Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi


A proxy przypadkiem nie padły?

 

lol Jak proxy padają to nie sprawdza w ogóle. Ale z tego co widzę to albo dalej mieli albo po kolei każdy dostaje w górę i w dół, chociaż armagedonu nie było, bo może 2 domeny poleciały to dzisiaj dla odmiany zielono.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....WAŻAJ! Siedzisz? Bo możesz tego nie pojąć - po wysłaniu prośby o rozpatrzenie NIKT TEGO NIE CZYTA! Algorytm wtedy analizuje, czy linki się zmieniły czy nie.

 

Jeszcze czegoś nie wiesz?

 

Mega bzdura, widać że nie masz bladego pojęcia o czym piszesz. Ośmieszasz się ale chyba już bardziej nie można

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieli dalej, niektóre domeny dziś wróciły, a inne mocno spadły

 

na lokalnych też jakieś mocne zawirowania 2 frazy w top a jedna leci kilkadziesiąt w dół

oczywiście widzę to na dużej ilości domen, nie kilku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mega bzdura

 

Jak widzę Twojego avatara to mam ochotę wysłać smsa o treści POMAGAM...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś można zauważyć korektę. To świadczy o aktualizacji algorytmu.



oczywiście widzę to na dużej ilości domen

 

chyba tych z indexera :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego:

 

https://www.seroundtable.com/google-working-penguin-announcement-22656.html

 

Albo już była aktualizacja i tylko potwierdzą, albo upragniony Pingwin jest dosłownie na dniach. 

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności