Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.07.2018 o 09:14, okazwłoka napisał:

Przez weekend doszło do Premium +300 nowych adresów, oczywiście w darmowych Premium jest tego o wiele mniej.

Oka, dzis linkowalem nowa domene. Linkowalem z darmowych Premium Artykuly 1 i Katalog 1 i nadal na te dwie sukcesem konczy sie 12 do 15 z dostepnych okolo 230?? Czy to tak zostanie?. Ja rozumiem ze to jest darmowe Premium, ale skoro  juz bylo dostepnych okolo 230 to moze by przywrocic dobre rozwiazania. Mysle ze uzytkownicy DonLinka beda zadowoleni..... 

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, hołdys napisał:

Ja od 3 miesięcy nie mogę sprawdzać pozycji bo DL wykrywa wszystkie proxy jako martwe  

 

Polecam prywatne polskie proxy od proxylive.pl - w donku działają bardzo dobrze.

Polecam usługi ślubne we Wrocławiu: https://www.goodchoice.com.pl/

Profesjonalny kurs wizażu: https://lalabeautyacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, hołdys napisał:

 

 

@okazwłoka dodałem 2captcha, uzułeniłem konto, uruchomiłem crona. Balance schodzi ale lista proxy nadal pusta. Mam dwa api z proxy prywatne.proxylive.pl/ i proxygen.pl 

Wszystkie proxy nadal wykrywa jako martwe. 

 

@okazwłoka Wszystko ok. Działa jak wcześniej. Problemem był brak działającego 'programu' do rozwiązywania captach. Wcześniej działało dobrze na OCRdl.

Dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2018 o 08:22, okazwłoka napisał:

Artykuł 1 i Katalog 1 mają o wiele mniej adresów - tam jest kilkadziesiąt sztuk. Spróbuj zaktualizować listę w zakładce z adresami, bo wygląda że masz jakąś starą bazę.

Witam, faktycznie zaktualizowalem baze. W artykuly 1 jest ok. 50 miejscowek i w Katalog premium 1 rowniez ok 50 miejscowek. W sumie ok 100. Ale po puszczeniu kilku projektow okazuje sie ze sukcesem konczy sie tylko ok 12 z tych 100 miejscowek, a jeszcze 2 miesiace temu bylo ok 180 sukcesow na ok 220 miejscowek..... czy to tak zostanie??? Oka, czy planujesz wrocic do starych dobrych rozwiazań??

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość miejscówek w darmowym premium jak i w płatnym premium jest płynna i zawsze tak było i będzie.

 

Co do ilości sukcesów w darmowym premium faktycznie u mnie też jest 12 sztuk na przykładowym projekcie. Powinno być więcej w darmowym, ale sprawdzę to dokładnie.

 

Na płatnym premium weszło mi 1439.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze o informacje ktore ze standardowych silnikow donlinka maja ""dobra skutecznosc""dodan dla projektu??

I jak sciagnac najaktualniejsza bazy miejscowek w donku???

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby skuteczność na silnikach była dobra, trzeba przygotować odpowiednio bazy - puszczenie kilku-kilkunastu projektów, skorzystanie z modułu czarnej listy.   W ten sposób zostanie z bazy odsiane sporo sporo adresów, ale zostaną te, do których da się dodawać wpisy.

 

Aby powiększać sukcesywnie bazę należy korzystać z dostępnych modułów harvestera oraz detektora - to zapewni stały dostęp nowych adresów.

 

Baza adresów dawno nie była aktualizowana, właśnie zrobiłem aktualizację. Baza pobierze się sama (do detekcji) o północy, można to przyspieszyć klikając w zakładce z bazami przycisk pobierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności