Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

W panelu klienta linki nie działają? Napisz support ticket ( góra forum przycisk wsparcie) i zapytaj ciężko mi odpowiedzieć bo ja mam nieco inny panel.

 

 

p.s na forum jest poradnik "faktura wygasła jak wygenerować nową"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w xneo jest opcja z zapamiętywaniem pytań do bazy. Gdzie można sprawdzać, edytować i odpowiadać na te pytania?

 

edit: głupie pytanie. Już znalazłem. Pytania ze strony powinny być w tym samym katalogu co raporty.

Edytowane przez Nivels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a baza już z odpowiedziami trafia tu \AppData\Roaming\XNEOLINKS\data\Questions and Answers.

W Premium jest specjalny dodatek do pracy z baza pytań i odpowiedzi.

W jednej i drugiej wersji główna baza jest zakodowana, natomiast baza użytkownika jest tam gdzie pokazałem wyżej.

Baza pytań zebrana w projekcie ( jeśli ta opcja jest włączona - parser bez dialogu) trafia ten sam katalog gdzie raport.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osob ktore korzystaja z aplikacji, trudno jest pisać mody ? Porownujac np. do GSA, ZennoPostera czy xR duzo trzeba przyswoić dokumentacji pisania swoich makro do obslugi dodatkowych skryptow ? 

 

@MaxPan czytałem że mieli udostępnić trial na parę dni, obecnie nie ma nawet demo, wiesz może czy mają to w najbliższych planach ?

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triala jak i demo zapewne nie będzie, soft biorąc pod uwagę możliwości, ilość obsługiwanych skryptów i aktualizacje nie kosztuje dużo, a udostępnianie triala czy też dema sprawia, ze ludzie zaczynają próbować crackować itp. Zawsze można kupić standard chyba za 500zł na 3 wątki i potestować. Weżmy np. GSA kosztuje 127$, a nigdy tym softem nie zdobędziesz tyle linków z dobrych miejscówek co XNEO z prostej przyczyny GSA to soft get/post, a XNEO to soft przeglądarkowy

Edytowane przez janekszeryf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, na trialu az tak mi nie zalezy, bardziej mi chodzi o obsluge skryptow ktore domyslnie aplikacja nie obsluguje. Fajnie ze mozna pisac wlasne makra, ale w gsa czy ZP tez mozna, jednak nie oszukujmy sie, nie jest to takie super latwe jesli chce sie obsluzyc cos wiecej niz wyslanie prostej formy przez POST. Ciekawi mnie jak duzo trzeba poswiecic czasu zeby nauczyc sie tutaj je pisac.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up z tego co widziałem na szkoleniu to w sumie pisanie takich makr jest banalnie prosta tak jak do GSA nie mam pojęcia jak to robić tak tutaj myślę, że bez problemu sobie poradzę z większością różnych unikalnych formularzach do rejestracji kont :)
Z tego co Max mówił, omawiany został wymagający formularz, więc nauka pisania makr jest po prostu bardzo prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś CMSy które obsługuje obecenie tylko Xneo i inne spamiarki tam nie wchodzą? Jak sobie tak porównałem z GSA to chyba raczej większość się pokrywa.

Oczywiście rozumiem róznice między PostGet i softem przeglądarkowym ale jestem ciekawy czy na poziomie samego CMSu Xneo ma jakąś przewagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Są jakieś CMSy które obsługuje obecenie tylko Xneo i inne spamiarki tam nie wchodzą? 

jeśli chodzi o konkretne cms to duzo ich nie ma, choć jest trochę takich co obsługuje tylko xneolinks i żadna inna spamiarka, ale nie ma sensu o nic tutaj pisać bo zaraz pojawią się w innych softach

i tak w gsa pojawiło się sporo fajnych cms z xneo przez co zostały zajechane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności