Jump to content

Recommended Posts

41 minut temu, GoodContent.pl napisał:

Dzień dobry

dotyczy to anulowanych tekstów. W przypadku jak skończy się czas na realizację tekstu, nie ma blokady na anulację zleceń.

No to wychodzi, że osoba posiadająca multikonta po upływie x np. 6 godzin może ponownie dany tekst zablokować na kolejne godziny. W ten sposób problem multikont chyba nie do końca się rozwiązał....

• Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

KamiX Nie wypowiadaj się za wszystkich. Ja nie czekam z niecierpliwością na giełdę, a piszę sporo na GC. Pilniejsze jest pozyskiwanie klientów.

Jest funkcja ignoruj, polecam. U mnie on wisi od kilku lat w ignorowanych, bo czytanie jego wypowiedzi było jak przedzieranie się przez wypracowania gimnazjalistów i to za darmochę.

Dobry wieczór,   postaram się tutaj odpowiedzieć na wszelkie uwagi.   1. Rzeczywiście w tym artykule nie ma nic odkrywczego, ale są pewne osoby, które nie rozumieją jak się liczą poda

Posted Images

39 minut temu, kluskaKRK napisał:

No to wychodzi, że osoba posiadająca multikonta po upływie x np. 6 godzin może ponownie dany tekst zablokować na kolejne godziny. W ten sposób problem multikont chyba nie do końca się rozwiązał....

Dokładnie o tym pisałem. Tu została zaprowadzona jakaś odwrotna logika :D!

9 godzin temu, sxldsxxl napisał:

Dokładnie o tym pisałem. Tu została zaprowadzona jakaś odwrotna logika :D!

Na pewno utrudniło to życie wielu podwójnym kontom. 

12 godzin temu, sxldsxxl napisał:

Czyli dotyczy to też tekstów które odsyłane są do poprawy ?! 

Blokada nie dotyczy treści anulowanych, które zostały odesłane do poprawy.

12 godzin temu, GoodContent.pl napisał:

Dzień dobry

dotyczy to anulowanych tekstów. W przypadku jak skończy się czas na realizację tekstu, nie ma blokady na anulację zleceń.

Czyli... jeśli klient odsyła tekst do poprawy, a już nie mam opcji anulowania, to jestem zablokowana na 12 godzin (czyl ile tam jest na poprawę) 

Papier zawsze można schować. Gorzej kiedy trzeba będzie pokazać świstek, którego się nie ma. 

Tak samo jest z umiejętnościami.

1 godzinę temu, GoodContent.pl napisał:

Na pewno utrudniło to życie wielu podwójnym kontom.

Mocno w to wątpię. Skoro po danym czasie może tekst znowu zablokować lub wtedy przejmuje go główne konto i realizuje.

Nie wiem dlaczego nie jest prowadzona weryfikacja użytkowników. Dodatkowo konta nieaktywne, nie piszące tekstów przez X czasu powinny być moim zdaniem usuwane z systemu.

Generalnie ciekawa jestem jak duże jest to zjawisko multikont....

6 godzin temu, kluskaKRK napisał:

Nie wiem dlaczego nie jest prowadzona weryfikacja użytkowników. Dodatkowo konta nieaktywne, nie piszące tekstów przez X czasu powinny być moim zdaniem usuwane z systemu.

Generalnie ciekawa jestem jak duże jest to zjawisko multikont....

Up!

• Like 1

Papier zawsze można schować. Gorzej kiedy trzeba będzie pokazać świstek, którego się nie ma. 

W dniu 21.01.2021 o 09:38, Eviene napisał:

Czyli... jeśli klient odsyła tekst do poprawy, a już nie mam opcji anulowania, to jestem zablokowana na 12 godzin (czyl ile tam jest na poprawę) 

Tak, to jest problem.

W dniu 20.01.2021 o 16:23, kluskaKRK napisał:

Może rozważyć blokadę kont, które tylko rezerwują teksty, a ich nie realizują? Na przykład po 10-15 takich przypadkach.

To byłoby bardzo dobre rozwiązanie sytuacji.

Faktycznie zachwycając się, nie pomyślałam, co z tekstami odesłanymi do poprawy, których nie chcemy poprawiać. Jeśli taki anulujemy, nie mamy możliwości anulować już nic w tym dniu. O ile dobrze zrozumiałam 🧐

10 godzin temu, Baba Jaga napisał:

Tak, to jest problem.

To byłoby bardzo dobre rozwiązanie sytuacji.

Faktycznie zachwycając się, nie pomyślałam, co z tekstami odesłanymi do poprawy, których nie chcemy poprawiać. Jeśli taki anulujemy, nie mamy możliwości anulować już nic w tym dniu. O ile dobrze zrozumiałam 🧐

Zdaje się, że tekst który wraca do poprawy można anulować czyli zrezygnowac z poprawek.

Nie zmienia to faktu, że nadal można do woli blokować teksty, po prostu blokada trwać będzie 6 godzin czylio wystarczy założyć kilka kont...

No cóż, pomysł był dobry. 

To anulowanie jednego tekstu w ciągu doby jest totalnie bez sensu i GC powinno wrócić do poprzedniego rozwiązania! To wylewanie dziecka z kąpielą. Właśnie pisałem tekst. Napisałem lead i pierwszy akapit, ale doszedłem do wniosku, że jednak ten temat mi kompletnie nie leży. Normalnie bym anulował, aby się nie męczyć i wziął inny tekst. A ten może napisać inny copy. Teraz albo muszę to wymęczyć do końca (co odpije się na jakości tekstu), albo anuluję i w ten sposób już dziś zablokuję sobie tę opcję. To bez sensu. Taki sposób likwidacji multikont niestety, ale uderza też w uczciwych copy, którzy korzystają z opcji anulowania w sposób normalny, a nie dla jakiś wałków.

Może wprowadzić rozwiązanie na zasadzie konieczności napisania jakieś minimalnej ilości tekstów w określonym czasie. Np. min. 20 tekstów w przeciągu kwartału. Wprowadzić takie rozwiązanie od 1 lutego i 1 czerwca automatycznie zablokowane byłyby konta, na których nie ma napisanych min. 20 tekstów. Oczywiście je jest to rozwiązanie, którego nie dałoby się ominąć. Ale na pewno utrudniłoby to życie posiadaczom "sztucznych" kont. Ktoś to posiada np. 10 takich kont musiałby w przeciągu kwartału napisać na nich 20 tekstów, co łącznie daje 200 tekstów. Myślę, że dla wielu takich osób to byłaby strata czasu, bo te konta nie służą im do pisania tylko blokowania tekstów, aby następnie pisać je na swoim głównym koncie, z którego realizują wypłaty. A zatem po kwartale pewnie wiele takich kont "sztucznych" zostałoby zablokowanych. A tak naprawdę aktywnych użytkowników takie rozwiązanie nie byłoby żadnym problemem.

Edited by pawig
  • Like 1
7 godzin temu, pawig napisał:

. Np. min. 20 tekstów w przeciągu kwartału. Wprowadzić takie rozwiązanie od 1 lutego i 1 czerwca automatycznie zablokowane byłyby konta, na których nie ma napisanych min. 20 tekstów. Oczywiście je jest to rozwiązanie, którego nie dałoby się ominąć. Ale na pewno utrudniłoby to życie posiadaczom "sztucznych" kont. Ktoś to posiada np. 10 takich kont musiałby w przeciągu kwartału napisać na nich 20 tekstów, co łącznie daje 200 tekstów. Myślę, że dla wielu takich osób to byłaby strata czasu, bo te konta nie służą im do pisania tylko blokowania tekstów, aby następnie pisać je na swoim głównym koncie, z którego realizują wypłaty. A zatem po kwartale pewnie wiele takich kont "sztucznych" zostałoby zablokowanych. A tak naprawdę aktywnych użytkowników takie rozwiązanie nie byłoby żadnym problemem.

20 tekstów w ciągu kwartału? Trochę przesada - trochę bym tę koncepcję zmieniła, bo ludzie piszą też zlecenia dla klientów poza GC i czasem nawet przez pół roku mogą prawie nic nie napisać na GC albo tylko jeden tekst na kwartał.

I co? uzbiera im się 99 zł, a tu bach - GC likwiduje konto, bo nie napisali nic od pół roku - a co z kasą? Przepada? Wypłacają od 100 zł i wolę zrobienia wypłaty ma zgłosić piszący.

Ja bym powiedziała tak: jeśli ktoś założy konto i w ciągu 12 miesięcy nie napisze ani jednego tekstu (wszystko jedno przy tym, czy będzie on zaakceptowany, czy odrzucony), konto jest likwidowane lub zawieszane - delikwenta nie widać wtedy na liście piszących. Żeby je aktywować, zleceniobiorca powinien się zalogować, zatwierdzić ponownie regulamin i w ciągu miesiąca napisać choć jeden tekst. 

Inną sytuację mamy, jeśli ktoś już napisał kilka tekstów i wszystkie zostały odrzucone - takich delikwentów też widziałam analizując listę zarejestrowanych copywriterów. Tu bym proponowała: 3-4 odrzucone teksty na 3-4 napisane i koniec przygody - konto zawieszone - autor niech ma znowu szansę próby za pół roku, może pójdzie mu lepiej i będzie chciał tu pisać bardziej regularnie, a jak nie, to nie i już.

Ale wątpię, że GC coś takiego zrobi, bo na podstawie samej liczby copy zarejestrowanych chwalą się, w ogłoszeniach i reklamach że "współpracuje z nami ponad 20 000 piszących" (teraz pewnie wpisują już 25 tyś.?), choć regularnie pisze może 500 osób, a sporadycznie kolejne 1500; kolejnych 2000 nie napisało nic od ponad roku lub dwóch, choć coś tu już kiedyś zarobili i nawet wypłacili. Taka polityka :)

21 godzin temu, Marcink54 napisał:

Nie możecie po prostu obok przycisku rezerwacji zlecenia, wprowadzić prostego check boxa?

"Czy jesteś multikontem?"

"1. Tak"

"2. Nie"

Problem rozwiązany, dziękuję i kłaniam się nisko.

Myśli Pan, że ktoś by się od tak przyznał, że ma już tutaj konto, a teraz zakłada drugie tez jako copy? OK, jest sytuacja, kiedy by się przyznał - jeśli jest już zarejestrowany jako zlecający a rejestruje się 2. raz jako piszący (albo vice versa), bo z poziomu jednego konta można albo tylko pisać albo tylko zlecać. Natomiast nie liczyłabym że ktoś uczciwe przyzna się, że zakłada sobie 2. konto jako copy, a obydwa są od tego momentu aktywne, jeśli robi to po to, by blokować dla siebie zlecenia.

Swoją drogą to zajrzeliście ostatnio na GC? Ja sprawdziłem z ciekawości dosłownie 5 minut temu, aby zajrzeć na sytuację ze zleceniami. Na ten moment jest 40 dostępnych zleceń. Na "20000" copywriterów gotowych do współpracy! Z czego początkowo wyświetliło mi się jedyne 9, bo resztę zleceniodawców dodałem na czarną listę z uwagi na to, że to zwykli wyłudzacze. Wychodzi na to, że GoodContent dokłada wszelkich starań co do tego, aby wprowadzić jak najwięcej pysznych modernizacji takich jak te ostatnio, a niedługo będą puszczali filmy w pustym kinie.

• Like 2
19 godzin temu, gosia-gosia napisał:

Myśli Pan, że ktoś by się od tak przyznał, że ma już tutaj konto, a teraz zakłada drugie tez jako copy? OK, jest sytuacja, kiedy by się przyznał - jeśli jest już zarejestrowany jako zlecający a rejestruje się 2. raz jako piszący (albo vice versa), bo z poziomu jednego konta można albo tylko pisać albo tylko zlecać. Natomiast nie liczyłabym że ktoś uczciwe przyzna się, że zakłada sobie 2. konto jako copy, a obydwa są od tego momentu aktywne, jeśli robi to po to, by blokować dla siebie zlecenia.

Przecież to była ironia xD

23 godziny temu, gosia-gosia napisał:

Ja bym powiedziała tak: jeśli ktoś założy konto i w ciągu 12 miesięcy nie napisze ani jednego tekstu (wszystko jedno przy tym, czy będzie on zaakceptowany, czy odrzucony), konto jest likwidowane lub zawieszane - delikwenta nie widać wtedy na liście piszących. Żeby je aktywować, zleceniobiorca powinien się zalogować, zatwierdzić ponownie regulamin i w ciągu miesiąca napisać choć jeden tekst. 

Jeszcze bardziej bym to zaostrzyła. Jeśli właściciel konta przez 1 miesiąc nie napisze co najmniej 1 tekstu, a 90% rezerwacji jest anulowanych (te dwa warunki musiałyby zostać spełnione)- to już dla mnie byłoby podpadające i wskazujące na przekręt. Przecież ktoś, kto zakłada tu konto, robi to z powodu zarabiania poprzez pisanie, tak?

Oczywiście zdarzają się sytuacje losowe, kiedy ktoś zachoruje, miesiąc ma L4 i nie może zarabiać dodatkowo, również pisać na GC .... ale wtedy nie rezerwuje i nie anuluje tekstów, tylko nie podejmuje żadnych działań.

Też zauważam już utrudnienie pracy poprzez możliwość anulowania tylko 1 tekstu dziennie. Dobrze uzasadnił to pawig. Po czasie też uważam, że uderza to w pracę uczciwych copy i rozwiązanie sprawy multikont powinno być inne.

• Like 2
  • Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By TextBookers.com
      Witam,

jak platforma copywriterska oferujemy teksty SEO
      precle opisy do katalogów teksty pod zaplecza opisy produktów teksty tematyczne teksty specjalistyczne  

Dla klientów zamawiających teksty:
      Możliwość błyskawicznego zamówienia dowolnej ilości tekstów za niską cenę jednocześnie z gwarancją ich wysokiej jakości. Wszystko to bez zbędnych formalności a także z dostępem do użytecznych narzędzi pozwalających na grupowanie tekstów i ich eksport do zewnętrznych systemów.

I. Jak zamówić tekst?
      1. Rejestrujesz konto w serwisie (bądź logujesz się poprzez facebook).
      2. Doładowujesz konto wirtualnymi punktami. 1 pkt = 1 zł netto
      3. Dodajesz zlecenie przy pomocy prostego formularza.
      4. Akceptujesz tekst bądź zgłaszasz go do poprawy.
      5. Zaakceptowany tekst trafia do stworzonego przez Ciebie projektu gdzie masz do niego stały dostęp a także możliwość eksportu.
      Istotne informacje:
      1. Teksty zamówisz już od 2,98  PLN* netto za 1000 znaków ze spacjami!
      2. Każdy nowy bądź poprawiany tekst jest weryfikowany przez moderatora pod kątem jego jakości a także unikalności.
      3. Masz możliwość grupowania tekstów w stworzonych przez siebie projektach jak również otrzymujesz narzędzie do ich eksportu do zewnętrznych systemów (aktualnie jest to e-mail, ale w najbliższym czasie udostępnimy API do integracji z systemami CMS).
      4. Oferujemy szansę zdobycia dużej ilości darmowych punktów - za zakup ich większej ilości, za ocenienie tekstu napisanego przez copywritera czy też za polecenie klienta. Łącznie rabaty mogą sięgnąć nawet 9%!
      5. Bez względu na ilość zamawianych tekstów zrealizujemy je nawet w ciągu 48 godzin! Wszystko to dzięki unikatowej funkcjonalności rozbijającej jedno zbiorcze zamówienie na kilkanaście mniejszych.
      Pierwszy tekst otrzymasz za darmo w zamian za polubienie naszej strony na facebooku - można, więc bez żadnego ryzyka przekonać się o jakości naszych usług 
      *Cena uwzględnia możliwe do uzyskania rabaty.

II. Program partnerski
      Zachęcamy również do dzielenie się informacją na temat naszego serwisu. Od każdego doładowania poleconej osoby oferujemy 5% jego wartości. Zarobione w ten sposób punkty można przeznaczyć na realizację własnych zleceń.
      Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.
      ul. Cyfrowa 6
      71-441 Szczecin
      NIP: 8513196001

Kontakt:
      biuro@textbookers.com
      www.textbookers.com

• By dalmacja1
      Witam,
      Chętnie podejmę współpracę lub wykonam zlecenie dla firmy z zakresu:

- Copywriting- pisanie tekstów dobrej jakości, poprawnych merytorycznie oraz ortograficznie
      - Link buildig- zamieszczanie linków na forach i blogach tematycznych. Posiadam szeroką bazę kont użytkowników na forach i na portalu społecznościowym Facebook. 
      - Prowadzenie fan page w mediach społecznościowych- ciekawe i zachęcające innych użytkowników do odpowiedzi wpisy,odpowiedzi na pytania użytkowników
      Co gwarantuję?
      Rzetelne wykonanie pracy, terminowość, szybkość wykonania zlecenia, atrakcyjne ceny,uczciwość, nowe pomysły
      Czego oczekuję?
      Płatności za wykonaną pracę 

Zapraszam do współpracy !

Kontakt:
      Adres e-mail: aniadalmacja@gmail.com
      PW
      Telefon: 781 680 457
    • By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By seo-synonimy

Dzień dobry!

Realizuję zlecenia na:

- opowiadania, e-booki,

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy