Skocz do zawartości

Rzucanie palenia ...


b3nek

Rekomendowane odpowiedzi

Podobny sposób jak mehow. tyle że ja se ustalałem określone godziny w których mogę fajkę zapalić i czekałem do niej,alarm z moją ulubioną piosenką się włączał w tel. skreślałem krzyżyk w kalendarzyku i od razu micha się śmiała yes szluga.Tak wydłużałem i wydłużałem te pory i obecnie z paczki na dzien zeszłem na paczke na 20 dni. Jeśli próbuje się rzucać palenie od razu to sie daje sygnał do mózgu że juz nigdy sie nie zapali , a to bardzo jest stresujące :D a tak jest świadomośc że w końcu zapale i łatwiej to znieść. Można też mary palić, a to tyle co pół fajki na dzień.Generalnie nie żadne plastry ,sesje itp tylko misja specjalna z ustalonym harmonogramem najlepiej na kartce. Ja juz w 3 dniu zrobiłem sobie kalendarz na 3 miesiące o których godzinach mogłem zapalić.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem aktualnie e-palaczem.

Rzucanie palenia za pomoca e-papieroska to schodzenie coraz nizej z zawartoscia nikotyny w płynie.

Przeszedłem z dnia na dzień na e-papierosa i ze smierdzacego palacza stałem się smakoszem:D(e-papieros jest jak mała elektroniczna shisha:))

Plusami jest jeszcze to,że nikt się do Cb nie przyczepi jak palisz e-papieroska w kawiarni czy innych miejscach publicznych.

Do tego jest masa smaków i jak się jeden smaczek znudzi zmieniasz płyn i czerpiesz przyjemnosc z nowego smaku.

Oczywiście firmy tytoniowe zadbały o to by postawić e-papieroska w negatywnym świetle.

Ale jak się zobaczy sklad chemiczny papierosa i porówna ze składem chemicznym e-papierosa to i tak e-papierosek wygra.

Nie polecam e-papierosa z atomizerem lecz z clearomizerem 5x wieksza przyjemnosc i bardzo przypomina palenie zwykłego papierosa przez objętość dymu jaką wytwarza clearomiser dzieki podwójnym grzałką

Oczywiście najlepiej nic nie palić ale zamiast odkładać rzucanie palenia na nowy rok jako postanowienie noworoczne lepiej zaryzykować z e-papieroskiem.

Mniejsze koszta wydatków na nałóg =-)

:)

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5 miesiąca nie palę,

pierwsze 2 tygodnie na plastrach niquitin, potem już nic,

zawsze jak rzucałem to nakręcony chodziłem, plastry dały taki spokój, już nie widziałem np. z 5 km. gościa z fajką itp.

nawet przy gorzale nie włącza się ssawa do fajki na płucach i choć wolę jeszcze zbyt wcześnie się nie cieszyć, to czuję że tym razem wygrałem.

plastry mnie zadziwiły swoją mocą, zwykle sceptycznie podchodzę do takich dziwnych wynalazków,

ale muszę przyznać że to bardzo dobry wspomagacz silnej woli ;)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak uda mi się nie palić przez 3 czy 4 dni, to zawsze znajdzie się ktoś/coś co mnie tak wk**wi, że sięgnięcie po papierosa jest naturalną reakcją obronną ;) dobrym sposobem jest trzymanie jednej paczki w domu, jednej w pracy, jednej w samochodzie, ale nie noszeniu ich przy sobie. W razie czego jest świadomość, że jak się chce zapalić to te papierosy są. Dla mnie zawsze najgorsze było jak późnym wieczorem zostawały mi w paczce 2 czy 3 papierosy. Niby na zdrowy rozsądek doskonale wiem, że przed pójściem spać zapalę max 2 papierosy, jeden zostanie mi na rano i wtedy mogę iść kupić kolejną paczkę, ale włącza się jakiś podświadomy stres, że mało jest tych fajek, jest późno i trzeba iść do nocnego, albo na stację benzynową, żeby te papierosy dokupić.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam tak samo jak Bartek, kiedy o godz 22 mam 3 papierosy, wtedy dopiero zaczyna mnie ssać palenie. Nie ma rady, trzeba na CPN zatankować paczkę do pełna. Papierosy noszę przy sobie, nigdzie się bez nich nie ruszam. Mogę zapomnieć fona, parosola, ale fajek nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Wiem, że z rzucaniem jest ciężko, ale podam wam przykład mojej koleżanki. Paliła od liceum, dziś ma 35 lat. Próbowała kilka razy nawet traumatyczne wydarzenia ją nie przekonały. Dziś jednak wie, co to znaczy silna wola i wolny umysł. Pomógł jej opracowany przez  ludzi pogram XXXXXXXXXXXX. To było dopiero coś. Wszystkich zaskoczyła, odmawiając papierosa.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, koleś50 napisał:

Wiem, że z rzucaniem jest ciężko

tak jak ze spamowaniem i odkopywaniem wątków z 2012 roku ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zgred ale za to jaki przegląd historycznych nicków ;) Niby tylko (aż) 10 lat, a ilu od dawna tu nie zagląda, a raczej nie pisze.

  • Like 3

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Nikonem napisał:

o jaki przegląd historycznych nicków

aż zerkłem :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2022 o 08:39, Nikonem napisał:

Niby tylko (aż) 10 lat, a ilu od dawna tu nie zagląda, a raczej nie pisze

 

Pewnie to ci, którym nie udało się rzucić palenia ;) 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rzucić palenie ciężki temat do zgryzienia, aczkolwiek silna wola i motywacja. Ewentualnie jeszcze pozostaje skok z dużego mostu, gwarancja rzucenia w takim trybie prawie stu procentowa :D

giełda tekstów sprzedaż  https://gieldatekstow.pl/user/bio/plomyks {aktualnie dostępna oferta}

                                                                       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności