Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie kiedy będzie dostępne narzędzie pomagające budowanie / poprawianie makrosów?

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy ktoś wie kiedy będzie dostępne narzędzie

Na support forum admin dokładnie odpowiedział na to pytanie. Bo kto inny może jeszcze o tym wiedzieć?

Dodatkowo tym pytaniem wprowadzasz nie co w błąd - makrosy można już dawno pisać samemu było nawet darmowe szkoleni jak to robić, A narządzie to będzie DODATKOWA aplikacja ułatwiająca pisanie matrosów.

Niżej foto edytora makrosów który służy do pisania i edycji który jest od samego początku obsługi makrosów dostępny w sofcie:

 

lmp54cyn.jpg

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, miałem na myśli " narzędzie pomagające budowanie / poprawianie makrosów?" obecnie jest to IMO straszna masakra bo brakuje mi debugowania i szczerze czekam na nowe usprawnienie.

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem, admin napisał kiedy. Aplikacja jest ciągle w fazie beta, została kosmetyka. Co do logów to ta opcja jest teraz, jest nawet możliwość zrobienia foto ekranu w kolejnych krokach aby weryfikować co soft robi  w przeglądarce. Ale masz rację jest jeszcze wiele do zrobienia. Makrosy Xneotrust link są pisane były również w starym edytorze i w nowym BETA,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  z racji ,ze u mnie wersja beta  4.2.8.4 nie działa prawidłowo  program się zamyka nie działa w nim robienie screenów pomimo ze mam wpisane emaile   nie chce ich wykorzystywać wpisuje jakieś dziwne z  mailforspam.com  postanowiłem zrobić degradowanie programu  do stabilnej wersji . 4.2.8.2  Moje pytanie jest w  jaki sposób prawidłowo  to zrobić  mam pobrane pliki wersji 4.2.8.0   ( ponieważ takie mam tylko  dostępne najwyższe  w panelu  dla klienta i tą wersje najnowszą) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersje 4.8.4 i 4.8.3 to wersje BETA.

Najnowsza wersja stable to 4.8.2 pobrać ją można z tego samego linka podmieniając cyferki w URL na 4.8.2.

Aby licencja nie zleciała należy usunąć wszytki pliki z katalogu oprócz pliku license.lic i wgrać tam pliki potrzebnej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z licencją i nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić. Przy każdym uruchomieniu projektu wywala błąd aktywacji. Gdy napisze na support oni mi aktywują licencje działa do końca projektu, przy uruchomieniu kolejnego znowu powtórka z rozrywki i błąd aktywacji. Robiłem kilka ponownych aktywacji przez support ale nie zadowala mnie takie rozwiązanie. Oczywiście serwer nie był resetowany / wyłączany pomiędzy końcem projektu, a startem następnego.
Miał ktoś podobny problem i wie jak mogę sobie z tym poradzić ? (aktualnie posiadam serwer dedykowany na minthost)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sparwdz czy przypadkowo druga licencja nie działa na tym samym kluczu, było tak wiele że użytkownik mówił, że tak nie jest a zamiast odpalać 2 licencje na 2 kluczach odpala 2 licencje na jednym, wtedy licencja ciągle zlatywała.

Drugie to może tak być, że ktoś ukradł klucz, na tanich dedykach, VPS bezpieczeństwo nie jest ich mocną stroną. Napisz na support niech zobaczą logi.

Trzecie to brak możliwości zapisu na pliki, sprawdź czy folder i pliki posiada prawa do zapisu.

Xneolinks ma być obowiązkowo na dysku systemowym i w głównym katalogu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać jednakowo. Generalnie z Xneolinks to zero jedynkowa wersja lub działa lub nie (stare wersji co nie obsługują nowego netfreemwork).

Ostatnio instaluje sobie dedyki z  windows 10, i nie ma problemu z działaniem Xneolinksa, Xrumera, Zenno i innych softów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info. Po prostu nie mam żadnych doświadczeń z 2016. A jak są serwery gdzie jest do wyboru 2008 i 2012 to na 2008 działa szybciej/stabilniej. Dlatego chciałem dopytać czy pod tym względem nie będzie różnic między 2012 i 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności