Skocz do zawartości

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska


Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku rezerwacji i nie przesłania tekstu w terminie (w określonym czasie) system zalicza do porzuconych.

Wprowadzenie procentu porzuconych tekstów jest spowodowane blokowaniem zleceń przez fikcyjne konta. Zauważyliśmy, że niektóre zlecenia blokowane są aż na 6 h do upływu końca czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, GoodContent.pl napisał:

W przypadku rezerwacji i nie przesłania tekstu w terminie (w określonym czasie) system zalicza do porzuconych.

Wprowadzenie procentu porzuconych tekstów jest spowodowane blokowaniem zleceń przez fikcyjne konta. Zauważyliśmy, że niektóre zlecenia blokowane są aż na 6 h do upływu końca czasu. 

 

Jaki procent tekstów jest blokowany w ten sposób? Kiedy planowane jest w prowadzenie tej funkcji i czy można się wtedy spodziewać przypływu lepiej płatnych zleceń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, KamiX napisał:

Dlaczego na stronie głównej nie ma opcji "zaloguj się"? Przecież to jest podstawa na takich portalach... są tylko przyciski "załóż konto", a opcji logowania trzeba szukać po kliknięciu w to... Paranoja...

Chyba pomyliło się Pani z inną platformą. Na GoodContent jest opcja zalogowania na głównej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cola1258 napisał:

Chyba pomyliło się Pani z inną platformą. Na GoodContent jest opcja zalogowania na głównej stronie.

Nie, nie ma. Ślepa nie jestem. Jest tylko "załóż konto". A niżej nie ma już nic i jeszcze raz na samym dole "załóż konto", a żeby znaleźć przycisk logowania trzeba kliknąć w to, zjechać na sam dół strony i dopiero małymi literkami tam jest. Nie powinno to tak wyglądać. 1448110287_Beznazwy.png.3b5f94cc881a8b2c0ee68ea038bae25f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2022 o 17:14, oryginalny nick napisał:

 

Jaki procent tekstów jest blokowany w ten sposób? Kiedy planowane jest w prowadzenie tej funkcji i czy można się wtedy spodziewać przypływu lepiej płatnych zleceń?

Dzień dobry jesteśmy na etapie tworzenia funkcjonalności - jak tylko będzie przygotowane wszystko poinformujemy Państwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KamiX napisał:

Pokazałam ci przecież screen jak jest... Nie ma i tyle. To samo jest na stronie Whitepress, też tylko przyciski załóż konto i zarejestruj się. Ślepa nie jestem i screen nie kłamie!

To chyba tylko u Ciebie nie ma. U mnie też jest normalnie "Zaloguj się" obok "Załóż konto".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pawig napisał:

To chyba tylko u Ciebie nie ma. U mnie też jest normalnie "Zaloguj się" obok "Załóż konto".

Jak widać u większości jest. Ktoś jeszcze oprócz Pani KamiX ma ten problem?

W dniu 26.03.2022 o 21:18, KamiX napisał:

Nie, nie ma. Ślepa nie jestem. Jest tylko "załóż konto". A niżej nie ma już nic i jeszcze raz na samym dole "załóż konto", a żeby znaleźć przycisk logowania trzeba kliknąć w to, zjechać na sam dół strony i dopiero małymi literkami tam jest. Nie powinno to tak wyglądać. 1448110287_Beznazwy.png.3b5f94cc881a8b2c0ee68ea038bae25f.png

W ogóle u Pani to inaczej wygląda, niż u innych. Górny pasek jest biały na całej długości i oddzielony od reszty wyraźną linią . U innych jest tak jak ktoś już pokazał, czyli tak: 

Good Content: opinie, zasady działania i przewodnik użytkownika

Na WhitePress jest podobnie - też mają "Zaloguj" obok "Załóż konto", więc to raczej nie wina  jakichkolwiek prac GC.

Bez-tytu-u

 

Edytowane przez gosia-gosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może, czy wysyłanie wiadomości do zleceniobiorcy w zarezerwowanym tekście jest dozwolone?

Nie znalazłem takiego zapisu w regulaminie ale chciałbym się upewnić.

Często na samej górze wysyłanego tekstu piszę krótką wiadomość w stylu "W razie jakichkolwiek uwag tekst chętnie poprawię" - mam wrażenie, że dzięki temu zleceniodawca jest bardziej skłonny do poprawiania tekstów a nie ich odrzucania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, roq69 napisał:

A wie ktoś może, czy wysyłanie wiadomości do zleceniobiorcy w zarezerwowanym tekście jest dozwolone?

Nie znalazłem takiego zapisu w regulaminie ale chciałbym się upewnić.

Często na samej górze wysyłanego tekstu piszę krótką wiadomość w stylu "W razie jakichkolwiek uwag tekst chętnie poprawię" - mam wrażenie, że dzięki temu zleceniodawca jest bardziej skłonny do poprawiania tekstów a nie ich odrzucania.

 

Jeśli zleceniodawcy nie zwracają Ci na to uwagi to raczej nie powinieneś się niczym martwić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na GC już jest testowana opcja zaznaczenia ilości porzuceń przez wykonawców? Obecnie widzę tylko 2 strony zleceń, a jeszcze kilka dni temu było to 6-9 stron. Moja ilość porzuceń jest większa niż 5%. Czy po prostu jest tak mało zleceń? Trochę nie chce mi się w to wierzyć, że nagle aż tak zmalała ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sheena napisał:

Czy na GC już jest testowana opcja zaznaczenia ilości porzuceń przez wykonawców? Obecnie widzę tylko 2 strony zleceń, a jeszcze kilka dni temu było to 6-9 stron. Moja ilość porzuceń jest większa niż 5%. Czy po prostu jest tak mało zleceń? Trochę nie chce mi się w to wierzyć, że nagle aż tak zmalała ilość.

Zlecenia oddane do puli są widoczne dla wszystkich. Po prostu liczba zleceń zmalała albo ktoś realizuje hurtowo  nawet to co z powodu zbyt dużych wymagań względem wynagrodzenia zalegało od wielu miesięcy (a trochę tego wisiało) a nowych zleceń nie przybywa. Ewentualnie zleceniodawcy sami wnioskowali o wycofanie resztek ich wiszących zleceń, jeśli poszło tylko część tekstów, a na resztę chętnych nie było od wieków. Już tu się zdarzało, że zleceń było na.pol strony albo i mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności