Jump to content

Pingwin 4.0 kontra wypas owiec w bieszczadach

Recommended Posts

Tomek , Ty się zdecyduj bo nawet w polityce ostatnio twierdziłeś co innego :D . To mamy te demokrację w końcu czy nie ? :D Poza tym co ma demokracja wspólnego z popełnianiem podstawowych błędów logicznych i manipulacjami w wyciąganiu wniosków ? ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

• Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jesteś pewien ?? Ja nie pokazałem co ja potrafię, tylko wykazałem czego Ty nie potrafisz, ot taka mała różnica .  Twoje testy i wnioski są jak ten test z muchą:   Latała sobie mucha i bzyczała , ko

To uczucie, robisz test 3 miesiące, w końcu strona wskoczyła do top-a, idziesz na PiO się pochwalić, wyzywasz do rywalizacji innych, a tu bach, wystarczyło 2 dni, żeby zrobić top 1.

Ja jestem za tym żeby wszyscy się u niego szkolili. Będzie pusto w serpach przynajmniej         Przecież zaraz wielbłąd napisze, że to nie on test robił tylko jakiś pracownik i frazy pomylił

Wystarczająco pokazuje "trend" linkowania. To nie jest jakaś tam uj wie jaka analiza ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

analiza została nieudolnie przeprowadzona bo nie wszystko się zgadza ze stanem faktycznym

to nie nieudolność a czarowanie prawdy i kombinowanie jak z tego g-ó-w-n-a ukręcić bicz.

[e] literówka [/e]

Edited by mcmagik

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

to co wydać w TOP

W top widać, że tłukłeś tym ewebem stronę i cisnąłeś parę miesięcy, podczas gdy inni przeskoczyli Ciebie w kilka dni kilkoma linkami ;) 

To jest to co widać ;) 

I to by było na tyle ;) 

PS

gdyby tak naprawdę wszystkim zależało na tym to mam dziwne przekonanie, że całe zasoby eweba nie starczyły by nawet na top20 ;) w wyniku gwałtownego wzrostu konkurencyjności frazy :D

• Like 7

najpierw mówisz że fraza śmieszna

Tym większa poruta dla Ciebie ;)

teraz się tłumaczysz

Z czego niby mam sie tłumaczyć ?? Z tego że srujnąłem artykulik który po kilku godzinach znalazł się w TOPie bijąc Twoją kilkumiesięczną pracę na łeb ?? ;) Czy może z tego, że nic przy nim nie robiłem w przeciwieństwie do Ciebie przykładającego coraz więcej linków ?? No może mógłbym się tłumaczyć z tego, że nie wypchnąłem Twojej strony poza TOP 10 ale naprawdę szkoda mi nawet najgorszego zaplecza.

Pokazałem, że przy zerowej konkurencji można wbić stronę bez linkowania ?? Pokazałem. Strona siedzi w TOP bez dokładania linków ?? Siedzi. Mało tego Tomasz , gdybyś cokolwiek w temacie SEO ogarniał to znałbyś powody spadku mojego blogaska.

Nie chodzi mi wcale o prężenie muskułów czy kto ma dłuższego. Po prostu to są podstawy SEO , przedszkole. Niestety z przykrością musze stwierdzić, że po prostu naginasz i wypaczasz rzeczywistość stawiając nieprawdziwe tezy dopasowane do nieprawdziwych faktów a jakie są fakty każdy sam sobie może sprawdzić w AHrefs chociażby.

Jeżeli już tak koniecznie chcesz to oświadczam , że jesteś najcudowniejszym polskim dzieckiem SEO ...

Tylko błagam, skończ się ośmieszać i pisać banialuki ;)

EOT 

Xann,

1. "Ilość linków : SWL" - ile ? setki ?

2.  Dlaczego akurat teraz robisz podsumowanie? Może dlatego, że twoja strona jest najwyżej w ostatnim czasie?

A jeżeli spadnie jutro na 6tą pozycje - podsumujesz to na blogu i napiszesz że jest 5 osób lepszych od ciebie?

3. Cokolwiek ktoś napisze ty i tak odpowiesz odwracając kota ogonem a najczęściej piszesz bez sensu.

4. Masz swoje własne spojrzenie na wszystko, na analizę, na wyniki, na ich interpretację. To ma swoją nazwę.

a najlepsze jest to, że w Krakowie, mówiłeś że ten wpis to żart...

• Like 1

Czas na testy.

@hyhy - widzę ze tak samo jak Krzychu nie masz pojęcia jak działa SWL rotacyjny , tam nie ma setek linków, no ale to wiedza tajemna co tam jest :)

2. Dakczego teraz ? Bo wcześniej nie miałem czasu ale dla pocieszenia powiem ci ze za miesiąc odświeże temat bo żeby dać Krzychowi szanse, a nóż uda mu się teraz

Ta fraza to żart, ale jak widać tylko jedna osoba sobie z tym żartem poradziła i to nie byłeś Ty

Mocy jesteś tylko w gębie nic więcej :)

Marketing internetowy dla firm

Xann, a Ty w czym jesteś mocny ??

W puszczaniu bąków i udawaniu, że to nie on.

• Like 2

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy