Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie w wynikach


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób będących na bieżąco z ostatnimi zmianami google. Pozycjonuje stronę nie na żadne konkretne słowa kluczowe ale staram się ogólnie wzmocnić domenę linkując linki bez słów kluczowych, są to często linki z dobrych stron (artykuły sponsorowane) jednak im więcej dodaje linków tym strona zaczyna być niżej rankowana na różne słowa kluczowe na które stała wyżej np. z top 3 na top 10. Staram się unikać linkowania ze słów kluczowych powiązanych z tytułem ale okazuje się że ma to odwrotny skutek, czy ktoś się z tym spotkał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno trzeba zachować umiar w linkach EM ale nawet samo linkowanie url-em nie powinno mieć wpływu na spadek domeny, coś jeszcze robiłeś przy stronie/blogu?

Piękne i lśniące włosy sprawiają, że czujesz się młodo! Sprawdź na portalu KOBIECO.PL  jak poderwać chłopaka sprawdzonymi sposobami! Towarzystwo budownictwa społecznego TBS to krok ku lepszej przyszłości... Czy długi to także jeden z Twoich problemów? sprawdź jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale nawet samo linkowanie url-em nie powinno mieć wpływu na spadek domeny

Jak to nie?Linkuje nie frazy, a konkurencja w tym czasie tak.I to wystarczy aby spaść w wynikach.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno trzeba zachować umiar w linkach EM ale nawet samo linkowanie url-em nie powinno mieć wpływu na spadek domeny, coś jeszcze robiłeś przy stronie/blogu?

 

No właśnie nie, wydaje się że moim największym błędem jest nie likowanie z anchorów tylko z czystych linków, oczywiście tym bardziej unikam EM linków z obawy przed filtrem. Wychodzi na to że mimo wszystko trzeba używać anchorów bo bez nich też jest źle. Poza pozycjonowaniem z forów, blogów, profili itd były zamawiane artykuły na stronach z tr40 i wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie, wydaje się że moim największym błędem jest nie likowanie z anchorów

 

jeśli wiesz to po co pytasz :D Twój sklep, Twoje buty. Linkuj dalej "brandem" kiedy konkurencja linkami które rankują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugryźć można bardzo prosto kupić adwordsy to w ogóle nie jest ryzykowne.

Natomiast pozycjonowanie zawsze jest ryzykowne, sam url czy brand nie jest wcale bezpieczniejszy od "buty nike", powiem Tobie więcej takie "brandowe" ( określenie mityczne jak cały ten link "brandowy link") w niektórych przypadkach jest mniej "bezpieczne jak wspomniane wyżej "buty nike".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugryźć można bardzo prosto kupić adwordsy to w ogóle nie jest ryzykowne.

Natomiast pozycjonowanie zawsze jest ryzykowne, sam url czy brand nie jest wcale bezpieczniejszy od "buty nike", powiem Tobie więcej takie "brandowe" ( określenie mityczne jak cały ten link "brandowy link") w niektórych przypadkach jest mniej "bezpieczne jak wspomniane wyżej "buty nike".

 

Jesteś na forum już sporo,jak linkujesz to różnicujesz linki (mówimy tylko o dofollow) i często dostajesz filtra czy jednak różnicowanie na tyle się sprawdza żę długo trzymasz pozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mogę Ciebie szkolić jak Ty możesz zwiększyć swoje zyski w 100% komercyjnym projekcie, chyba nie muszę tłumaczyć czemu.

Powiedziałem wystarczająco dużo, jeśli dalej nie rozumiesz polecam skupić się na sprzedaży butów a SEO zlecić profesjonalistom. Dział ogłoszenia i zlecenia ( tylko uprzednio przeczytaj regulamin żeby nie dostać "urlop").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkowanie na słowa kluczowe wydaje mi się bardzo ryzykowne i nie wiem jak to ugryźć

Bardzo prosto, nie linkować, wtedy nie ma ryzyka filtra.A jak nie wiesz jak to robić aby było w miarę bezpiecznie (100% bezpieczeństwa nigdy nie ma) to zleć to komuś co wie jak zrobić.

Jak napisał MaxPan masz komercyjny projekt na którym zarabiasz, daj zarobić innym aby zwiększyć swoje zyski.

były zamawiane artykuły na stronach z tr40 i wyżej

A jak było określane to tr40?

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pokazać domene o jakiej rozmawiamy ?

 

Tak, chodzi o domene smedyczny.pl co do ustalenia tr było to przez majesticseo. com, ja rozumiem że każdy chce zarobić, ale czy to forum nie jest po to żeby dzielić się wiadomościami / doświadczeniami?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności