Skocz do zawartości

Poradnik dla nieśmiałych jak zdobyć każdą kobietę


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy kiedyś był nieśmiały ;)

 

1513429668_jfbuyn_600.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer i jego kobiety... Tak więc zdobywasz niewiasty na fotograficzne sesje? Pstrykasz, sorry, robisz zdjęcia też na śpiąco? :D Jakąś fotką poparłbyś łaskawie tezę, dawno się nie pochwaliłeś tutaj... 

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę zmodyfikowałem, dodałem opcję pogłębiającą bliskość relacji :P

 

2llydy9.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mniej odważnych polecam opcję z włamem do domu i podpie***leniem psa/kota/chomika/legwana i bohaterskie odszukanie zagubionego zwierza. Jeśli za pierwszym razem się nie uda, pomóż zguć się zwierzowi kolejny raz.

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzlafRock napisał:

Ja sobie kupiłem   auto.

Współczuje, ale i rozumiem :D 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Beerbant napisał:

Współczuje,

 

Spoko. Zdjęcia mnie tak bardzo nie kręcą. Nawet z łańcuchem na pierwszym planie. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat o zdjęcia nie chodziło, ale już 3majmy się Twojej wersji :) 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś do jednej (takiej niedostępnej) podjechałem wynajętym dźwigiem z kierowcą, zapukałem poprosiłem aby wyjrzała przez okno i powiedziałem, że teraz to już na pewno da się poderwać, do dzisiaj z tego mamy niezłą polewkę jak się spotkamy :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności