Skocz do zawartości

Podsumowanie roku SEO


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Finan napisał:

Na strzelnicach jest tak: Idziesz, pokazujesz dowód osobisty, płacisz = strzelasz.

 

To taki skrócony schemat.

Jeśli nie masz własnej broni, pozwolenia, licencji jeśli nie jesteś członkiem klubu strzeleckiego lub innego stowarzyszenia to strzelasz pod okiem instruktora.

Bezpieczeństwo to podstawa. Nikt nie da broni do ręki osobie nie sprawdzonej.

 

11 minut temu, Herkules napisał:

 

Nawet postawy nie przyjmę ot taki psikus

 

W niektórych strzelnicach możesz strzelac z broni długiej siedząc a nawet leżąc. ;)

 

A swoją drogą to niezły kontent do podsumowania seo. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
2 minuty temu, SzlafRock napisał:

Jeśli nie masz własnej broni, pozwolenia, licencji jeśli nie jesteś członkiem klubu strzeleckiego lub innego stowarzyszenia to strzelasz pod okiem instruktora.

Bezpieczeństwo to podstawa. Nikt nie da broni do ręki osobie nie sprawdzonej.

No tak, a czy ja napisałem inaczej?. Wiadomo że nie idziesz na strzelnicę bez pozwolenia i mówisz:Mam pajdę kasy, dawaj kałacha.I Ci dają.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na 15m to spory rozrzut, zawsze mieliśmy polewkę jak na strzelnice przychodzili policjanci odwalić strzelanie oczywiście strzelali na 15m, zastanawialiśmy się jak im udaje się ominąć czarne pole wywalając cały magazynek.

Jak dla mnie najfajniejszy klimat ma strzelanie z czarnoprochowców, cała otoczka z ładowaniem, kapiszonami, zapach spalonego prochu... fajna zabawa

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw jest szkolenie, mało tego nawet jak masz zezwolenie, to przy każdym rodzaju broni (przynajmniej u nas tak było, zawsze szkolenie na jej temat, obsługa i zakres informacji )

 

Z czarnoprochowców można postrzelać zawsze na festynach czy tam zlotach fanatyków ;)

 

Ja tam od dziecka miałem frajdę, wejść na chojnik i ponawalać z tym Rycerzem z kuszy  ;)

 

Policjanci nie wszyscy ale większość, to przecież nie umieją kałacha rozłożyć (znam sierściucha sztabowego, co długiej w ręce nigdy nie trzymał, mało tego uważa, iż mu nie potrzebna ;)

 

 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Arkaszka napisał:

jak na 15m to spory rozrzut

Ja nie jestem "tarczowy" :D mam już na te zabawę za bardzo wzrok zjechany, ja bardziej dynamicznie i "bojowo" :P . Ostatnio nawet FBI zmieniło ten swój cały "test kompetencyjny" na strzelanie (udało mi się zaliczyć z pkt "instruktora" :D ) bo okazało się, że 80% strzelanek z gangusami odbyło się na dystansie 3 - 5 m ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arkaszka napisał:

jak na 15m to spory rozrzut,

Tak może się tylko wydawać. Jeżeli to jest szybkie strzelanie, to nie ma czego wstydzić.

Tak można mówić jak się nie strzelało.

 

Ja strzelam, ale z broni długiej i na większy dystans. 30-06

Nie jestem dobrym strzelcem. Do celów statycznych to potrafię nawet na 200 m, ale w ruchu celów dobrze nie umiem razić ogniem :)

ale znam takich chojraków, że kopara opada jak się patrzy.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Beerbant napisał:

Ostatnio nawet FBI zmieniło ten swój cały "test kompetencyjny" na strzelanie

 

W 2013 roku. Teraz jest zdecydowanie łatwiej. Przyjęto zasadę, że spór powinny rozstrzygnąć 3-4 strzały. ;)  Dlatego należy trenować szybkie wyciąganie broni, przeładowanie, strzał oraz tzw. pamięć mięśni. ;)

 

A tu mapka strzelnic jakby ktoś chciał poszukać w swoim rejonie.

https://gdziestrzelac.eu

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po przesiadce z p-83 na glocka był szał. Potem zmiana jednostki - dostałem takie cudo, że nawet z 15 metrów cudem było w tarczę trafić. Po naprawie u rusznikarza - bez zmian. Zmiana egzemplarza - wszystko w miarę blisko siebie. Chociaż lepiej mi się strzelało zawsze z długiej, oczywiście z kolimatorem ;)

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkaszka on bardzo podobny do Colta był bodajże tego 1911, zresztą czechosłowacka robota :) (miałem okazję trzymać wersję zmodyfikowaną a więc oznaczoną dodatkowo B, Glocka również nie trawię i nie wiem czemu z chęcią bym przetestował jeszcze FP Browninga HP 

 

Pozdrawiam i miłego wieczoru :)

 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2018 o 07:01, Nikonem napisał:

Tylko dlaczego jest to raczej wyjątek od reguły?

 

już coraz cześciej nie, wielu weszło na level klient z levelu płaczek bo jednak się opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności