Skocz do zawartości

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Mariusz_K napisał:

Nie wiem jak wy, ale zauważyłem że niektórzy muszą używać jakichś botów rezerwujących zlecenia. Dla ciekawości anulowałem zarezerwowane zlecenie i patrzyłem jak szybko zostanie zarezerwowane przez kogoś innego. Nie zdążyłem nawet odświeżyć strony, czyli minęło może pół sekundy. To raczej niemożliwe by ktoś zdążył kliknąć w zlecenie, przejść na dół strony, wybrać rezerwuj i jeszcze kliknąć tak w okienku potwierdzającym. Sam się zastanawiam by napisać samodzielnie lub zamówić napisanie takiego bota.

To nie boty copywriterów, tylko system Goodcontent. Wyłapują zlecenia, a potem wrzucają je w losowych godzinach. Ma to na celu zapobieganie zbyt dużej ilości zleceń w jednym momencie. Pisałem nawet kiedyś w tej sprawie do administracji i potwierdzili moje przypuszczenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2023 o 19:26, ddl napisał:

To nie boty copywriterów, tylko system Goodcontent. Wyłapują zlecenia, a potem wrzucają je w losowych godzinach. Ma to na celu zapobieganie zbyt dużej ilości zleceń w jednym momencie. Pisałem nawet kiedyś w tej sprawie do administracji i potwierdzili moje przypuszczenia.

Po co mieliby to robić? Przecież zarabiają na prowizji, więc to dla nich bez znaczenia, kiedy zlecenie się pojawi i kto je zrealizuje

W dniu 9.06.2023 o 18:01, ddl napisał:

Przed chwilą pisałaś, że Ci to "zwisa" ;) W takim razie szybko zmieniasz zdanie. Ale proszę bardzo, masz wyczekiwany załącznik. Ahoj!spacer.png

Robi wrażenie! Gratulacje! Z ciekawości, jaki procent tej kwoty to zlecenia prywatne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ciekawsk_a napisał:

Po co mieliby to robić? Przecież zarabiają na prowizji, więc to dla nich bez znaczenia, kiedy zlecenie się pojawi i kto je zrealizuje

Robi wrażenie! Gratulacje! Z ciekawości, jaki procent tej kwoty to zlecenia prywatne?

Dzięki :) prywatne zlecenia mam tylko od kilku klientów, w większości piszę publiczne zlecenia. Prywatne to maksymalnie 30%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie publicznych zleceń nie ma wiele - zostało to potwierdzone. Wynika to z wielu czynników, więc popieram poprzedników, którzy również nie wieżą w takie wypowiedzi. Dodatkowo platforma nigdy nie "wyłapywała" zleceń, co również jest potwierdzone. 

 

Jestem na GC już tak długo ( ponad 20k tekstów), że łatwo odróżnić prawdę od drobnych koloryzacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Daria123 napisał:

Obecnie publicznych zleceń nie ma wiele - zostało to potwierdzone. Wynika to z wielu czynników, więc popieram poprzedników, którzy również nie wieżą w takie wypowiedzi. Dodatkowo platforma nigdy nie "wyłapywała" zleceń, co również jest potwierdzone. 

 

Jestem na GC już tak długo ( ponad 20k tekstów), że łatwo odróżnić prawdę od drobnych koloryzacji. :)

Przy takiej ortografii nie dziwię się, że nie widzi Pani zleceń ;) Polecam zapoznać się z algorytmami, jakie stosuje Goodcontent. Pozdrawiam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ddl napisał:

Przy takiej ortografii nie dziwię się, że nie widzi Pani zleceń ;) Polecam zapoznać się z algorytmami, jakie stosuje Goodcontent. Pozdrawiam. 

Możesz przyczepić się do literówki, ale nie oszukasz moich statystyk, ani samego siebie, ani także innych użytkowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2023 o 18:24, Daria123 napisał:

Możesz przyczepić się do literówki, ale nie oszukasz moich statystyk, ani samego siebie, ani także innych użytkowników :)

Koleżanko, nie podważam Twoich statystyk. Tak samo nikogo nie oszukuję - to, że boli Ciebie prawda, nie jest moim interesem. Ja próbuję tylko Wam uświadomić, że nie znacie sposobów, w jakie działają algorytmy na Goodcontent i tyle. Kto będzie chciał coś z tym zrobić, to zrobi bez problemu. Dwa dni temu napisały do mnie trzy osoby z forum o sposoby na pisanie dużej ilości zleceń i w ciągu dwóch dni zarobiły tyle, co wcześniej przez pół miesiąca. Wystarczy trochę ruszyć głową - to nie boli. Miłego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ddl napisał:

Koleżanko

Kolego - jak masz zamiar sie czepiać to ja tez mogę za sam fakt, że jesteś nieuprzejmy.

  • Haha 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2023 o 19:55, ddl napisał:

Koleżanko, nie podważam Twoich statystyk. Tak samo nikogo nie oszukuję - to, że boli Ciebie prawda, nie jest moim interesem. Ja próbuję tylko Wam uświadomić, że nie znacie sposobów, w jakie działają algorytmy na Goodcontent i tyle. Kto będzie chciał coś z tym zrobić, to zrobi bez problemu. Dwa dni temu napisały do mnie trzy osoby z forum o sposoby na pisanie dużej ilości zleceń i w ciągu dwóch dni zarobiły tyle, co wcześniej przez pół miesiąca. Wystarczy trochę ruszyć głową - to nie boli. Miłego. 

Kolego - musisz sobie uświadomić, że Twoje "wyciągi" z wypłat nadal są dośc średnie jak na możliwości jakie daje platforma. Jeśli uważasz to za swój sukces to Twoje szczęście. Doświadczeni copy nadal zarabiają o wiele więcej, mimo braku publicznych zleceń :) Miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności