Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Do premium doszło 30 nowych adresów,

jutro będzie aktualizacja poprawiająca skuteczność na skryptach wymagających rejestracji.

Na dniach dojdzie dużo więcej nowych adresów do premium, możliwe że przy okazji dojdzie też skrypt ogłoszeń!

 

Na razie Premium nie będzie dzielone, jeszcze nie do końca jestem przekonany do podziału premium. Ogólnie chyba będzie zrobione tak, że to co miało być w tanim premium będzie po prostu za darmo dla każdego użytkownika. No :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2017 o 17:44, Hauron napisał:

pomoże Ci zwiększyć ilość sprzedanych licencji

Może tak, a może nie. Przede wszystkim jakość, a nie ilość.

 

Dnia 23.11.2017 o 15:28, okazwłoka napisał:

Na razie Premium nie będzie dzielone, jeszcze nie do końca jestem przekonany do podziału premium.

Więcej operacji, więcej kłopotu.

Mam też obawy, czy możliwy jest skok jakościowy bez większego budżetu? Nie wiem jak to zaplanowałeś, ale musiałeś zakładać, że zwiększy się sprzedaż pakietu Premium, żeby można było go rozwijać. Ale może to nie jest miejsce do takich rozważań.

 

Cieszę się z rozwoju, bo przyjemnie się na tym pracuje, a miejscówki z opcji premium "niepokojąco" wysoko w wynikach.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2017 o 15:28, okazwłoka napisał:

Do premium doszło 30 nowych adresów,

jutro będzie aktualizacja poprawiająca skuteczność na skryptach wymagających rejestracji.

Na dniach dojdzie dużo więcej nowych adresów do premium, możliwe że przy okazji dojdzie też skrypt ogłoszeń!

 

Na razie Premium nie będzie dzielone, jeszcze nie do końca jestem przekonany do podziału premium. Ogólnie chyba będzie zrobione tak, że to co miało być w tanim premium będzie po prostu za darmo dla każdego użytkownika. No :)


Kiedy można spodziewać się update? - Czekam na ogłoszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasowo widzę to tak (nie jest to oferta, wiadomo że w życiu różnie bywa i może się to trochę przesunąć, nie lubię podawać terminów, ale jak już jestem ciągnięty za język to napiszę jakbym to chciał zrobić :D ):

- dzisiaj aktualizacja poprawiająca skuteczność

- w tym tygodniu skrypt ogłoszeń i skrypt katalogu firm

- w tym tygodniu około 1000 nowych adresów w premium

- w tym tygodniu oddanie za free dwóch pierwszych skryptów premium - będą one dostępne dla każdego, również dla osób które nie mają premium

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na taką aktualizację. Zastanawiam się, czy bez problemu będę mógł dodać wcześniejsze projekty w ten sposób, aby nie dublować?

Cierpliwość to zacna cecha więc czekam spokojnie.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, okazwłoka napisał:

Czasowo widzę to tak (nie jest to oferta, wiadomo że w życiu różnie bywa i może się to trochę przesunąć, nie lubię podawać terminów, ale jak już jestem ciągnięty za język to napiszę jakbym to chciał zrobić :D ):

- dzisiaj aktualizacja poprawiająca skuteczność

- w tym tygodniu skrypt ogłoszeń i skrypt katalogu firm

- w tym tygodniu około 1000 nowych adresów w premium

 

Cudnie :))

Czy nowe adresy będą przyjmowały https, subdomeny i podstrony?

 

 

15 godzin temu, okazwłoka napisał:

- w tym tygodniu oddanie za free dwóch pierwszych skryptów premium - będą one dostępne dla każdego, również dla osób które nie mają premium

 

Mniej cudnie :((

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nowe będą przyjmowały https i podstrony i subbdomeny - tak jak to jest w przypadku sitevalue i seostats.

 

Uwolnienie dwóch starych skryptów ma być rozwiązaniem bolączki małej ilości katalogów i precli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. chciałem zapytac dlaczego moduł proxy/dodaj proxy nie działa.

stworzyłem server proxy na moim komputerze adresip:8080, przekierowałem porty na routerze livebox, wg yougetsignal<dot>com port 8080 u mnie jest otwarty. testowałem moje proxy na telefonie na androidzie i działa. różne narzędzia do testowania proxy mówią że moje proxy działa. donlinkage nie. jaka może byc tego przyczyna? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JAREK0990 - nie wiem jaka może być tego przyczyna, ze standardowymi proxy donlinkage współpracuje bez problemu. Jeśli możesz to napisz na PW i podaj to proxy, sprawdzę dokładnie o co może chodzić.

 

PS. Wczoraj był totalny brak kontaktu na mail z różnych względów, już siadam i odpisuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, okazwłoka napisał:

@JAREK0990 - nie wiem jaka może być tego przyczyna, ze standardowymi proxy donlinkage współpracuje bez problemu. Jeśli możesz to napisz na PW i podaj to proxy, sprawdzę dokładnie o co może chodzić.

 

PS. Wczoraj był totalny brak kontaktu na mail z różnych względów, już siadam i odpisuję.

Ok ale bedzie z tym problem ponieważ te proxy skonfigurowałem sam i uruchomiłem na swoim komputerze. To oczywiste że gdy wyłączę komputer proxy nie będzie działać a nie wiem kiedy odbierzesz wiadomość.

3 minuty temu, JAREK0990 napisał:

Ok ale bedzie z tym problem ponieważ te proxy skonfigurowałem sam i uruchomiłem na swoim komputerze. To oczywiste że gdy wyłączę komputer proxy nie będzie działać a nie wiem kiedy odbierzesz wiadomość.

@edit

może zsynchronizujemy godziny spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności