Skocz do zawartości

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska


Rekomendowane odpowiedzi

Ja podobnie. Jedyne co się nie zgadza, to koszt uzyskania przychodu nie stanowi 20% kwoty przychodu (u mnie wychodzi jakieś 14,5%). Ale już zaliczka pobrana przez płatnika jest podobna jak rok temu. Mam wrażenie że chyba coś im się porąbało w systemie. Inaczej po co byłyby te komunikaty o zmianach, inny format rachunków wystawianych przez portal i, co najważniejsze, po co piszący za powyżej 200zł/tekst dostawaliby za to osobne rachunki a nawet odrębne przelewy (ktoś wcześniej opisywał taką sytuację). Ale dobra nasza, jakby co to oni namieszali. Mam tylko nadzieję że za parę miesięcy nie przyślą korekt i nie będziemy musieli oddawać tej kasy, którą dostaniemy z US w ramach zwrotu podatku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mariusz_K napisał:

Ja podobnie. Jedyne co się nie zgadza, to koszt uzyskania przychodu nie stanowi 20% kwoty przychodu (u mnie wychodzi jakieś 14,5%). Ale już zaliczka pobrana przez płatnika jest podobna jak rok temu. Mam wrażenie że chyba coś im się porąbało w systemie. Inaczej po co byłyby te komunikaty o zmianach, inny format rachunków wystawianych przez portal i, co najważniejsze, po co piszący za powyżej 200zł/tekst dostawaliby za to osobne rachunki a nawet odrębne przelewy (ktoś wcześniej opisywał taką sytuację). Ale dobra nasza, jakby co to oni namieszali. Mam tylko nadzieję że za parę miesięcy nie przyślą korekt i nie będziemy musieli oddawać tej kasy, którą dostaniemy z US w ramach zwrotu podatku.

Mam nadzieję, że GC wyjaśni sytuację na forum. Ja już złożyłam wczoraj rozliczenie roczne. Jak będę musiała robić jakiś zwrot, bo się pomylili, to chyba zakończę całkowicie z nimi współpracę. Szkoda nerwów. Liczę na to, że wystawienie pitów to efekt zmiany stanowiska na bardziej korzystny dla copy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

jeśli ktoś z państwa ma pytania albo twierdzi, że coś zostało niepoprawnie obliczone, proszę o kontakt do mnie na mail kontakt@goodcontent.pl przekieruję temat do księgowości -indywidualnie każdemu.

Pity są wystawiane wspólnie dla dochodów w GoodContent i w WhitePress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam pytanie dotyczące automatycznej blokady konta na miesiąc po przekroczeniu 15% odrzuconych tekstów.

Dopiero co założyłem konto i zacząłem bawić się w pisanie na "poważnie", więc mam mało tekstów, czy to oznacza, że jeśli przykładowo zaakceptowane zostanie 8 moich tekstów, a jedna odrzuci, to już z automatu będę miał bana na 30dni? Czy ta zasada obowiązuje od przekroczenia jakiegoś limitu liczby wystawionych tekstów?

Tak z ciekawości pytam, bo na początku bardzo łatwo ten limit 15% przekroczyć i narazić się na blokadę (a taki jest zapis w regulaminie), wystarczy, że jedna lub dwie osoby uprą się że tekst odrzucają i nie będą chciały dać możliwości wprowadzenia poprawek. Wtedy nie miałoby to zbytnio sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności