Jump to content

Nowa wersja forum

Recommended Posts

• Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mam nadzieję że się sprawdzi i będzie dobrze służyła przez ładnych parę lat. Stopniowo będziemy wdrażać nowe funkcjonalności, teraz skupiliśmy się na podstawach.

Zepsuć Święta nową formą ... fuj

W stopce

Posted Images

Ja mam jakiś stary brzydki awatar, zaktualizuje się jeszcze? ;(

To halfpolisz też irytujące, nie było czasu, żeby spolszczyć wszystko? Mało to profesjonalnie wygląda...

Ogólnie moim zdaniem zmiana na spory minus.

ten CMS spolszczają autorzy, z zasady a nie końcowy klient który płaci za płatny CMS. Zgadza się spolszczono złe, ale pytanie o cas o to musisz kierować do autorów IPB.

re287am9.jpg

Obawiam się, że nie da się dodać tematu np. tu: http://www.forum.optymalizacja.com/forum/95-copywriting/ - nie pojawia się żaden odnośnik do tego służący.

Jeśli "ręcznie" stworzę link (http://www.forum.optymalizacja.com/forum/95-copywriting/?do=add), wyrzuca poniższy błąd:

Sorry, there is a problem

The page you are trying to access is not available for your account.

Error code: 2C137/3

ten CMS spolszczają autorzy, z zasady a nie końcowy klient który płaci za płatny CMS. Zgadza się spolszczono złe, ale pytanie o cas o to musisz kierować do autorów IPB.

No to zapłaciliście za potworka :) Zresztą co to za tłumaczenie, że CMS spolszczają autorzy - to polskie forum jest, trzeba było sprawdzić, jak jest spolszczony. Trochę partyzankta Panowie.

Strasznie wkurzające jest to, że tematy wyróżnione wyróżniają się tylko trochę. W poprzednim szablonie było to rozwiązane o wiele lepiej.

@Pyciak wygląda na to że pierwszeństwo po aktualizacji mają gravatary więc może to jest to.

Wgrałem inną wersję języka polskiego  do wyboru w stopce,  może ta będzie lepsza..

@GoodContent.pl powinieneś teraz mieć możliwość pisania w tym dziale

• Like 1

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Dostaje na maila powiadomienia o zgłoszeniach (raportach) i nie wiem gdzie to wyłączyć bo link ze stopki prowadzi do zupełnie czegoś innego (powiadomienia usera o nowych postach)