Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd można wziąć te fvat od tej holenderskiej firmy? Jak płacę za przedłużenie to normalnie idzie przez PP, a nie Avangade i po prostu kasa jest przelewana na jakiś adres email. Ja w PP mam tylko jakieś rosyjskie imię i nazwisko i rosyjski adres email - żadnych innych danych przy sprzedającym nie ma. Życzę powodzenia w tłumaczeniu tego przed US ;)

 

Odnośnie fakturowania PP to zobacz jaki jest wymóg, co musi posiadać fvat, żeby móc ją w koszty wrzucić i odliczyć vat. Specjalistą w zakresie podatków nie jestem, ale księgowy mi to zakwestionował, a świetnie wie co to PP itp. Sam trochę zgłębiłem temat i są z tym problemy - US m.in. kwestionuje faktury vat do Amazonu, bo właśnie nie mają kwoty vat w złotych, a Ty w dodatku piszesz o jakiś dziwnych danych sprzedawcy z Rosji - bo tak to przynajmniej u mnie w panelu PP wygląda. 

  • Like 1

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale muszę przyznać rację Carnagge

Takie coś według moich księgowych można wrzucić w księgach handlowych w wydatki, ale broń boże odliczać kosztowo bo podczas kontroli US będą problemy.

 

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałeś Xneo nie dostałeś też FV?

Specjalistą w zakresie podatków nie jestem, 

Tego trzymaj my się bo moja księgowa ma nawet pisemną interpretacja ( oczywiście to nie jest jeden/zero jak by co nawet pisemna interpretacja nie chroni przy niczym, ale naprawdę zaczerpnij info u innego księgowego jeśli nawet Infakt nie ufasz).

Co do abonamentu to aż zapytam bo nie nie place rzecz jasna więc nie wiem jak teraz, wcześniej avangade nie pryzmowali drobne kwoty. Co dziwnych Rosyjskich nazwisk jak napisałeś to jednoosobowa działalność gospodarcza, w Polsce też tak można  nie nazywać firmę nie PHU Fortex a po prostu Jan Kowalski.

Co do Avangade to jest to chyba największy obecnie sprzedawca elektronicznych towarów, i jego wiarygodność jak i FV które wystawiają jest oczywista.

Dzisiaj pogadam z adminem, więc jeśli są problemy z drobnymi planowościami to wprowadzi roczny abonament z Avangade i będzie tak jak przy zakupie softu.

 

 

2017-05-17_22-07-26.thumb.png.7998a2644cd14f44959d714f462b799d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję instrukcję jak chcecie dostać Fakturę od xneolinks:

1)Wchodzicie w "wsparcie" robicie ticket, że chcecie invoice za opłacenie subskrypcji Xneolinksa

2)W odpowiedzi otrzymujecie link do avangate.com, tam opłacacie za ile chcecie mc. Fakturę dostajecie od Avangate

3)Odpisujecie na ticket, ze opłaciliście za tyle i tyle mc - licencja xneolinks przedłużona

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno co zapomniałem dopisać.Moja księgowość twierdzi że w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej jak najbardziej można uwzględnić wszystko co jest udokumentowane wyciągiem z konta bankowego.

W przypadku sp. z o.o już nie (musi być faktura z wszystkimi danymi plus potwierdzenie jej opłacenia = koszt), i chyba im wierzę bo klika kontroli z US było i jedna zapłata zakwestionowana za pośrednictwem PP która była wrzucona w koszty.

EDIT: marcin777 chyba najlepiej opisał jak to zrobić.

Edytowane przez Finan
  • Like 1

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowo wybrali Avanagade do sprzedaży w Polsce bo są największe i najbardziej znane. Wiem że rok temu jeśli chodzi o abonament za platnosci 10 USD pobierali 7 USD swoich kosztów + VAT, więc może dla tego w panelu jest link do PP. Ale pogadam dzisiaj z adminem na ten temat

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez  Avangate dość często kupuję różne rzeczy i potwierdzam że nigdy nie było problemów z fakturą.Nawet US podczas kontroli się nie czepiał, więc jest jak najbardziej ok.

EDIT: Faktura jest moment po płatności, na mail w postaci elektronicznej

Edytowane przez Finan

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś MaxPan tam zagadać z twórcami, żeby np. można było abonament na rok opłacić z jakąś zniżką - tak jak ma XR ;) i wtedy najlepiej od razu dać płatność tylko przez Avangade.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, nierozliczenie FV z Avantgade w przypadku VAT0% (NIP EU) równa się wezwaniu przez US w celu wyjaśnienia - przerabiałem to, chodziło o captcha z DBC. Rozliczenie kosztu FV 0% VAT jest obowiązkiem podatnika (jeśli ktoś jeszcze nie wie) - zupełnie odwrotnie jak w przypadku kosztów opodatkowanych VAT, których rozliczenie jest prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile średnio czeka się na przesłanie licencji do xneolinks?

Darq, dzięki za info z tym, że FV 0% trzeba rozliczyć bo nie wiedziałem o tym.

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencję wysyłane w terminie 0-24-48 h.( w dnie wolne od pracy 48h) od momentu zaksięgowania zapłaty. Po wpłacie nie są wysyłane żadne inne komunikaty tylko email z licencją w ciągu  zazwyczaj minimum 24 maksimum 48 h od momentu zaksięgowania płatności. Należy sprawdzać folder spam.

Licencja to 2 klucze do aktywacji softu ( wersja premium) lub jeden klucz ( wersja standard).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy jak linkuje z dwóch xneo jednocześnie na różnych serwerach to można podpiąć jedno i to samo konto 2captcha.com czy trzeba zakładać drugie na captcha ? Takie samo pytanie jeżeli chodzi o antigate ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności