Skocz do zawartości

czy to już koniec gadu-gadu ?


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Starzy ludzie cały czas w epoce gg zostali

gdyby kiedyś nie było miliona problemów (były czasy, że GG się zacinało i nie dało się z niego korzystać) to pewnie do dzisiaj wielu z "dzieci fejsa" używałoby GG.
Teraz co prawda mam uruchomione non-stop ale klienci wolą pisać na fb niż przez GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Telegram do dzisiaj chyba oferuje 300 000 USD temu kto złamie ich kod szyfrowania wiadomości.

 

Myślisz, że ogłoszą publicznie jeśli ktoś złamie. Dołożą pewnie drugie 200k za milczenie.  W ten sposób właśnie wykrywa się luki.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie z GG się pewno nic nie stanie, bo to co pokazałeś, że jest spółka w likwidacji to jest jakaś polska spółka, a GG na samym szczycie ma właścicieli - spółkę bodajże z RPA. Pewno jakieś przekształcenia np. z uwagi na podatki, ale sam program jak działał tak pewno będzie działał.

 

Tak jak kiedyś widziałem kto jest właścicielem Onetu - niby ITI, a nad ITI to jeszcze z 5 spółek w hierarchii było z nazwami co nic nikomu nie mówią.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu GG jako protokół padnie, ma zamknięte źródła, serwery trzeba utrzymywać, a korzystanie z alternatywnych komunikatorów (pidgin, wtw, kadu etc) nie emituje ich reklam. GG dalej popularne jest np. w firmach jako komunikator wewnętrzny (o zgrozo w sumie, moim zdaniem o wiele lepiej postawić serwer xmpp albo skorzystać z płatnych i całkiem fajnych rozwiązań jak slack), ale od lat się utarło, to już zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak padnie, alternatywy są. Jak nie padnie ludzie będą używać.

Bardziej od upadku irytuje mnie podejście programistów, a może osób decydujących o zmianach. Ludzie często coś podrzucają, np na komórkach aplikacja loguje się automatycznie bez podawania hasła - tylko podczas pierwszego wejścia się podaje i proponowano by to zmienić (czasem z jednego tel korzysta kilka osób, zdarza się), to w odpowiedzi się przeczytało na forum że nie bo nie :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GG nie upadnie, zmieni właściciela jak nk ;)

 

To wyłącznie ruch formalny. Ze względów wewnątrz-korporacyjnych spółka obecnie działająca pod nazwą GG Network SA zostanie formalnie zlikwidowana. Nastąpi to jednak dopiero po sprzedaży wszystkich aktywów spółki i nie wcześniej niż pod koniec przyszłego roku. Jednym z tych aktywów jest oczywiście komunikator GG i z pewnością jego przejęcie przez nowego właściciela nastąpi przed formalną likwidacją samej spółki.

Będzie to koniec procesu dezinwestycji polegającego na sprzedaży niestrategicznych aktywów, jaki prowadzimy od dłuższego czasu (zapewne słyszał Pan o sprzedaży OpenFM kilka miesięcy temu).

Także reasumując – kwestie formalne wokół spółki GG Network SA nie mają wpływu na los samego komunikatora GG.

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam numer GG od kiedy dostałam swój pierwszy komputer i dostęp do internetu...czyli 12/13 lat :D Pamiętam jaki szał wtedy panował, każdy był na GG ;) Jeszcze w pierwszej klasie liceum każdy miał GG i to było najwygodniejsze narzędzie komunikacji. Potem przerzuciłam się na MSN z poczty Hotmail, bo wszyscy moi zagraniczni znajomi go mieli, chociaż z GG nadal korzystałam. A potem nadszedł koniec GG, kiedy ludzie zaczęli odkrywać Facebooka. 

Zauważyłam zresztą, że wielu pozycjonerów i copy nadal korzysta z GG, więc od czasu do czasu zaglądam tam korzystając z wersji Web GG. Komunikacji przez Messanger FB nie lubię i to bardzo, naprawdę wolę jak ktoś mi napisze na GG :) W sumie to szczerze dziwię się, że ten komunikator nadal żyje, bo już nawet starsze osoby z mojego otoczenia go nie używają. Najwyżej od czasu do czasu napisze jakiś napaleniec szukający seksów na GG :D

Edit: W tym poście pobiłam chyba rekord powtórzeń, na swoją obronę dodam, że nie zdążyłam wypić jeszcze porannej herbaty :P

SEOpisanie - seo copywriting i nie tylko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności