Jump to content

Recommended Posts

11 godzin temu, oryginalny nick napisał:

@GoodContent.pl Czy nie dałoby się jakoś wyróżnić skrzynki z wiadomościami, które przysyłają klienci? Np. czerwone kółko z liczbą wiadomości przy skrzynce, w której są jakieś nieodczytane? Obecnie nowe wiadomości są praktycznie niewidoczne, przez co zauważam je dopiero po kilku dniach...

Dzień dobry,

porozmawiam z działem IT o takiej poprawce;)

pozdrawiam

GoodContent.pl

• Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

KamiX Nie wypowiadaj się za wszystkich. Ja nie czekam z niecierpliwością na giełdę, a piszę sporo na GC. Pilniejsze jest pozyskiwanie klientów.

Jest funkcja ignoruj, polecam. U mnie on wisi od kilku lat w ignorowanych, bo czytanie jego wypowiedzi było jak przedzieranie się przez wypracowania gimnazjalistów i to za darmochę.

Dobry wieczór,   postaram się tutaj odpowiedzieć na wszelkie uwagi.   1. Rzeczywiście w tym artykule nie ma nic odkrywczego, ale są pewne osoby, które nie rozumieją jak się liczą poda

Posted Images

48 minut temu, GoodContent.pl napisał:

Dzień dobry,

porozmawiam z działem IT o takiej poprawce;)

pozdrawiam

GoodContent.pl

Hmm a to nie przychodzą też maile z informacją, że jest nowa wiadomość od klienta?

Prowadzę działania w marketingu od blisko dekady. Mogę wypowiedzieć się z perspektywy autora, jak i osoby zlecającej.

Od razu powiem, że jeżeli chodzi o wyniki, to na pewno takie teksty lepiej zlecać specjalistom niż przypadkowym osobom na tej platformie.

Z copywritingiem ta platforma ma niewiele wspólnego. Raczej jest to miejsce dla osób, które dopiero zaczynają pisać komercyjnie.

Copywriting to jest zupełnie coś innego niż tylko pisanie na potrzeby SEO. Wystarczy poprzeglądać sobie zagraniczne blogi i wtedy się zorientujecie, że nie da się być dobrym copywriterem, jeśli nie macie kontroli nad niczym poza tekstem. To jest umiejętność, która musi zostać zweryfikowana w boju i potwierdzona twardymi danymi. Bez tego tworzycie na wyczucie oraz opieracie się o swoje domysły, co nijak nie przekłada się na wyniki. Dlatego trzeba się liczyć, że stawki dla kogoś, kto nie umie szybko pisać będą okrutne, a ofiara na temat branży zyska fałszywe przekonanie o jej niewdzięczności. Zresztą to nie koniec problemów. Z czasem zaczną boleć was palce i plecy. Więc nawet jak szybko będziecie pisać, to jesteście na przegranej pozycji.

Jako zleceniodawca nie byłem w stanie dotrzeć do żadnej osoby, która by miała szersze pojęcie na temat sprzedawania tekstem. Bardzo trudno mi było znaleźć wyspecjalizowaną osobę z jakiejkolwiek branży, gdzie jest wymagane techniczne obycie. Wręcz było to niemożliwe. Uprzedzam, że nie mam do nikogo pretensji, a tylko mówię jak faktycznie jest. Teksty na zaplecze i teksty preclowe to jest ta sama jakość. Teksty wyższej jakości nie odbiegają od tego, co powiedziałaby osoba, która ma pierwszy raz styczność z danym tematem.

Na platformie jest kilku zleceniodawców, którzy szukają perfekcji. Niestety ich "dobre intencje" kończą się na tym, że napisany odręcznie tekst, gdzie każde pojedyncze słowo jest przemyślane, a następnie przepisane na komputer, kończy się na odrzuceniu tekstu. Osobiście pracowałem w jednej takiej agencji 4 lata temu, gdzie wykorzystywano tą platformę. Był jeden student, który siedział cały dzień i krytykował te teksty. Później i tak go zwolnili, bo był tylko na stażu. Kryteria oceny jak na języku polskim z upartą i przykrą nauczycielką. Zero spojrzenia z marketingowej perspektywy.

Polecam udać się na zagraniczne platformy. Tam też są Polacy. 

• Haha 1
12 minut temu, NeverLie napisał:

Prowadzę działania w marketingu od blisko dekady. Mogę wypowiedzieć się z perspektywy autora, jak i osoby zlecającej.

Od razu powiem, że jeżeli chodzi o wyniki, to na pewno takie teksty lepiej zlecać specjalistom niż przypadkowym osobom na tej platformie.

Z copywritingiem ta platforma ma niewiele wspólnego. Raczej jest to miejsce dla osób, które dopiero zaczynają pisać komercyjnie.

Copywriting to jest zupełnie coś innego niż tylko pisanie na potrzeby SEO. Wystarczy poprzeglądać sobie zagraniczne blogi i wtedy się zorientujecie, że nie da się być dobrym copywriterem, jeśli nie macie kontroli nad niczym poza tekstem. To jest umiejętność, która musi zostać zweryfikowana w boju i potwierdzona twardymi danymi. Bez tego tworzycie na wyczucie oraz opieracie się o swoje domysły, co nijak nie przekłada się na wyniki. Dlatego trzeba się liczyć, że stawki dla kogoś, kto nie umie szybko pisać będą okrutne, a ofiara na temat branży zyska fałszywe przekonanie o jej niewdzięczności. Zresztą to nie koniec problemów. Z czasem zaczną boleć was palce i plecy. Więc nawet jak szybko będziecie pisać, to jesteście na przegranej pozycji.

Jako zleceniodawca nie byłem w stanie dotrzeć do żadnej osoby, która by miała szersze pojęcie na temat sprzedawania tekstem. Bardzo trudno mi było znaleźć wyspecjalizowaną osobę z jakiejkolwiek branży, gdzie jest wymagane techniczne obycie. Wręcz było to niemożliwe. Uprzedzam, że nie mam do nikogo pretensji, a tylko mówię jak faktycznie jest. Teksty na zaplecze i teksty preclowe to jest ta sama jakość. Teksty wyższej jakości nie odbiegają od tego, co powiedziałaby osoba, która ma pierwszy raz styczność z danym tematem.

Na platformie jest kilku zleceniodawców, którzy szukają perfekcji. Niestety ich "dobre intencje" kończą się na tym, że napisany odręcznie tekst, gdzie każde pojedyncze słowo jest przemyślane, a następnie przepisane na komputer, kończy się na odrzuceniu tekstu. Osobiście pracowałem w jednej takiej agencji 4 lata temu, gdzie wykorzystywano tą platformę. Był jeden student, który siedział cały dzień i krytykował te teksty. Później i tak go zwolnili, bo był tylko na stażu. Kryteria oceny jak na języku polskim z upartą i przykrą nauczycielką. Zero spojrzenia z marketingowej perspektywy.

Polecam udać się na zagraniczne platformy. Tam też są Polacy. 

Nie wiem: śmiać się, czy płakać? Zagraniczne jest lepsze, bo zagraniczne? Bo i tam są Polacy? Figa z makiem! Takie platformy wszędzie działają na podobnych zasadach - czyli jest tak jak na GC lub na najbardziej znanym konkurencyjnym portalu. Wszędzie są blogi dobre w swojej dziedzinie i badziewne.

Żaden ekspert nie będzie pisał wysoce merytorycznego tekstu taniej, niż za kilkadziesiąt zł za 1000 zzs, a raczej będzie to kwota jeszcze wyższa.

Trudno wyczuć, co "poeta miał na myśli" oceniając właśnie tutaj "tą platformę" (tu cytat) - zrazić klientów, czy dokopać piszącym? Polecam miejsca poświęcone opiniom o pracodawcach, ewentualnie o usługach.

Edited by gosia-gosia
  • Like 1
  • Thanks 2

No cóż. Jak sprawdzicie czym jest copywriting w angielskich definicjach, to trochę się to nie zgadza z tym co jest prezentowane tutaj.

Zagraniczne platformy to jest miejsce na negocjację. Tutaj tego miejsca nie ma, zdaje się.

Projektant platformy musiałby trochę pogłówkować, żeby to ulepszyć. Feature, który pozwoliłby negocjować stawkę to nie jest rocket science.

@gosia-gosia Widzę, że nie zależy Ci na zmienianiu świata na lepsze. Nikomu godzenie się na kiepskie warunki nie wychodzi na dobre.

Odbieranie feedbacku od osoby z kilkuletnim doświadczeniem jako hejt, to chyba nie jest dobre podejście.

Zachęciliście mnie do konkurowania na tym rynku. Dziękuję.

23 godziny temu, NeverLie napisał:

@gosia-gosia Widzę, że nie zależy Ci na zmienianiu świata na lepsze. Nikomu godzenie się na kiepskie warunki nie wychodzi na dobre.

M.in niniejsze forum wyleczyło mnie z ideałów. Ale nie o mnie tu chodzi, tylko o Twoją wypowiedź. Tak na serio, chcesz zareklamować tu jakieś konkretne miejsce w sieci? Jak nie, to nie wiem, bo co Pan/i się tak produkował/-a.

1. Wszyscy zleceniodawcy szukają jak najtańszych wykonawców

2 Żadna platforma dla copy - czy to w Polsce, czy za granicą to nie miejsce dla speców, bo oni za drogo kosztują, a zleceniodawcy na takich platformach za dużo oczekują za śmieszne kwoty. Nie zmieniło się to od początku istnienia takich platform, czyli od dobrych kilku lat, mimo tłuczenia pewnych tematów z tym związanych. Tu chce zarobić przede wszystkim pośrednik i dlatego nikt nie zezwoli na lepsze stawki. Efekty znamy - niektóre tematy wiszą miesiącami.

Próba zmiany pewnych rzeczy jest waleniem głową w mur. Dlatego ja już przestałam o cokolwiek walczyć w imieniu innych, bo się już po grzbiecie dostało w wątku o GC i  dotyczącym jego polskiej konkurencji. Walczę już tylko o swoje.

Edited by gosia-gosia
  • Like 1

Czy wy wszędzie musicie się doszukiwać kryptoreklamy.

Czyli jednak się ze mną Pani zgadza, co do tego, że warunki są kiepskie, a poradzą sobie tylko najsprytniejsi.

To samo słyszałem od programistów i marketerów. Czyli jak zwykle. Najwyraźniej tak wygląda świat. 

Przecież GC jest portalem, na którym zleca się i pisze się teksty pod Seo. Jeśli szuka Pan tesków do wykorzystania w kampaniach marketingowych to to nie jest to miejsce. Pana krytyka jest kompletnie bezzasadna. To nie GC jest złe, nie autorzy, tylko Pan pomylił miejsca. Chce Pan tekstów do kampanii marketingowych, tekstów stricte sprzedażowych i zleca Pan to na platformie, na której pisze się testy pod SEO :)

Az jestem ciekawy, aby zobaczyć Pana zlecenie na GC :)

• Like 2
  • Thanks 1
Godzinę temu, pawig napisał:

Przecież GC jest portalem, na którym zleca się i pisze się teksty pod Seo. Jeśli szuka Pan tesków do wykorzystania w kampaniach marketingowych to to nie jest to miejsce. Pana krytyka jest kompletnie bezzasadna. To nie GC jest złe, nie autorzy, tylko Pan pomylił miejsca. Chce Pan tekstów do kampanii marketingowych, tekstów stricte sprzedażowych i zleca Pan to na platformie, na której pisze się testy pod SEO :)

Az jestem ciekawy, aby zobaczyć Pana zlecenie na GC :)

Nie zlecałem tekstów sprzedażowych, ale jako zleceniobiorca widziałem takie rzeczy - i nikt tego nie napisał - tekst nieruszony od roku.

Moje zlecenia były na zaplecza i to właściwie tyle. Napisałem nagłówki dla piszących, żeby mieli łatwiej. Jedyne wymaganie to była lista i podzielenie tekstu na krótkie akapity.

Ale nie zwracałem niczego do korekty jak niektórzy, gdy nie ma jednego przecinka. :)

Stawka była taka, żeby szybko poszło i zaplecze ruszyło. 

W dniu 22.06.2021 o 18:08, NeverLie napisał:

Czy wy wszędzie musicie się doszukiwać kryptoreklamy.

Czyli jednak się ze mną Pani zgadza, co do tego, że warunki są kiepskie, a poradzą sobie tylko najsprytniejsi.

To samo słyszałem od programistów i marketerów. Czyli jak zwykle. Najwyraźniej tak wygląda świat. 

Żadna tajemnica - proszę poczytać wyrywkowo kilka stron forum tego i konkurencji.  I my o tym mówimy głośno, reszta należy do właścicieli GC. Pewnie z racji warunków nikt najlepszy nie pisuje tu na stałe. Reszta pisuje od przypadku do przypadku z braku laku i tylko teksty, które są w stanie zaakceptować jak zestawią ze sobą cenę oraz wymagania.

Jeśli mój tekst spełnia wymagania klienta, zostanie zaakceptowany, a ja dostanę kasę, to już mnie nie obchodzi, czy miał wartość marketingową. 

ale to już było na tym forum wałkowane kilka razy

• Thanks 1

Witam serdecznie,

mam pytanie do administratorów panelu @GoodContent.pl

Czy moglibyście Państwo podnieść sugerowane stawki? Już kolejny raz trafiam na taką informację w opisie zlecenia: ,,Daję wyższą stawkę niż sugerowana najwyższa". Co ciekawe, stawka, która została przedstawiona w tym zleceniu nie rzuca na kolana... Wobec tego pojawia się pytanie, dlaczego Państwo zaniżacie tak stawki? Nie jest to w interesie ani dla portalu, ani dla copywriterów. Zawsze są pretensje do zleceniodawców, że słabo płacą. Jednak wydaje mi się, że sugerują się podpowiedziami panelu. Skoro portal podpowiada niskie stawki to dlaczego mają płacić więcej? Nie mogę zrozumieć tej kwestii :) Z tego co widzę, zleceniodawcy mają możliwości i sposobności, żeby lepiej płacić, tylko może warto im pomóc w podjęciu decyzji. Jestem pewna, że wiele osób pozytywnie zareagowałoby na taką zmianę.

Z góry dziękuję za odpowiedź

Edited by korona1973
  • Like 3
  • Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   1 member

• Similar Content

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By TextBookers.com
      Witam,

jak platforma copywriterska oferujemy teksty SEO
      precle opisy do katalogów teksty pod zaplecza opisy produktów teksty tematyczne teksty specjalistyczne  

Dla klientów zamawiających teksty:
      Możliwość błyskawicznego zamówienia dowolnej ilości tekstów za niską cenę jednocześnie z gwarancją ich wysokiej jakości. Wszystko to bez zbędnych formalności a także z dostępem do użytecznych narzędzi pozwalających na grupowanie tekstów i ich eksport do zewnętrznych systemów.

I. Jak zamówić tekst?
      1. Rejestrujesz konto w serwisie (bądź logujesz się poprzez facebook).
      2. Doładowujesz konto wirtualnymi punktami. 1 pkt = 1 zł netto
      3. Dodajesz zlecenie przy pomocy prostego formularza.
      4. Akceptujesz tekst bądź zgłaszasz go do poprawy.
      5. Zaakceptowany tekst trafia do stworzonego przez Ciebie projektu gdzie masz do niego stały dostęp a także możliwość eksportu.
      Istotne informacje:
      1. Teksty zamówisz już od 2,98  PLN* netto za 1000 znaków ze spacjami!
      2. Każdy nowy bądź poprawiany tekst jest weryfikowany przez moderatora pod kątem jego jakości a także unikalności.
      3. Masz możliwość grupowania tekstów w stworzonych przez siebie projektach jak również otrzymujesz narzędzie do ich eksportu do zewnętrznych systemów (aktualnie jest to e-mail, ale w najbliższym czasie udostępnimy API do integracji z systemami CMS).
      4. Oferujemy szansę zdobycia dużej ilości darmowych punktów - za zakup ich większej ilości, za ocenienie tekstu napisanego przez copywritera czy też za polecenie klienta. Łącznie rabaty mogą sięgnąć nawet 9%!
      5. Bez względu na ilość zamawianych tekstów zrealizujemy je nawet w ciągu 48 godzin! Wszystko to dzięki unikatowej funkcjonalności rozbijającej jedno zbiorcze zamówienie na kilkanaście mniejszych.
      Pierwszy tekst otrzymasz za darmo w zamian za polubienie naszej strony na facebooku - można, więc bez żadnego ryzyka przekonać się o jakości naszych usług 
      *Cena uwzględnia możliwe do uzyskania rabaty.

II. Program partnerski
      Zachęcamy również do dzielenie się informacją na temat naszego serwisu. Od każdego doładowania poleconej osoby oferujemy 5% jego wartości. Zarobione w ten sposób punkty można przeznaczyć na realizację własnych zleceń.
      Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.
      ul. Cyfrowa 6
      71-441 Szczecin
      NIP: 8513196001

Kontakt:
      biuro@textbookers.com
      www.textbookers.com

• By dalmacja1
      Witam,
      Chętnie podejmę współpracę lub wykonam zlecenie dla firmy z zakresu:

- Copywriting- pisanie tekstów dobrej jakości, poprawnych merytorycznie oraz ortograficznie
      - Link buildig- zamieszczanie linków na forach i blogach tematycznych. Posiadam szeroką bazę kont użytkowników na forach i na portalu społecznościowym Facebook. 
      - Prowadzenie fan page w mediach społecznościowych- ciekawe i zachęcające innych użytkowników do odpowiedzi wpisy,odpowiedzi na pytania użytkowników
      Co gwarantuję?
      Rzetelne wykonanie pracy, terminowość, szybkość wykonania zlecenia, atrakcyjne ceny,uczciwość, nowe pomysły
      Czego oczekuję?
      Płatności za wykonaną pracę 

Zapraszam do współpracy !

Kontakt:
      Adres e-mail: aniadalmacja@gmail.com
      PW
      Telefon: 781 680 457
    • By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By seo-synonimy

Dzień dobry!

Realizuję zlecenia na:

- opowiadania, e-booki,

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy