Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, pracują nad tym, licencje blokować nie będą jeśli abonament niezapłacony w wyniku blokady. Z tego co wiem podłączają teraz do  2checkout karte UnionPay i ma działać. Wprost PayPalem nie, ale PayPalem przez linka 2checkout już tak. Na support forum maja napisać info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli często zmieniać domeny to na swojej poczcie skuteczność nie jest zła. Najlepsza kombinacja to pierwszy przebieg swoja poczta, drugi przebieg jakaś publiczna.  mailforspam.com na wiele miejscówkach blokują na zasadzie @mailforspam.com

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie do doświadczonych userów: pobrałem bez problemu instalator, wprowadziłem dane licencji, program został zainstalowany (pobrało nawet jakieś stare projekty). Następnie uruchomiłem projekt i wyskakuje okno do wprowadzenia danych licencji [Enter your license info]. Po prawidłowym wprowadzeniu wyskakuje komunikat [Unable to read license info! Exiting...] i oczywiście projekt nie chce przez to ruszyć.

A jeszcze wczoraj ładnie ruszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest panel klienta zrób reset licencji ( jest tam taki przycisk) dokładnie ten klucz, i zainstaluj jeszcze raz wprowdzajac ten klucz który zresetowałęs. Jeśli to nie pomoże napisz

support@xneolinks.com

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XNEOLINKS v4.3.3.8

Data wydania 02.12.2022


Spis zmian

  • Dodano obsługę 4 nowych CMS
  • Poprawiono logikę pracy z vBulletin CMS, Dodano automatyczne rozwiązanie w przypadku nowych zabezpieczeń. Poprawiono zbieranie tekstowych pytań. Ulepszone logowanie
    podczas tworzenia tematów.
  • Poprawiono logikę pracy z ReloadCMS.
  • Poprawiono logikę pracy z FluxBB i PunBB CMS. Dodano obsługę nowych rodzajów captcha i text captcha podczas publikowania tematu.
  • Poprawiono działanie trybu tworzenia tematów w FLUXBB i PunBB CMS.
  • Poprawiono logikę pracy z w CMS Blogger, dodano obsługę nowych form dla komentowania.
  • Poprawiono wyszukiwanie udanego umieszczenia linku w CMS Blogger, dodano analizę dodatkowych stron.
  • Poprawiono algorytm rozpoznawania odpowiedzi na pytania tekstowe. Nowy algorytm obejmuje automatyczne rozwiązywanie + 20 000 pytań/odpowiedzi z naszym systemem OCR.
  • Ulepszone logowanie dla skomplikowanych captcha. Teraz w przypadku nieprawidłowego rozwiązania, - zostanie zapisany odpowiedni błąd w dzienniku HTML.
  • Poprawiono algorytm ładowania awatarów. Jeśli pobieranie awatarów jest wyłączone, teraz we wszystkich cms zostanie pominięty odpowiedni krok. Wcześniej było to realizowane tylko w dużych cms-ach lub cms-ach, w których wprowadzono jakiekolwiek zmiany, teraz logika jest doprowadzona do jednego standardu dla wszystkich cms.
  • Dodatkowo naprawiono rzadki błąd, który mógł prowadzić do zwiększenia czasu wykonywania, w przypadku gdy  zostało wyłączone ładowanie awatarów.

xne 4.3.3.8 (1).png

  • Zaktualizowano bazę z przykładami dla Xneolinks, to baza z ponad 5000 unikalnych domen gdzie Xneolinks dodał link.
  • Naprawiono zapisywanie loginów i haseł po włączeniu trybu komentowania. Wcześniej w końcowej fazie Xneolinks mógł utworzyć nowe login+hasło, co skutkowało nieprawidłowymi zapisanymi w raportach.

xne 4.3.3.8 (2).png

  • Znacznie powiększona bazę danych do profilów typu : hobby, imiona, nazwiska, ulubionych gier i innych danych, dla wszystkich lokalizacji (Polski, angielski, cyryliczny). Teraz w trybie automatycznym powstanie jeszcze więcej unikalnych odmian wypełnienia profilu.
  • Poprawiono algorytm wyszukiwania udanego zamieszczenia linku, artykułu, komentarza, inne
  • Rozszerzono logikę makrosów> js, Dodano 2 standardowe polecenia "back" I "reload". Makros "back" powróci do poprzedniej strony, reload-zaktualizuje bieżącąstrona. Przykład użycia:
>js=back
  • Poprawiono logikę działania makrosu % math%...%math_end%. Teraz makros można zastosować nie tylko do wyszukiwania i automatycznego obliczania problemów matematycznych, ale także do liczenia wewnętrznego, np.:
>variable1=0
>variable1=%math%%variable1%+10%math_end%

Xneopars

Przeprowadzono prace nad aktualizacją harwestera XneoPars, w szczególności:

xneopars PL.png

  • Zaktualizowano algorytm pracy z yandex, google, dodano obsługę nowych odmian captcha.
  • Zaktualizowano makros do pracy z Mojeek.
  • Usunięto obsługę Entireweb, Alltheinternet, ponieważ wyszukiwarki dają puste wyniki.
  • Poprawiono zbieranie wyników z Boardreader.
  • Przepisano makros dla wyszukiwarki Startpage.
  • Dodano obsługę dwóch nowych wyszukiwarek Gibiru i Swisscows.
  • Inne, mniej znaczące zmiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaxPan napisał:

publicznie widoczny dla wszystkich, niezalogowanych

Myślę, że lepiej jakby konkretne nazwy pojawiających się cms były tylko na zamkniętym forum, lepiej dla użytkowników xneolinks i być zachęciło by to do kupna osoby, które nie mają softu, biorąc pod uwagę że ostatnio pojawia się sporo cms.

 

Ostatnich kilka aktualizacji xneolinks mocno na plus, sporo poprawek, nowe cms, fajnie że po tylu latach soft dalej jest mocno rozwijany i są kolejne pomysły na rozwój.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności