Skocz do zawartości

SEOkatalogi - anchor


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

nie wiem czy ktoś tematu tutaj już nie poruszał, ale zastanawiam się dlaczego w ostatnim czasie, we wszystkich seokatalogach nie są podlinkowane anchory, jak było wcześniej, tylko wyłącznie linkuje adres strony. Czy ktoś zna odpowiedź? Pytam z ciekawości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna odpowiedź?

 

Tak. Google puściło plotkę, że anchor szkodzi. Dlatego część właścicieli katalogów przeszła na adres strony.

 

Tobie widzę, że nie szkodzi anchor "strony internetowe czestochowa". Dlatego to jest plotka. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Studenciak umiem sprawdzić ale mi do niczego nie jest to potrzebne. Czytaj ze zrozumieniem, kiedyś MaxPan pisał gdzieś że linki są no-follow i na tym się opieram. A kto jak kto, ale on na pewno wie jak jest.

Chyba że się coś zmieniło.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Studenciak umiem sprawdzić ale ...

 

wiem ale nie chce mi sie wiedziec

 

po co brniesz i udajesz madrzejszego...zenada czlowieku

 

o czym dyskutujesz ??

 

w kodzie strony i w indeksie googla jest prosty kod :

<a href='https://www.r-sko.pl' class='bbc_url' title='Zewnętrzny link' rel='external'>strony internetowe czestochowa</a>

 

Gupie google niczego nie potrafi dobrze zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po co brniesz i udajesz madrzejszego...zenada czlowieku

Proponuję trochę nerwosolu na uspokojenie. Nigdzie nie napisałem że jestem mądrzejszy, napisałem jasno że nie sprawdzałem ale gdzieś na forum o tym kiedyś czytałem.

Co wcale nie oznacza że mogę się mylić.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bany lecieli głownie za linki w treści, prawie kazdy seokatalog dawał taką możliwośc. Co więcej jako przyklady linków nienaturalnych wiekszośc pokazywana byla z linków w treści opisu a nie z tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności