Jump to content

Zidel94

Forumowicze
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zidel94 last won the day on August 5

Zidel94 had the most liked content!

Community Reputation

15 Good
 1. To chyba mam ogromnego pecha ostatnio, bo nie widuje tych setek nowych zleceń (oczywiście mam tu na myśli zlecenia za dobrą stawkę).
 2. Ten punkt regulaminu powinien zostać dawno usunięty. To jest mega nieprofesjonalne i doprowadza właśnie do takich sytuacji, gdzie zleceniodawca kopiuję sobie napisany tekst a potem usuwa zlecenie. Inna bajka - co to się ostatni dzieje na GC, że tak mało zleceń nowych się pojawia i dużo starych wisi?
 3. To raczej powinno być automatyczne, z informacją dla copy, że jeśli tekst w określonym terminie nie zostanie sprzedany to jego cena zostanie pomniejszona.
 4. Popieram w 100%, jest nawet na liście jedno zlecenie (nie będę przytaczał ani treści ani danych zleceniodawcy), którego opis tak naprawdę nie mówi kompletnie nic na temat wymogów co do zlecenia, a na wiadomość z prośbą o szczegóły nie otrzymałem odpowiedzi do teraz.
 5. Kurde wszystkie fajne zlecenia są szybko rezerwowane, chyba muszę zwiększyć tempo żeby więcej wpadło.
 6. Właśnie miałem o tym pisać. Podobno serwer lepszy ale zdarza się że strona ogromnie zamula - nawet minuta na zapis szkicu.
 7. Informacja jak najbardziej przydatna. Wiadomo - jednych to ruszy, a innych nie. Tutaj nie ma za bardzo co kombinować.
 8. Serwis też musi na czymś zarobić, stąd prowizje. Pan Bartłomiej w poprzednich postach pisał, że próg 100 zł nie jest przypadkowy. Nie znam wyliczeń więc nie będę się wypowiadał na ten temat, przy rejestracji akceptowaliśmy regulamin, każdy wiedział że wypłaty są od 100 zł. Mnie ten próg osobiście nie przeszkadza bo zarobienie tej kwoty zajmuje niewiele czasu.
 9. W takiej sytuacji wypłacanie części zarobionych pieniędzy faktycznie nie byłoby złe (tak aby GC też na tym nie straciło).
 10. Ostatnio zauważyłem, że strona mocno zwolniła, nie wiem czy to tylko u mnie czy inni też tak mają?
 11. @Kitty9 Po tych postach również stwierdzam że nie powinna Pani pisać na GoodContent, pomijając kwestie regulaminu popełnia Pani karygodne błędy. Pomysł z "chwilowym" odblokowaniem uważam za śmieszny, podobnie jak zarzucanie administratorowi kradzieży. Widać ten zawód nie jest dla Pani. Ja za to serdecznie polecam pisanie na GoodContent bo jest to moim zdaniem najlepsza platforma dla copywriterów (nie, nikt mi za ten post nie zapłacił).
 12. Napisałem wiadomość na kontakt@goodcontent.pl prosiłbym o szybką odpowiedź.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy