Jump to content

aras1991

Forumowicze
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://inreso.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,717 profile views
 1. Chcę uzyskać mocne zaplecze na dane miasto. W obrębie tego zaplecza chciałbym stworzyć np subdomenę, uslugi elektryczne.miasto.pl, żeby potem z tej subdomeny wyprowadzić link do strony docelowej, którą będę pozycjonował. W takim razie jaką strukturę powinno mieć to zaplecze?
 2. Cześć, przymierzam się do budowy zaplecza, frazy raczej lokalne, dlatego wymyśliłem sobie taki schemat: 1 domena -> portal o mieście, które mnie interesuje 1 domena -> subdomena -> konkretna usługa1 w tym mieście 1 domena -> subdomena -> konkretna usługa2 w tym mieście 1 domena -> subdomena -> konkretna usługa3 w tym mieście itd. 2 domena -> portal o mieście, które mnie interesuje 2 domena -> subdomena -> konkretna usługa1 w tym mieście 2 domena -> subdomena -> konkretna usługa2 w tym mieście 2 domena -> subdomena -> konkretna usługa3 w tym
 3. Ok, dzięki za przykład. A co z danymi strukturalnymi? Kiedy one mogą się pojawić po dodaniu?
 4. Co do opinii to masz na myśli opinie w wyszukiwarce Google, czy opinie na stronie jako dane strukturalne na stronie? Bo takowe już dodałem
 5. Cześć, zastanawiam się nad jednym tematem. Mam stronę na 3 miejscu na hasło "fraza + miasto". W wynikach pojawiają się mapka z kropkami, adres i kontakt do firm. Nie ma w tych 3 wynikach mojej strony, mimo, że poniżej zajmuje 3 miejsce w wynikach wyszukiwania (strony powyżej mapki są adwrodsam). Po wyświetleniu większej ilości miejsc strona się pojawia, bodajże 5 czy 6 miejsce, ale chciałbym być wyżej - wiadoma sprawa Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
 6. Dziękuję za wszystkie propozycje. Jak znajdę chwilę czasu to przyjrzę się każdemu dokładnie i pewnie przetestuję. Ciekaw jestem jaki będzie odzew, bo zainstalowałem wtyczkę do dzwonienia jednego z usługodawców, rzekomo konwersja miała być duża, a tu telefonów brak.
 7. Dzięki za odpowiedzi. Myślałem umieścić na stronie czat, ale żeby to szło przez aplikację, którą miałbym na komputerze włączoną cały czas. Wtedy ktoś z firmy mógłby odpowiadać na bieżąco. Czy znacie takie rozwiązanie?
 8. Cześć, mam pytanie, czy macie zainstalowane na swoich stronach usługowych czy produktowych okienko czata online? Jeśli tak, to czy użytkownicy strony są zainteresowani taką formą komunikacji? Czy często piszą przez taki czat?
 9. Tak właśnie będę linkował. Dzięki jeszcze raz!
 10. Wszelkie teksty na stronie to 'usługi elektryczne', a w sumie usługi =/= uslugi. Biorę się za linkowanie w takim razie. Dziękuję za odpowiedź.
 11. Cześć, przymierzam się do promocji usług znajomego i stworzyłem ministronę gdzie fraza 'usługi elektryczne nazwa miasta' jest dość często wymieniana. Konkurencja na tę frazę jest niska. Jeśli wpiszę dokładnie tę frazę z polskim znakiem to strona pokazuje się na 15 miejscu, czyli tak jak konkurencja pozwala. Jeśli się wpisze w wyszukiwarkę 'uslugi elektryczne nazwa miasta' (bez ł) to strony nie można znaleźć w pierwszej setce wyników. Czy to normalne?
 12. Gdzieżby mógł zaszkodzić taki nofollow Dzięki za odpowiedź.
 13. Cześć, nie wiem czy ktoś tematu tutaj już nie poruszał, ale zastanawiam się dlaczego w ostatnim czasie, we wszystkich seokatalogach nie są podlinkowane anchory, jak było wcześniej, tylko wyłącznie linkuje adres strony. Czy ktoś zna odpowiedź? Pytam z ciekawości
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy