Skocz do zawartości

Najlepszy skrypt pod katalogu stron

droopy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie warto inwestować chyba już tylko w jakieś autorskie lub niekonwencjonalne rozwiązania.

Polecam strony internetowe Inowrocław - zapraszam! Sprawdź mój jedyny i niepowtarzalny płatny katalog stron - obecnie tylko wpisy darmowe. Polecam sprzątanie grobów Inowrocław - zapraszam!

Vexatus jeśli chcesz inwestować w autorskie rozwiązanie to zapraszam do mnie (właściciela wątku również). Mogę napisać coś dedykowanego ;)

Potrzebujesz dedykowanej aplikacji internetowej? Napisz :) (PHP, MariaDB/MySQL, MongoDB, JavaScript)

Mój prywatny monitor backlinków

Najlepsze serwery Minecraft. A to kolejna lista zawierająca serwery Minecraft

Vexatus jeśli chcesz inwestować w autorskie rozwiązanie to zapraszam do mnie (właściciela wątku również). Mogę napisać coś dedykowanego ;)

Wolę zainwestować trochę czasu w coś całkowicie swojego, czyli własny pomysł + własne wykonanie. :)

Polecam strony internetowe Inowrocław - zapraszam! Sprawdź mój jedyny i niepowtarzalny płatny katalog stron - obecnie tylko wpisy darmowe. Polecam sprzątanie grobów Inowrocław - zapraszam!

Pisanie czegoś od nowa to odkrywanie koła :) Lepiej już wybrać coś co jest dobrą bazą i rozwijać. Ale raczej tą drogą nie pójdę. Szukam gotowego rozwiązania "do instalacji" + zlecenie nowego layoutu i grafiki do katalogu. Nadal jednak szukać bazy na której ewentualnie to postawić.

Polecam gry dla dzieci na Androida i iOS: Puzzle dla dzieci, kolorowanki dla dorosłych iTunes, i coś dla miłośników szybkich gier - The Square puzzles

Pisanie czegoś od nowa to odkrywanie koła

mam zupełnie inne zdanie, argumentem za pisaniem nowych softów/skryptów jest bezpieczeństwo i wykorzystywanie nowych technologii zarówno po stronie backendu jak i frontendu

ale mnie na takie zdanie stać bo softy dla siebie piszę samemu

Pisanie czegoś od nowa to odkrywanie koła :) Lepiej już wybrać coś co jest dobrą bazą i rozwijać. Ale raczej tą drogą nie pójdę. Szukam gotowego rozwiązania "do instalacji" + zlecenie nowego layoutu i grafiki do katalogu. Nadal jednak szukać bazy na której ewentualnie to postawić.

Oczywiście. Nie piszmy i nie szukajmy nowych rozwiązań bo to "wynajdowanie na nowo" ;)

Tak jak powiedział MaxPan

...bo ma problemy z pracą na nowych wersjach PHP...

Chociażby dlatego warto napisać coś nowego dla siebie czy kogoś. Nie mówię tu oczywiście tylko o PHP ale python z np. django.

Jeśli mowa o własnych rozwiązaniach

mam zupełnie inne zdanie, argumentem za pisaniem nowych softów/skryptów jest bezpieczeństwo i wykorzystywanie nowych technologii zarówno po stronie backendu jak i frontendu

ale mnie na takie zdanie stać bo softy dla siebie piszę samemu

jak zawsze na plus. Poza tym można postawić tego dziesiątki spersonalizowanych, z jakimś panelem do zarządzania. Można zrobić świetne rzeczy ;)

Potrzebujesz dedykowanej aplikacji internetowej? Napisz :) (PHP, MariaDB/MySQL, MongoDB, JavaScript)

Można zrobić świetne rzeczy

Co najwyżej świetne gó**o, jeżeli ktoś myśli o katalogu jako wartości samej w sobie to szkoda czasu. Już kilka lat temu Kaspar podpowiedział jak robić katalogi ;) i jakoś od tego czasu nie powstał ani jeden mający jakąkolwiek wartość ...  

• Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Można zrobić świetne rzeczy

Co najwyżej świetne gó**o

Jakbyś zauważył to ten cytat dotyczył własnych rozwiązań (do nich nawiąząłem), niekoniecznie związanych z katalogami ponieważ sam autor, którego zacytowałem mówił o własnych softach, a nie o własnym katalogu. Mówiłem o dziesiątkach kopii jednego softu, spersonalizowanego, dostosowanego do potrzeb z czymś co pozwala łatwo zarządzać. Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)