Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 kwestie:

 

- statystyki się poprawiły, ale dalej mają tendencję do przycinania się..i sumują po kilka dni 

- gdy Donek znajdzie miejscówkę do dodawania komentarzy to eksploatuje ten konkretny artykuł, nie patrząc na pozostała zawartość na domenie. Jak sobie z tym poradzić w miarę automatycznie? Dodawać jeszcze raz do detekcji samą domenę?

- jakie macie patenty na zwiększenie tempa pracy? jednoczesne harwestowanie, detekcja i dodawanie wlecze się trochę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2017 o 14:17, okazwłoka napisał:

Jeśli chcesz zainstalować vestapanel, to tu jest pokazane: https://donlinkage.i4a.pl/instalacja/przygotowanie-vps-do-pracy-z-donlinkage/

Mam jeszcze instrukcję zrobioną jak to zrobić na LAMPie: https://donlinkage.i4a.pl/instalacja/instalacja-lamp-pod-donlinkage/

 

 

instaluje LAMPA (do wyboru na ovh jest jakies 20 systemow operacyjnych na vps) i problemy sie zaczynaja przy instalacji ioncube. Nie moge sie tez polaczyc jako root przez FTP zeby zmienic php.ini.

 

Jeśli ktos ogarnia instalacje Donka na VPS w ovh to zaplace za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FTP się nie dostaniesz, bo zapewne nie masz zainstalowanego serwera FTP, więc zostaje Ci logować się na port SSH czyli 22. Co najważniejsze, koniecznie dodaj nowego użytkownika, żeby nie jechać na uprawnieniach roota bo tylko sobie szkody narobisz i zmień port SSH :D Instalacja LAMP to żaden problem, niestety taki serwer trzeba jeszcze odpowiednio zabezpieczyć. a żeby było ciekawiej zabawa zaczyna się dopiero jak takie serwer padnie całkiem, albo jakaś usługa siądzie.

 

@okazwłoka sorki, że zrobiłem lekki offtop ale chciałem wyjaśnić co i jak :)

Edytowane przez PawelC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie ma problemu z kodowaniem znaków, po prostu Twoja przeglądarka nie ma wymuszonego unicode (można to zrobić przez menu widok w ff). Jeśli pobierzesz taki plik, to będzie wyświetlał treść poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Hejka, półtora roku temu wypadłem z obiegu ;), wracam już raczej hobbystycznie. Moja wersja donka na jupe.pl to 5.3.5. Pobrałem nowy instalator, ale... ...co dalej. Wgrywam go do głównego katalogu softu i odpalam? Czy za przejście na wersję 6 trzeba coś zapłacić? Wybaczcie lenistwo, ale... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności