Skocz do zawartości

Szukanie wygasłych domen


JanekSeo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako, że w temacie samego poszukiwania wygasłych domen jestem początkujący to proszę o wyrozumiałość.

 

Zastanawiam się, czy obecnie jest sens szukać wartościowych wygasłych domen ( polskie ) i czy w ogóle takie istnieją ? Ludzi profesjonalnie polujących na takie domeny jak i serwisów oferujących domeny z historią jest sporo, więc pytanie czy gdzieś jeszcze można znaleźć coś wartego zainteresowania.

 

Znalazłem/przetworzyłem już prawie 50k polskich domen i nie znalazłem nic sensownego, tj. z dobrą bazą backliknków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
8 minut temu, JanekSeo napisał:

Ludzi profesjonalnie polujących na takie domeny jak i serwisów oferujących domeny z historią jest sporo, więc pytanie czy gdzieś jeszcze można znaleźć coś wartego zainteresowania.

Hmmm chyba sam sobie odpowiadasz na pytania :]

Chyba, że szykuje jakieś "szepty" :huh:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens? Jeśli domena z obiecującym profilem linków leży odłogiem to zawsze warto się nią zaopiekować ;) Wszystko zależy od skali potrzeb. Przejmowane są głównie domeny, które mają dobre staty w Majestic/Ahrefs. Cały czas jest dużo porzuconych domen bez wysokiego TF/DR w tych narzędziach, a świetnie sprawdzają się np. w SEO lokalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, JanekSeo napisał:

Pytam kogoś kto się na tym zna, ja mogę logicznie podejść do tematu ale szukam też poparcia u kogoś doświadczonego.

I liczysz na to, że ktoś kto się na tym zna podzieli się z Tobą za free tą wiedzą by mieć konkurencje - TAK ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można coś sensownego i tematycznego wyczesać z expirek. Kto szuka znajduje ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na 80legs.com, bierzesz darmowy pakiet na testy,  puszczasz crawlera pod kątem sprawdzania linków wychodzących, na dowolnym tematycznym serwisie powiązanym ze stroną pozycjonowaną i masz gotową listę domen do sprawdzenia pod kątem dostępności i to z tematycznymi linkami na dzień dobry

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bennie_amin napisał:

Wchodzisz na 80legs.com, bierzesz darmowy pakiet na testy,  puszczasz crawlera pod kątem sprawdzania linków wychodzących, na dowolnym tematycznym serwisie powiązanym ze stroną pozycjonowaną i masz gotową listę domen do sprawdzenia pod kątem dostępności i to z tematycznymi linkami na dzień dobry

 

 

 

 

 

To już robię i rozwiązania mam napisane samodzielnie, przetworzyłem już kilka tysięcy domen i tak jak napisałem na początku wyciągnąłem ponad 40k wygasłych domen, niestety nic konkretnego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JanekSeo napisał:

40k wygasłych domen, niestety nic konkretnego

Obawiam się, że po prostu nie za bardzo wiesz jak wykorzystać tą listę ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności