Jump to content

JanekSeo

Forumowicze
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Idylla, która w prawdziwym świecie nie istnieje, tak jak brak chorób i ludzie idealni. Wszędzie wchodzi czynnik ludzki i błędy będą zawsze więc na to powinni być zabezpieczeni. Pamiętam kilka lat wcześniej support mieli genialny, polecałem ich usługi na prawo i lewo bo nawet w nocy mogłem liczyć na pomoc w kilka minut więc wniosek taki, że można tylko trzeba chcieć, bo to co teraz jest to masakra. Mylisz się bo taki ticket w większości firm jest traktowany priorytetowo i załatwiany szybciej, tak przynajmniej było u mnie nie licząc godaddy bo tam jak w home, masówka.
 2. Projekt super, sam napisałem kilka podobnych narzędzi ale na litość boską, nie jesteś programistom, a programistą :-)
 3. To chyba jestem odstępstwem od reguły bo przez ostatnie kilka lat nie notowałem znacznych spadków :-)
 4. @eclipse skąd wniosek, że będą spadały ?
 5. W normalnym trybie zmieniasz DNSy i podpinasz domenę na serwerze, nic więcej więc albo błąd w serwerach nazw albo źle podpięta domena pod serwer.
 6. @Grey Ronin Możesz rozwinąć swoją myśl odnośnie punktu 2, skąd wniosek, że sidebar jest zbędny ?
 7. U mnie niestety to samo, teoretycznie co roku styczniu jest mniej ale ten rok określiłbym załamaniem, z RPM 7-8zł spadło na 2-3zł
 8. Dziękuję za poradę. Co do dylematów być może masz większą wiedzę w temacie i już zapomniałeś jak to jest czegoś nie wiedzieć lub nad czymś się zastanawiać. Dziękuję za odpowiedzi, już wiem coś więcej :-)
 9. Dla mnie całkiem sporo, ja szukam kilku i nie mogę znaleźć :-)
 10. Nie tyle o system co o sens szukania takich domen, jak wspomniał @Paq trudno o wartościowe znalezisko.
 11. Przepraszam, rzeczywiście nie dopisałem, że szukam domen na zaplecze, kilka już mam ale kupionych, teraz chciałem je pozyskać samodzielnie. Bardzo rzeczowa odpowiedź, właśnie najbardziej interesuje mnie kwestia czy na etapie wygasanie wszystkie domeny zostały wyłapane i czy jest jeszcze szansa na znalezienie czegoś z ostatnich lata ale mającą 30-40 RD i kilkaset BL
 12. Nie, zupełnie nie o to, nie wiem skąd ten wniosek ? Szukam pod konkretną tematykę sortując i wybierając, chyba poprawnie,, jeśli się mylę to chętnie wysłucham krytyki: sortuję listę wg parametrów moz PA i DA, majestic TF/CF i ilości BL, później sprawdzam BL w ahrefs, ich jakość itp.
 13. To już robię i rozwiązania mam napisane samodzielnie, przetworzyłem już kilka tysięcy domen i tak jak napisałem na początku wyciągnąłem ponad 40k wygasłych domen, niestety nic konkretnego :-)
 14. Bardzo dziękuję za informację. Mam nadzieję jak już przerobię około 200k domen to coś sensownego znajdę :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy