Jump to content
GoodContent.pl

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska

Recommended Posts

Just now, Kaja78 said:

A zastanawiam się jak działają zlecenia prywatne. Czasami zdarza mi się, że klient wyśle zaproszenie do zlecenia prywatnego i widzę je też na normalnej liście ze wszystkimi innymi. Czy to znaczy, że te prywatne zlecenia to pic na wodę i mogą realizować je wszyscy?

Tylko Ty widzisz te zlecenia. Ewentualnie ktoś, kto jeszcze dostał do nich zaproszenie.

A, okej. Bo czasami stawki są takie niskie, że myślałam, że to tylko takie nachalne promowanie zlecenia, którego nikt nie chce wziąć :D.

Just now, Kaja78 said:

A, okej. Bo czasami stawki są takie niskie, że myślałam, że to tylko takie nachalne promowanie zlecenia, którego nikt nie chce wziąć :D.

A od takiego promowania to też jest jeden zleceniodawca specjalista :lol: Zaproszenia od niego dostają chyba wszyscy copywriterzy na platformie :D

• Like 1

Chyba myślimy o tej samej osobie. Ja cenię sobie szczególnie dwóch zleceniodawców od zleceń prywanych, kokosów co prawda nie płacą, ale tematy proste, wymagania z sensem - fajnie się pisze. 

Just now, ellses said:

A od takiego promowania to też jest jeden zleceniodawca specjalista :lol: Zaproszenia od niego dostają chyba wszyscy copywriterzy na platformie :D

Ten Pan jest już słynny. Wysyła te zaproszenia i wysyła mimo, że nigdy nic dla niego nie napisałam. Szkoda, że nie ma opcji blokuj w tym przypadku :P

Ja też zawsze je ignoruję, trudno zresztą żeby nie, przy takiej stawce. Ale skoro się nie poddaje, to chyba znajduje wykonawców :D

Just now, Kaja78 said:

Chyba myślimy o tej samej osobie. Ja cenię sobie szczególnie dwóch zleceniodawców od zleceń prywanych, kokosów co prawda nie płacą, ale tematy proste, wymagania z sensem - fajnie się pisze. 

Ja mam właściwie jednego, który prowadzi swoją stronę internetową i co miesiąc daje mi ze 20 tekstów do napisania. Tematykę mam już tak opanowaną, że w tych jego zleceniach pozwalam sobie na prawdziwą inwencję twórczą i eksperymenty. Też nie płaci nie wiadomo ile, ale daje mi czas niemal nieograniczony, więc piszę sobie tak z jeden dziennie od niego, a jak coś fajniejszego wpadnie na listę to też napiszę ;)

No to naprawdę fajnie, ja się jak narazie żadnych iintratnych zleceń nie dorobiłam, bo malutko piszę, mam fazy na 3-4 dziennie, a potem nawet kilka tygodni przerwy. Ale myślę, że warto więcej pisać choćby po to, żeby zobaczyć dla kogo warto pisać, komu odpowiada nasz styl itp.

Mam pytanie. Pisałam właśnie tekst i klient stwierdził, że jest bardzo zadowolony, ale chciałby coś dodać. Poprosiłam o odesłanie tekstu do poprawy, żebym mogła go edytować, a pan mi odpowiada, że to mi wpłynie źle na ocenę, a on jest bardzo zadowolony i żebym mu tylko odesłała ten kawałek do dodania w wiadomości. Czy to jest prawda? Poprawy jakoś nam wpływają na coś? Nigdy żadnej nie miałam.

1 godzinę temu, ellses napisał:

Mam pytanie. Pisałam właśnie tekst i klient stwierdził, że jest bardzo zadowolony, ale chciałby coś dodać. Poprosiłam o odesłanie tekstu do poprawy, żebym mogła go edytować, a pan mi odpowiada, że to mi wpłynie źle na ocenę, a on jest bardzo zadowolony i żebym mu tylko odesłała ten kawałek do dodania w wiadomości. Czy to jest prawda? Poprawy jakoś nam wpływają na coś? Nigdy żadnej nie miałam.

Na 99% algorytm tego systemu nie jest taki "mundry", on nie umie więcej, niż zwykły kalkulator, a średnia ocena jest wyłącznie uzależniona od ostatecznej noty, jaką ewentualnie wystawia zlecający tekst. Nie podejrzewam też próby wyłudzenia tekstu, bo to mógłby zrobić, nawet skuteczniej, przez odesłanie do poprawy właśnie. Prawdopodobnie jest to podyktowane szczerą troską i empatią, ale też niewiedzą w tej kwestii bądź nieuzasadnioną bojaźnią, że musiałby zmienić kryteria i dopłacić za dodatkowe zzs. Może też być tak, że "klient" jest w tym wypadku jedynie pośrednikiem segregującym teksty, a faktyczny zleceniodawca (firma), to jemu osobiście kazała dopisać to "coś". W związku jednak z tym, że nie potrafi/nie chce mu się - zlecił to Tobie - mailowo, jak rozumiem, żeby nie zostawić śladów/dowodów swego nieróbstwa. Dumnie przedstawi to szefowi jako swoje, zyskując przy okazji pretekst do prośby o możliwość szybszego opuszczenia stanowiska pracy w piątkowe, wczesne popołudnie. Może być i tak, że w ten sposób, chce uzyskać Twój e-mail, gdyż: a) spodobałaś mu się i ma wobec Ciebie prywatne zamiary; b) chce zlecać Ci teksty poza GC, czego nie może zaproponować wprost, żeby nie złamać regulaminu. 

• Haha 4

Cześć! Powiedzcie mi, proszę, czy jak piszecie, to stosujecie spacje nierozdzielające? Zastanawiam się, czy są wstawiane celowo, czy ktoś po prostu kopiuje sobie jakieś fragmenty tekstu ze stron, żeby je później przerobić i te spacje tak zostają. Dziwne zjawisko. 

Przed chwilą, Ensis napisał:

Cześć! Powiedzcie mi, proszę, czy jak piszecie, to stosujecie spacje nierozdzielające? Zastanawiam się, czy są wstawiane celowo, czy ktoś po prostu kopiuje sobie jakieś fragmenty tekstu ze stron, żeby je później przerobić i te spacje tak zostają. Dziwne zjawisko. 

Co to znaczy spacje nierozdzielające? Wydawało mi się, że spacja zawsze rozdziela wyrazy od siebie :rolleyes:

W sumie — nie kopiuję nawet fragmentów, wszystko jest napisane autorsko przeze mnie, może dlatego nie wiem, o co chodzi? :hmmm:

Chodzi o takie spacje, które łączą ze sobą wyrazy, co jest ważne z punktu widzenia edytorskiego. Najczęściej wstawia się je np. w takich połączeniach jak "w 1992 r.", żeby przenosiło nam całą grupę wyrazową do kolejnego wiersza. W Wordzie wstawia się je kombinacją ctrl+shift+spacja. 

Rozumiem. Nie stosuję takich spacji. Ogólnie korzystam tylko z funkcji, jakie oferuje edytor GC — właśnie dlatego, żeby nie robić problemów drugiej stronie. Nie wiem, jak inni.

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By uportal
      Zapraszam do współpracy wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem uczciwego, terminowego, oraz rzetelnego copywritera z blisko 10 letnim doświadczeniem.
      Moje artykuły cechuje dobrze dobrany temat, wiedza która jest w nich zawierana, oraz chwytliwy temat, nagłówek, jak i sformatowana treść, która ma przyciągać klienta/widza nawet po kilku latach. Współpracuje z zaufaną grupą copywriterską, dzięki czemu wykonujemy zlecenia szybko i rzetelnie, przekazując sobie tematy według własnych zainteresowań i doświadczenia (dzięki temu teksty są realizowane o wiele szybciej i mają należytą wartość!). Termin ustalany jest indywidualnie (wykonuje również szybkie realizacje typu ASAP lub realizacje weekendowe).

Chętnie wykonam zlecenia dużych ilości (mamy doświadczenie w wykonywaniu realizacji 100 i 200 tysięcy znaków miesięcznie dla pojedynczych klientów).
      Wykonuję wszystkie typy tekstów pisanych. Potrzebujesz większej ilości tekstów miesięcznie? Napisz, ustalimy indywidualną, preferowaną cenę! 

Wykonuję takie realizacje jak:

- content marketing (artykuły sponsorowane)
      - artykuły tematyczne
      - artykuły preclowe
      - artykuły SEO (z uwzględnieniem na życzenie klienta dowolnej ilości fraz i ich natężenia w tekście)
      - opisy produktów, usług
      - inne realizacje pisane (proszę o kontakt, jeśli potrzebujecie Państwo indywidualnej oferty)

Na wszystkie usługi wystawiam faktury bez VAT

Kontakt i dane firmy:
      Web Positions
      Marcin Komorowski
      Wróbla 68/9
      20-719 Lublin
      NIP: 7123185561

webpositions@biznespoczta.pl
      Tel: 786-013-285
    • By Normx
      Dzień dobry

Jestem doświadczonym copywriterem, który działa w branży od długiego czasu. Współpracowałem z wieloma klientami przy różnych projektach. Dzięki temu posiadam wiedzę na temat tworzenia treści dostosowanych do potrzeb. Tworzyłem również teksty w ramach kampanii content marketingowych. 

Tworzę zarówno teksty seo, zapleczowe, opisy produktów, jak teksty specjalistyczne. Stawki zaczynają się już od 5 zł netto za 1000 zzs.

Rozliczenie na podstawie faktury VAT. 

Zapraszam do kontaktu pod adresem email: kontakt@twojcopywriter24.pl (dla zainteresowanych mogę podesłać przykłady moich realizacji).

Dane firmy:
      Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"
      ul. Żurawia 6/12, lok. 766
      00-503 Warszawa
      NIP: 5213641211
    • By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By bori79
      Wykonam teksty na zaplecza w oparciu o konkretne źródła wiedzy. Teksty będą napisane zgodnie ze sztuką seo.
      Mogę pisać bezpośrednio w surferseo na zlecenie klienta.

Cena 5 zł netto/ 1000 znaków

Preferowane tematyki: turystyka, nieruchomości i wnętrza, finanse

Rozliczenie: F-VAT

"SEO-Usługi" Krzysztof Borwik
      ul. Wieniawskiego 34
      51-611 Wrocław
      NIP: 898-178-35-65

KONTAKT:
      krzysztof@borwik.pl
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy