jimmi

Zarobki seowca na etacie i nie tylko

Polecane posty

jimmi    1082

Ankietę robi Artur Strzelecki

wypełniajcie

http://bit.ly/zarobkiseo

link prowadzi do google docs jakby się ktoś pytał

Edytowano przez jimmi
info o linku

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Ja rozumiem, że różne są koleje losu, na różne głupoty człowiek się zgadzał, wiele błędów popełniał w młodości itd. ale jaki seowiec zatrudnia się na kierownika, ba nawet na pracownika szeregowego za poniżej 1500? Szanujmy się trochę. Ja rozumiem, że pracodawcy z poza branży dalej pozycjonowanie traktują jako zło konieczne i szarlatanerię, która nie wymaga zbytniego nakładu pracy i seowcy większość dnia piją kawkę no ale nie zgadzajmy się na takie stawki. Szanowni, nie idźcie tą drogą!

jaki seowiec zatrudnia się na kierownika, ba nawet na pracownika szeregowego za poniżej 1500? Szanujmy się trochę.

Wiele zależy od regionu/województwa i dostępności pracy jako takiej w tymże regionie w ogóle. O ile w dużych miastach jestem pewien, że 99% seowców nie zgodzi się na takie zarobki, o tyle w mniejszych miejscowościach może obowiązywać prosta zasada - lepiej taka praca i płaca niż żadna. Podobny temat kwitnie w bankowości - powszechnie uważa się, że bankowcy (szeregowi doradcy) zarabiają +2500-3000 i więcej a w praktyce system na zasadzie podstawa (często minimalna krajowa) + premie króluje w większości placówek. Sam znam kilku kierowników z pensjami w przedziale 2000-2500 netto.

• Like 1

fate    2

Też jest za ale i rozumiem tych co się brzytwy chwytają, nie rozumiem zaś tych którzy trzymają się jej do u. śmierci! łapiesz oddech i zaczynasz się wiercić w końcu się pokręcasz :rotfl: a rzesze niestety mają denne ambicje choć sytuacja z mojego punktu widzenia się zmienia   :stop:

Snowboardowo.PL - forum, opinie, recenzje, unboxing - SNBO !!

Niezbędne zakupy przed nauką snowboardu

SNBO Travel Blog

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.