Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

1.Napisać na support

2.Sprawdź pocztę ale ręcznie obecnie mi na moich kopiach nie odbiera poczt, jest chyba czkawka na seopoczta, bo gmail sukces na dołączonej bazie mam ponad 4800 za pierwszym przebiegiem ( testowałem).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z forum:

 

Przygotowaliśmy nową wersję oprogramowania, w tej aktualizacji jest wiele usprawnień celem których jest uskutecznienie logiki przeglądarki.


Poprawiono skuteczność na SMF cms

  • Dodano opracowanie nowych typów graficznych captcha.
  • Zwiększono bazę tekstowych captcha.
  • Dodano prawidłowe opracowanie tekowych błędów na wszystkich etapach próby zdobycia linków : "Konto aktywuje admin", "nieprawidłowa captcha","rejestracja zabroniona", inne.
  • Zoptymalizowano próby rozwiązania tekstowych captcha. 
  • Dodano nowe oznaki sygnalizujące, że konto aktywuje się bez potwierdzenia email.
  • Dodano calkowicie nowy algorytm ( BETA) który automatycznie szuka pola które może wypełnić danymi które ma w bazie.
  • Dany algorytm w przyszłości będzie głównym w nowej odsłonie kreatora modów, Soft sam będzie zgodnie z logiką szukał pola do wypełnienia.
  • Usprawniono wyszukiwania zamieszczonych linków.
  • Dodano opracowanie captcha, również tekstowych przy tworzeniu tematów.


Przebudowano prawie cały makros pracy z phpBB CMS

  • Dodano opracowanie nowych tekstowych powiadomień
  • Dodano automatyczne rozwiązywanie niektórych domyślnych tekstowych capcha
  • Teraz w przypadkach kiedy profil musi być aktywowany adminem soft będzie czekać na aktywacje, ale jeśli do końca linkowania profil nie zostanie aktywowany link trafi w "nieudane" ale z adnotacją "aktywacja adminem".


Zwiększono skuteczność ma MYBB

  • Dodano wyszukiwanie oraz automatyczne wypełnienie nieznanych pól (wersja BETA)
  • Dodano opracowanie "notatek" w profilach


Zwiększono skuteczność ma Livestreet CMS

  • Zwiększono skuteczność na Livestreet CMS
  • Dodano opracowanie nowych pól w rejestracyjnym formularzu.
  • Dodano opracowanie nowych tekstowych captcha


Detekcja CMS

  • Detekcja CMS teraz przy zapytaniach do stron brane pod uwagę cookie, skorygowano wyszukiwanie w katalogach.

error.thumb.png.4758ba46ea47e90eb3f101fa

  • W detektor CMS dodano opracowanie błędów typu "konto hostingowe zawieszone", inne.
  • Usprawniono usuwanie autorskich marosów.


Inne zmiany

  • Poprawiono algorytm automatycznego rozwiązywania captcha matematycznych pisanych tekstem. Dodano język grecki.
  • W algorytm rozwiązywania tekstowych captcha globalnie dodano funkcję analizująca tekst i jeśli w tekście są cyfry wskazujące na pytanie typu " ile będzie dwa plus dwa" soft wyda odpowiedz 4 jeśli będzie błąd drugi raz wyda odpowiedź "cztery". Jest to autorski algorytm z elementami symulacji sztucznej inteligencji, będzie dalej rozwijany o nowe algorytmy pracujące w rożnych językach.
  • Poprawiono rzadko występując błąd generowania linków w projekcie.
  • Teraz recaptcha będzie rozwiązywana przez BETA brauzer xneolinks chromium który jest definiowany przez Google jako Chrome, dzięki temu w razy zmniejsza się zagrożenie banowania IP (Funkcja Beta).
  • Zmniejszono czas restartu przeglądarki, teraz jeśli przeglądarka nie odpowiada w ciągu 8 min, soft sam calkowicie przeładuje moduł.
  • Dodano możliwość pracy z zakodowanymi makrosami ( paczki Xneotrustlink i inne autorskie).

 

* Ten spis zawiera tylko glówne zmiany, w aktualizacji są mniejsze które nie są opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wersja Xneolinks 4.2.7.7

Changelog:

  • Dostosowano harwester do zmian w wyszukiwarce Google. Znaleziono możliwość aby przy zapytaniach nie wyświetlano Recaptcha2 a zwykła "kolorowa" captcha. Na razie to działa, jeśli wyszukiwarka zamknie i to "okno", trzeba będzie wysyłać Recaptcha2 na OCR lub harwestować przez dobre proxy, lub zmniejszając wątki i zwiększać odstępy.
  • Poprawiono harwester Yandex.
  • Dodano opcję przy włączeniu której będzie monitorowano podłączenie do internetu. Przy utracie połączenia internetowego soft automatycznie zatrzyma projekt, po wznowieniu polączenia internatowego soft automatycznie wznowi projekt.
  • W dedykowanym harwesterze XneoPars dodano obsługę "czarnej listy". Teraz z wyników harwestowania można automatycznie odsiać dowolne URLe.
  • Dopracowano detekcją CMS Drupal, szczególnie w przypadkach kiedy na jednej stronie www zainstalowano więcej jak jeden CMS.
  • Dodano opcję wyznaczenia czasu restartu przeglądarki w momencie kiedy ona nie robi żadnych czynności.Minimalny odstęp to 4 min.
  • Usprawniono start przeglądarki na słabych serwerach/komputerach.
  • Usunęliśmy możliwość ustawienia 0(zero) wątków ( to było przyczyną wiele zgłoszeń na temat "niedziałającego softu, a użytkownik po prostu ustawiał zero wątków).
  • Dodano opcję ustawienia maksymalnej ilości przekierowań przy detekcji CMS.
  • Dodano nowe kodowania przy odczytaniu email.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by komuś po dzisiejszej aktualizacji zleciała licencja ( pisze, że konfiguracja komputera została zmieniona), należy jeszcze raz ręcznie uruchomić plik XneoUpdate.exe. Nie usuwać żadnych płków.

Dane projektów jak tych wcześniejszych czy tego co aktywnie jest zachowują się bez zmian.jacpcl5w.jpg 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące działania Xneolinksa z wordpresem.  Czy mogę dodać do menadzera np swoje wordpressy na wordpress.com i będzie on na nich tworzył posty?  Bo próbowałem i u mnie nie działa.   Czy moge nim komentarze zostawiać na blogach opartych o tę platformę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kevin19x może się da, sam nie sprawdzałem, ale czy nie lepiej do takiej pracy jak komentarze na blogach użyć softu który zrobić to 1000x szybciej a Xneolinksa używać do trochę ambitniejszych zadań ? :)

Jeśli szukacie solidnej firmy to polecamy - Pozycjonowanie stron Poznań oraz Drukarnia Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa baza 10750 sukces linków di Xneolinks 4.2.7.8+. W bazie ponad 70 CMSów.

Wszystkie linki dofollow. Rodzaj linków:

  • comments
  • articles
  • topics on forums
  • profiles 

Jeśli ktoś używa wcześniejszych wersji, sukces na bazie może być znacząco mniejszy. Zalecana jest aktualizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja Xneolinks 4.2.7.9

 

Changelog:

  • Teraz logika dla niżej wymienionych CMS będzie odłączać się calkowicie jeśli w manager CMS wyłączyć makros SLAED CMS, EmpireCMS, icybook, Noname guestbook2, Burning Book, book1, Xpressengine, PHPWeb, InstantCMS, NGCMS, PHPMelody, MediaMAX, AVArcade, kasseler, wr-board, drupal, mediawiki, dle.
  • Usprawniono instalator makrosów teraz nie ma możliwosci zainstalować makros na innej licencji jak jest zakodowany. Będzie wyświetlone stosowne ostrzeżenie.
  • Poprawiono wylączenie, usuwanie makrosów typu "strona www" w "menedżer CMS".
  • Usprawniono logikę przy identyfikacji cms DLE и Bitrix.

59841daa67b1a___31_07_17__3_41.thumb.png

  • W dodatku "Menedżer pytań i odpowiedzi" dodano nowe funkcję dające możliwość usuwać duplikaty pytań.
  • Usprawniono opracowanie opcji "Przygotowuje dane do generowania" przy stracie przeglądarki.
  • Poprawiono algorytm współpracy z OCR kiedy OCR wydaje błędna odpowiedź identyfikując ją jako prawidłowa.
  • Poprawiono algorytm wysyłający Recaptcha2 na capmonster2.
  • Usprawnienia w interfejscie.
  • Inne mniej znaczące zmiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecono mi by napisać w tym temacie o problemach. Witam serdecznie w poniedziałek przyszła mi aktywacja i możliwość pobrania programu , wtedy też zarejestrowałem się na forum. Niestety do dnia dzisiejszego moje konto nie zostało aktywowane a tym samym nie mam możliwości pobrania listy. Oczywiście zrobiłem to tak jak trzeba czyli rejestracja na adres email na który jest dokonany zakup programu Xneolinks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności