Jump to content

aras1991

Forumowicze
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by aras1991

 1. Chcę uzyskać mocne zaplecze na dane miasto. W obrębie tego zaplecza chciałbym stworzyć np subdomenę, uslugi elektryczne.miasto.pl, żeby potem z tej subdomeny wyprowadzić link do strony docelowej, którą będę pozycjonował. W takim razie jaką strukturę powinno mieć to zaplecze?
 2. Cześć, przymierzam się do budowy zaplecza, frazy raczej lokalne, dlatego wymyśliłem sobie taki schemat: 1 domena -> portal o mieście, które mnie interesuje 1 domena -> subdomena -> konkretna usługa1 w tym mieście 1 domena -> subdomena -> konkretna usługa2 w tym mieście 1 domena -> subdomena -> konkretna usługa3 w tym mieście itd. 2 domena -> portal o mieście, które mnie interesuje 2 domena -> subdomena -> konkretna usługa1 w tym mieście 2 domena -> subdomena -> konkretna usługa2 w tym mieście 2 domena -> subdomena -> konkretna usługa3 w tym
 3. Ok, dzięki za przykład. A co z danymi strukturalnymi? Kiedy one mogą się pojawić po dodaniu?
 4. Co do opinii to masz na myśli opinie w wyszukiwarce Google, czy opinie na stronie jako dane strukturalne na stronie? Bo takowe już dodałem
 5. Cześć, zastanawiam się nad jednym tematem. Mam stronę na 3 miejscu na hasło "fraza + miasto". W wynikach pojawiają się mapka z kropkami, adres i kontakt do firm. Nie ma w tych 3 wynikach mojej strony, mimo, że poniżej zajmuje 3 miejsce w wynikach wyszukiwania (strony powyżej mapki są adwrodsam). Po wyświetleniu większej ilości miejsc strona się pojawia, bodajże 5 czy 6 miejsce, ale chciałbym być wyżej - wiadoma sprawa Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
 6. Dziękuję za wszystkie propozycje. Jak znajdę chwilę czasu to przyjrzę się każdemu dokładnie i pewnie przetestuję. Ciekaw jestem jaki będzie odzew, bo zainstalowałem wtyczkę do dzwonienia jednego z usługodawców, rzekomo konwersja miała być duża, a tu telefonów brak.
 7. Dzięki za odpowiedzi. Myślałem umieścić na stronie czat, ale żeby to szło przez aplikację, którą miałbym na komputerze włączoną cały czas. Wtedy ktoś z firmy mógłby odpowiadać na bieżąco. Czy znacie takie rozwiązanie?
 8. Cześć, mam pytanie, czy macie zainstalowane na swoich stronach usługowych czy produktowych okienko czata online? Jeśli tak, to czy użytkownicy strony są zainteresowani taką formą komunikacji? Czy często piszą przez taki czat?
 9. Tak właśnie będę linkował. Dzięki jeszcze raz!
 10. Wszelkie teksty na stronie to 'usługi elektryczne', a w sumie usługi =/= uslugi. Biorę się za linkowanie w takim razie. Dziękuję za odpowiedź.
 11. Cześć, przymierzam się do promocji usług znajomego i stworzyłem ministronę gdzie fraza 'usługi elektryczne nazwa miasta' jest dość często wymieniana. Konkurencja na tę frazę jest niska. Jeśli wpiszę dokładnie tę frazę z polskim znakiem to strona pokazuje się na 15 miejscu, czyli tak jak konkurencja pozwala. Jeśli się wpisze w wyszukiwarkę 'uslugi elektryczne nazwa miasta' (bez ł) to strony nie można znaleźć w pierwszej setce wyników. Czy to normalne?
 12. Gdzieżby mógł zaszkodzić taki nofollow Dzięki za odpowiedź.
 13. Cześć, nie wiem czy ktoś tematu tutaj już nie poruszał, ale zastanawiam się dlaczego w ostatnim czasie, we wszystkich seokatalogach nie są podlinkowane anchory, jak było wcześniej, tylko wyłącznie linkuje adres strony. Czy ktoś zna odpowiedź? Pytam z ciekawości
 14. Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale poszukuję narzędzia do mieszania tekstów z minimalnym progiem unikalności. Korzystałem kiedyś z fajnej stronki do tego: uniquecontentspinner.com/article-spinner.aspx, ale ostatnio coś nie działa. Zna ktoś takie narzędzie?
 15. Znalazłem hostingi, które w cenie mają podpisanie takiej umowy, jednak pakiety te są sporo droższe niż np. jednorazowa opłata w linuxpl.com. Dzięki za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam.
 16. Na hostingu dane są przechowywane, a wg ustawy przechowywanie danych to też ich przetwarzanie. W linuxpl.com jest taka możliwość, ale odpłatnie, jak wspomniałeś, a ja szukam darmowej umowy.
 17. Jeśli DNS został przepisany, to następnym krokiem jest przeniesienie strony z katalogu public_html do private_html i certyfikat powinien działać.
 18. Witam, szukam hostingu, którego usługodawca podpisuje z klientem umowę na przetwarzanie danych osobowych za darmo. Z góry dziękuję.
 19. Jeśli zmiana ma być zastosowana po przesunięciu suwaka w dół lub zakręceniu scrollem, można rozpoznać zdarzenie w jQuery. Wtedy po rozpoznaniu obniżenia pozycji suwaka wystarczy zastosować odpowiedni CSS.
 20. Moje odczucia są podobne Ich błędem były wysokie opłaty w wysokości 15 zł za wystawienie ogłoszenia, gdzie często przy drobnych usługach jak wymiana pieniędzy z PayPal do banku, opłata przewyższała wartość usługi. A polecicie coś o podobnej renomie, gdzie można by poszukać wykonawców lub samemu znaleźć zlecenie?
 21. Witam, kilka lat do tylu korzystalem z tego serwisu. Byl bardzo przydatny i fajnie rozwiazany technologicznie. Nastepnie wprowadzili dosc znaczne oplaty w porownaniu do poczatku. Aktualnie nie widze tam zadnych zlecen, serwis zostal przejety przez anglojezyczny freelancer.com a tam szczerze mowiac ciezko mi sie odnalezc. Moje pytanie do Was, czy korzystacie z tej witryny szukajac zlecen?
 22. Na Twoim mijescu użyłbym JQuery UI. Tam jest suwak, który ma dość rozbudowane funkcje i dokumentację, że jak trochę znasz się na JS to sobie poradzisz. Ten suwak ma funkcję, która wywołuje się po zmianie pozycji i w tej funkcji możesz pokazywać wartość suwaka gdzie chcesz. Gdybyś miał problem to napisz na PW.
 23. Cześć, ciekawi mnie taka kwestia, czy jeśli do każdego linka w swoim serwisie zastosuję zmiennę GET, czy ma to wpływ na pozycjonowanie? Dla przykładu, mam główne menu, url do kategorii by wyglądał tak: /kategoria1.html?from=menu Mam menu boczne też z kategoriami, link z bocznego wyglądał by tak, /kategoria1.html?from=side Chodzi mi o napisanie swojego systemu analizowania kliknięć, dlatego chciałbym wiedzieć jak to się ma do optymalizacji strony? Oba linki prowadzą do tej samej podstrony z tą samą treścią. Czy zastosować rel canonnical?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy