Skocz do zawartości

Czy anchor ma znaczenie?


Michaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
6 godzin temu, Michaś napisał:

Czy podczas pozycjonowania anchor ma znaczenie? Czy ważne jest, aby był on słowem kluczowym, które pozycjonujemy? 

 

Bardzo duże ma znaczenie.

Tak.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michaś napisał:

Czy ważne jest, aby był on słowem kluczowym, które pozycjonujemy?

Ale Musisz uważać, by nie "przesadzić" z linkami z anchora, bo mogą być bany na tenże anchor <_<

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Michaś napisał:

czyli zwykły link.. czy to psuje jakość linkowania?

 

Nie.  Zwykłe linki są też pożądane. Staraj się jednak różnicować anchor.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Michaś napisał:

czyli zwykły link.. czy to psuje jakość linkowania

Może negatywnie wpłynąć na widoczność strony w przypadku kiedy masz niezoptymalizowaną treść dla danych fraz i słów kluczowych.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ahrefs wskazuje, ze przewyższająca ilość linków to linki gdzie anchorem jest sama nazwa domeny... Ciężko mi powiedzieć, czy jest w 100% dobrze zoptymalizowana, czy mam postarać się o usunięcie takich linków, czy po prostu robić więcej z anchorami? Czy mając 1k bez anchora i 700 z anchorami (przypadkowe lcizby) może mieć to zły wpływ na pozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wklejaniu lnków zwykłych, czasami przyjmuje mi anchor tekst w postaci nazwy autora czy czegoś innego. Czy to może być uznane przez robota za spam i  zaszkodzić witrynie ? 

 

To jest zestawienie z Majestic. Wszystkie te linki są zwykłe: 

 

Przechwytywanie34db62534cced745.png

Strona o transhumanizmie, medycynie przyszłości i nanotechonologii: Human 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czaoszesq napisał:

Przy wklejaniu lnków zwykłych, czasami przyjmuje mi anchor tekst w postaci nazwy autora czy czegoś innego. Czy to może być uznane przez robota za spam i  zaszkodzić witrynie ? 

 

 

 

Za SPAM może być uznane to, że przesadzisz z frazami w anchorze. Naturalne linki są pożądane - jak wszystkie inne. Gotowej recepty na to jak linkować chyba nikt tutaj nie napisze bo każdy sporo czasu poświęcił aby dojść do tego samodzielnie.

specjalista-googleads.pl - prowadzenie kampanii Google Ads (AdWords)

www.smart-seo.pl - skuteczna reklama w Google :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Czaoszesq napisał:

Przy wklejaniu lnków zwykłych, czasami przyjmuje mi anchor tekst w postaci nazwy autora czy czegoś innego. Czy to może być uznane przez robota za spam i  zaszkodzić witrynie ? 

 

To jest zestawienie z Majestic. Wszystkie te linki są zwykłe: 

 

Przechwytywanie34db62534cced745.png

 

4 godziny temu, Michaś napisał:

Też jestem ciekaw odpowiedzi do powyższego, tylko.. gdyby to szkodziło to linkowanie na forach etc nie miałoby sensu...


Proponuję lekko ruszyć głową i "trochę zapomnieć" o przeczytanych (i źle zinterpretowanych) artykułach o seo i pomyśleć zdroworozsądkowo.

 

Najprawdopodobniej zdobywasz linki z komentarzy, forów (w większości jak przypuszczam nofollow)

 

Jak myślisz czy jak dziś zaczął byś w ten sposób linkować "konkurencyjne strony" byś im zaszkodził?

Jeśli myślisz, że Tak to świat nie polegał by na "pozycjonowaniu", a na "depozycjonowaniu konkurencji"

Robimy nadruki na kubkach, poduszkach i innych gadżetach - alenadruk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi. 

11 godzin temu, Grzegorz Cz. napisał:

 

Za SPAM może być uznane to, że przesadzisz z frazami w anchorze.

 

o jakie konkretnie frazy chodzi ? Czy jak wstawie cały tytuł(do60znaków) z 2,3 key-wrods to przesadzam ?

 

6 godzin temu, stania.info napisał:

Najprawdopodobniej zdobywasz linki z komentarzy, forów (w większości jak przypuszczam nofollow)

 

Takie linki własnie zdobywam. Jeszcze nie wpadłem na to jak zdobywać linki follow

Logiczne jest to co piszesz, ale lepiej sie jest zawsze  upewnić. Najgorzej jest robić coś źle myśląc że robi się dobrze ;) 

 

 

Strona o transhumanizmie, medycynie przyszłości i nanotechonologii: Human 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności