Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Jaz seo mam nadzieje, że przed zakupem czytałeś ten temat gdzie w pierwszym poście napisano

Po wpłacie nie są wysyłane żadne inne komunikaty tylko email z licencją w ciągu  zazwyczaj minimum 24 maksimum 48 h od momentu zaksięgowania płatności.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obecnie sobie aktywować licencje? Wchodze w "odnów teraz", ale mam tylko jakies stare podsumowanie ze statusem "wygasło". Coś przeoczyłem czy pisac na support?

 

edit. Już po problemie, za 4 razem załapało, nie wiem może jakiś error na forum.

 

Za to pytanie drugie :) - po jakim czasie włączają aktywację jeśli płatność poszła z PayPala?

Edytowane przez mmr88

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj ok 24h, tak resetuje się serwer licencyjny, ale dzisiaj może być nieco dłużej bo admin który aktywuje licensee wraca z Japonii. Gadałem z nim dzisiaj mówi że internet ma oczywiście ale jak będzie w samolocie  tego robić chyba nie będzie. Najlepiej napisz suport ticket podając ID paypala to on aktywuje jak najszybciej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V 4.0.4 już gotowa tak jak kolega Merf wspominał. Dokładnie bardzo dużo zmian w Joomla, recpatcha2 nowa wersja kodu, zmiany w harwesterze, wiele innych zmian. Admin na forum napisał post z anonsem. Beta obecnie testują testerzy i ja.Na razie sprawdzałem tylko na Kuhena, u mnie wzrost ok 200% na tej samej bazie jeśli chodzi o profil z widocznym linkiem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na razie sprawdzałem tylko na Kuhena, u mnie wzrost ok 200% na tej samej bazie

Zobaczymy :)

Co jak co, ale Xneo akurat z kuneną sobie nie radził od samego początku.

 

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już trzecia osoba piszę do mnie PW w stylu "Jaki serwer pod Xneolinks polecasz".

To pytanie nie jest takie proste jak może się wydawać jest podobne do pytania "Jaki samochód kupić"

Można kupić samochód za 1000 zł i teoretycznie on przejedzie z punktu A do punktu B, ale zmiennych jest tyle, że co kol wiek polecać bezsensu.

W tym temacie było pisano wiele razy Xneolinks potrzebuje sewer VPS z zainstalowanym systemem Windows.

Wersja standard minimalne wymagania 1 CPU 2 G ram minimum 10 Gb wolnej przestrzeni dyskowej

Wersja premium minimalne wymagania 2 CPU 4 G ram minimum 15 Gb wolnej przestrzeni dyskowej

W przypadku wersji premium zwiększenie zasobów serwera będzie dawać możliwość działać na większej ilości wątków ( jeśli łączę internetowe serwera będzie taki potok danych przepuszczać). Dochodzi możliwość kupienie serwera bulltproof aby nie korzystać z proxy.

Dalej to już kwestia komfortu pracy, ilości jednoczenie uruchomionych wątków (ale nie diametralnie). Można kupić serwer za 40 USD i za 200 USD. Tak samo jak samochód za 1000 zł i 1 mln zł, Jeden i drugi samochód ma 4 kola i jeździ ( jak deklaruje sprzedawca), pytanie tylko jak szybko i z jakim komfortem dla kierowcy. Ten za 1000 zł może będzie (ale nie musi) częściej niedostępny bo będzie w warsztacie :D.

Proszę nie piszcie do mnie takie PW bo nie odpowiedzieć nie wypada, a odpowiedzieć coś sensownego nie ma możliwości.

 

Większość użytkowników kupuje serwery w astrovm.net ja również mam 2 VPSy testowe i jak na deklarowaną cenę/ zasoby spisują się dobrze.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mieszanej bazie 10k/24h aktywnych linków nie zdobędziesz. Pamiętajmy ze jeśli w raporcie 10k to znaczy tyle linków jest aktywnych, dofollow, widocznych dla robotów indeksujących ( soft sprawdza blokady dla robotów Google i Yandex) a nie jak w xr w folderze sukces jest wszytko również urle gdzie nawet nie założył profilu poprawnie. W Xneolinks liczba sukces to aktywny SEOlink który soft zostawił.

 

 

Natomiast na jednym CMS kiedy inne szablony odłączone ( wersja premium dodatek manager makrosów) można bez problemu 10k przeskoczyć. Sam czas na detekcje CMS ( który soft robi post get) zajmuje wiele czasu bo sprawdza wiele CMSów ( ponad 120). Więc miejscówkę sprawdza pod kontem 120 różnych oznak. Jak zostawisz jeden działający szablon to ten czas skróci się tylko do sprawdzenia pod kontem jednej oznaki. Tak samo próba rejestracji, aktywacji, inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności