Jump to content

mcgregor22

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mcgregor22

 1. Akurat ja pisuję codziennie dla tego konkretnego zleceniodawcy i w wytycznych jest jasno napisane, że fraza ma być wpleciona do tekstu w nieodmienionej formie. Pisałem dla niego tekst z identyczną frazą, ale innym miastem (klimatyzacja kraków). Zdarzyło mi się tylko raz, że dostałem od tego gościa ocenę 4 zamiast 5.
 2. Faktycznie, nie wziąłem pod uwagę różnic wynikających z zaokrągleń podatkowych. Wcześniej po prostu kompletnie nie zwróciłem na to uwagi. Z góry przepraszam za dezinformację.
 3. Na mojej liście zrealizowanych zleceń faktycznie widnieje kwota 4,93 zł, ale w rubryce Aktualne środki do wypłaty miałem podaną kwotę 4,7 zł. Zauważyłem to, bo rano zleciłem wypłatę środków na konto bankowe i miałem wyzerowany licznik. Może to jakiś błąd, sam już nie wiem.
 4. Drodzy Państwo, tekst napisany przeze mnie wczoraj został dzisiaj rozliczony na starych zasadach, czyli zgodnie z informacją podaną w zleceniu otrzymałem za niego 4,93 zł netto na rękę. Dzisiaj rano natomiast za identycznie wyceniony tekst od tego samego zleceniodawcy wpłynęło mi równo 4,7 zł na rękę. Takie są fakty,. Poza tym zauważalnie wzrósł podatek, więc faktycznie coś jest na rzeczy.
 5. Jak to możliwe, skoro jeszcze wczoraj dostawałem na konto równe 4,93 zł, a dzisiaj dostaję 4,7 zł?To chyba nie jest spowodowane ingerencją zlecającego? Zresztą w ogłoszeniu jest napisane jak być: 4,93 netto na rękę, natomiast na moje konto wędruje 4,7 zł. Nie mam pojęcia, o co w tym chodzi.
 6. Niestety dzisiaj zauważyłem, że opłaty poszły w górę. Zamiast 4,9 zł netto za tekst na 1500 znaków (tak było do wczoraj) otrzymuję na konto tylko 4,7 zł. Uważam to działanie za destrukcyjne - zwłaszcza w kontekście skandalicznie niskich stawek. Jako autor zarabiający na portalu co najmniej 2000 zł miesięcznie poważnie zastanawiam się nad rezygnacją z pisania, bo nie lubię być okradany z pieniędzy. Nie rozumiem takiego działania, a przede wszystkim braku jakiegokolwiek komunikatu ze strony właścicieli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy