Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze że już kasowaliście z pliku instalacyjnego linię kodu z "$links[0] = ...." 

 

widać ze w systemie pojawiło się parę stron które są w statlinku

Pozycjonowanie stron firmowych więcej na www.nowapozycja.pl

Domeny pod zaplecze praktycznedomeny.pl z ruchem niezlyadres.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Blogero, punkt za usunięcie footprintu jeśli się uda kompletnie to gratulacje, nie sprawdzałem. 

czy jak panie wam serwer to system będzie działał bez problemu i jak długo ? Chodzi o to żeby na stronach nie było widocznych błędów.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak panie wam serwer to system będzie działał bez problemu i jak długo ? Chodzi o to żeby na stronach nie było widocznych błędów.

 

 

 
 
Gdyby zdarzyła się awaria serwera to system wyświetla dalej linki, gdyż są one przechowywane lokalnie na serwerach wydawców. Oczywiście Blogero postawione jest na serwerze dedykowanym i robione są backupy.
 
Natomiast jeśli zdarzyłby się włam to atakujący nie ma możliwości ataku na strony wydawców, ponieważ skrypty klienckie nie mają mechanizmu autoaktualizacji. Bezkompromisowo wybieramy bezpieczeństwo nad wygodę.
 
 
widać ze w systemie pojawiło się parę stron które są w statlinku

 

 

 
 
 Strony takie są przez BLOGERO karane w wysokości 10% za odsyłacz. Dlatego posiadając 5 odsyłaczy z innego SWL wydawca traci 50% punktów na stronę.
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do testów i do zgłaszania uwag, które pozwolą usprawnić system.

Co do komentarzy powyżej: zawsze uczono mnie aby być pro aktywnym, testować, oceniać i dawać pozytywny feedback, ale widzę że PiO lubi Hejt, ponad wszystko. Chyba zaczynam się jednak cieszyć, że tak rzadko.

Oprócz niejakiego blake wbrew wszelkiej logice największy hejt sieje jeden z modow... A użytkowników coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja logika może odróżnić merytoryczne pytania i stwierdzenia od hejtu? Czy coraz mniej rozumiesz?

 

p.s już przypomniałem jesteś tym kto przywitał się tekstem "Już jestem lepszy od was:)" dosłownie nawet bez słowa Witam, a później wypisywałeś farmazony w PW. Odpuść...dobrze radzę.

 

Autorom SWL polecałem by dokładnie przeczytać nawet krytyczne uwagi jest w nich dużo sensownych rad, wystarczy czytać nie co miedzy wierszami. Miejsce na rynku na pewno jest, tylko nie dla wszystkiego co nazywa się SWL. Jak będziecie dostrzegać prawidłowy kierunek odniesiecie sukces, jeśli nie to stanie cię się prywatnym zapleczem sprzedającym linki przez konta użytkowników na bazie 5k stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się czepiają to ja też, mail z rejestracją wylądował w spamie:)

 

Szczegóły analizy zawartości: (4.3 zaliczonych, 4.0 wymaganych)
pkt nazwa reguły krótki opis
---- ---------------------- -------------------------------------------
-1.3 RP_MATCHES_RCVD Envelope sender domain matches handover relay domain
-1.9 BAYES_00 BODY: Bayesowskie prawdopodobieństwo spamu wynosi 0 do 1%
[score: 0.0000]
1.5 SUBJ_ILLEGAL_CHARS Temat: zawiera zbyt wiele niedozwolonych znaków
0.0 TVD_SPACE_RATIO No description available.
0.0 SUBJECT_NEEDS_ENCODING Subject is encoded but does not specify the
encoding
2.5 PHP_ORIG_SCRIPT Sent by bot & other signs
1.0 BODY_URI_ONLY Message body is only a URI in one line of text or for
an image
2.5 TVD_SPACE_RATIO_MINFP Space ratio

 

 

I od razu 2 uwaga, dodajcie podkategorie i możliwość ustawienia linkowania tylko w podkategorii lub kategorii nadrzędnej i wszystkich podkategoriach etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem po co właściciele pokazali system teraz, z błędami które widoczne są od razu.

A wystarczyło poczekać 3-4 dni, posadzić kogoś do testów i dopracować funkcjonalność i błędy.

A tak to "wyszło jak zawsze". ;-)

 

Bing.com jest szybszy, daje lepsze wyniki. Mniej szpieguje.

Google uczy, Google radzi, Google nigdy nas nie zdradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sypie" błędami przy kasowaniu linków.

 

 

 
Dziękujemy. Błąd został naprawiony
 
Tabelka z linkami w przypadku kiedy sa dłuższe anchory nie mieści sie na ekranie a nie ma suwaka żeby schowaną cześć zobaczyć.

 

 

 
j.w - naprawione
 
Liczę również na informację nt. wymogów dot. stron.

 

 

 
@Lars - W zakładce "Twoje strony" umieściliśmy taryfikator DA oraz mnożnik oceny jakości strony.
 
średni koszt punktów jak już ktoś pisał

 

 

 
@LeanderPL - Dziekujemy za wskazówkę. Informacje potraktowaliśmy na tyle poważnie, że jest ona umieszczona na samej górze
serwisu Blogero, obok licznika domen.
 
 
Jako właściciele platformy zamieściliśmy pierwsze oferty sprzedaży punktów. Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z oferta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy ponownie.

 

Chcielibyśmy poinformować państwa o nowo dodanej funkcjonalności - Konto zweryfikowane.

Konto takie przeznaczone jest dla użytkowników którzy są zweryfikowani przez system jako wiarygodni.

Użytkownik taki może robić resseling punktów oraz widzieć częściowo na jakich adresach zostały przydzielone mu linki do pozycjonowania.

 

Niebawem poinformujemy o następnych aktualizacjach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 10 zł kosztowałby mnie zestaw 32 linków na stronach na których jest 6 a nawet 7 linków wychodzących i które sa typowymi, niespecjalnej jakości zapleczówkami. Tak mniej więcej orientowaliście się jak to wygląda u konkurencji?

Poza tym zadałem na forum pytanie które sobie lekko zlekceważyliście.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przecież za wcześnie, żeby mówić o jakichkolwiek cenach. Dopóki będzie to zaplecze właściciela systemu, to nie ma co mówić o cenach - to wyjdzie w praniu gdy znajdą się wydawcy. Ile stron przybyło od startu systemu? 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności