilę mignęły mi dość dziwne znaki, gdy odświeżyłem stronkę udało mi się zrobić print screena (widocznego poniżej). I teraz moje pytanie, czy takie praktyki są w ogóle legalne? Czy warto im zaufać? Czytałem kilka artykułów że ukrywanie tekstów jest złe, a tutaj jest tego wręcz kulminacja....

Ieu5KL5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ukryty tekst to słowa kluczowe, nawalone dość konkretnie

5jJk4fQ.jpg

 

To czy warto, czy nie, nikt Ci jednoznacznie nie powie. Nie na tym forum.

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarRaf napisał:

I teraz moje pytanie, czy takie praktyki są w ogóle legalne?

Legalne są, bo przecież dlaczego miały by nie być legalne;)

 

Nie jest to zgodne z wytycznymi dla webmasterów (jak praktycznie wszystko co ma manipulować pozycjami strony) ale z tego wynika że skuteczne skoro są w top na frazy które wpisałeś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarRaf napisał:

poszukuję agencji która zajmie się pozycjonowaniem mojej strony

 

Sprawdź na interesujące Cię frazy, które strony są wysoko i zobacz kto za tym stoi. Sprawę masz rozwiązaną. Możesz też poszukać wg. fraz z innej kategorii żeby uniknąć zlecania pozycjonowania podobnych fraz. W SEO liczy się skuteczność nie marketingowe pitolenie. Unikaj firm, które się do Ciebie zgłaszają sam kogoś poszukaj.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nikonem napisał:

Sprawdź na interesujące Cię frazy, które strony są wysoko i zobacz kto za tym stoi.

@Nikonem a że niby jak to ma zrobić ? szklana kula ??

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G nie pochwala takich praktyk, ale jego algorytm nagradza, widziałem sporo stronek błąkających się po topach na tkz długi ogon, które stosowały podobne patenty. Jak masz stronkę hydraulika np z Radomia, a chcesz  aby wychodziła na hasła związane z dzielnicami tego szacownego miasta i wszystkie miejscowości będące wokół tego pięknego zapewne grodu, dodatkowo jeszcze w różnych konfiguracja zaczynając od naprawy krany, kończąc na zapchanym sraczu. To w tych 100 słowach o tym jaki jesteś wspaniały tego nie uda ci się zawrzeć. Aby algorytm się nie błąkał i nie wyświetlał jakieś dziwne strony konkurencji, ładują ludki kupę tekstu jakąś czcionką 3 czy 4 na dole stronki jako szlaczek. A algorytm wyłapuje, uznaje za bardzo wartościowe podpowiedzi i ruch się kręci.

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi Panowie.

@jimmi Na ich stronie można znaleźć przeróżne certyfikaty, i jakieś zaświadczenia organizowania niebranżowych imprez :D Z takich ciekawostek co jeszcze znalazłem, to mały plusik pod znakiem Google w stopce, po kliknięciu kolejna masa fraz.

@Nikonem Nie za bardzo wiem w jaki sposób mogę znaleźć firmy które zajmują się moją konkurencją, większość z nich nie ma w stopkach informacji, a jeżeli już mają to głównie autorów ich stron.

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności