Skocz do zawartości

jakim cudem to działa ? rumak


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem Twojej konsternacji. To w czymś przeszkadza, że linki są site-wide w stopce ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym ty piszesz....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Franciszek z Asyżu, Pomyliłeś fora, tutaj są ludzie którzy pozycjonują strony i na tym zarabiają, np. właśnie takimi linkami jak piszesz,

od płakania i pisania o konkurencji jest forum google dla webmajstrów

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nikt w normalnym świecie nie jest aktywny na 1000 forach

Przecież może to być wiele osób. Dlaczego domyślnie ta sama osoba ma linkować z wszystkich for do tej samej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


skoro nikt w normalnym świecie nie jest aktywny na 1000 forach

Nikt nie musi być aktywnym na 1000 for, ale wystarczy, że jakaś "gfiasdeczka" pokaże cycki a piszą o tym na pierdyliardzie for internetowych w srajdyliardach postów ... Teraz wiesz o co kaman ? ;) 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie naturalnym jest, że istnieje możliwość pojawienia się lawinowego wielu wpisów o jednym w większej ilości miejsc

jasnym dla mnie jest, że algo układali nie idioci i brali taką możliwość pod uwagę

jasnym jest też że maszynie daleko jest do obiektywizmu i subiektywizmu

no i oczywistym jest, że cały czas pracują nad udoskonaleniem algo

teraz na podstawie powyższego niech każdy sam sobie wnioski sam opracuje

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


internet jest wg

Internet jest dla mnie naturalną formą komunikacji, z nienaturalnymi zachowaniami ludzkimi ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 pokaże cycki a piszą o tym na pierdyliardzie for internetowych w srajdyliardach postów ... Te

 

 

No masz fajny profil na FB dzięki temu :P;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fajny profil na FB dzięki temu

Nooo, często mi go blokują :D

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności