Jump to content

Test ogólnodostępnych Polskich systemow indeksacji

Recommended Posts

Linki z dobrych miejscówek google indeksuje w kilka godzin. 30 dni? Kto by tyle czekał. :)

A w tym teście jest sprawdzana indeksacja linków z dobrych miejscówek? Czy skuteczność indekserów na słabych adresach?

Edited by kamilp7
  • Like 4
  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Koledzy statystyki z dnia trzydziestego były takie same jak z dwudziestu dziewiątego. Test uważam za zamknięty.   Podsumowanie : Test pokazał, że 4 polskie indeksery działają mniej więcej na tym s

Tak jak ostatnio właściciele ( osoby reprezentujące właścicieli) indeskerów ścigają się w oskarżaniu się na wzajem, że jednym dziala a innym nie działa, że testy ustawione, inne postanowiłem własnoręc

Nie mam co robić tylko testować przez 2 miesiące Polskie indeksery

A co kiedy miejscówka dobra a nie ma linków wewnętrznych? ( nie mówię o K2 oczywiście), są zakopane na bardzo niskim poziomie. Oczywista oczywistość, że jeśli to link z serwisu na który ciągle wpada robot i link do miejsca z linkiem nie jest zakopany na 33 poziomie, to takie coś samo indeksuje. Nawet w tej bazie poziom samoczynnego indeksowania po 2 dniach wynosi średnio 5%

W tym teście chodzi zupełnie o co innego, jeśli ktoś nie rozumie polecam przeczytać post nr1, lub zrobić swój test.

• Like 1

re287am9.jpg

Linki z dobrych miejscówek google indeksuje w kilka godzin. 30 dni? Kto by tyle czekał.

Szlaf czasem mam wrażenie że nie czytasz tego co ktoś napisał zanim odpowiesz.Przecież Max napisał że wykorzystuje do testu zajechaną bazę.Zresztą kto do indexera wrzuca linki z dobrych miejsc które same się indeksują? I po co? chyba tylko po to aby wydać $ i dać ewentualnie na tacy dobrą listę właścicielowi indexera.

• Like 1

Dropshipping z Chin. Gotowy, automatyczny sklep.

Usługi Finansowe Lublin                                         

czemu? Oka indekser przemielił paczkę później ( zobacz foto nr1 w pierwszy dzień pomiaru wynik 4% co daje poziom samoindeksacji), obstawiam jutro też spadnie na poziom 30% i będzie wszędzie tak samo. 

• Like 1

re287am9.jpg

Gdzie screen z dzisiaj? Matysik twierdzi, że 7 dnia wraca, ciekawy jestem czy wróciło i jak u innych...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!