Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

To ja się podłączę, na jakich platformach stawiacie weby? Pomijając wszystkie najbardziej znane blog.pl, bloog.pl, blox.pl (chociaż tutaj średnio z indeksacją), wordpress.com, blogger.com, tumbrl.com.

 

Wiem że można znaleźć ogólnodostępne listy ale mi chodzi bardziej jak sprawa wygląda z Waszego doświadczenia. Gdzie nie usuwają za szybko, ładnie się indeksują, no i najlepiej żeby "tył" był na WP, chociaż nie jest to konieczne, ogólnie dobre po zaplecze WEB 2.0. Dodam jeszcze że nie korzystam z programów typu FCS (wtedy pewnie też bym miał aktualną listę), wszystko "podaję" z ręki...quality over quanity ;)

 

Możecie coś polecić?

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

to ja mam takie pytanie:

 

Czy jeśli mam własnego CMSa, a co za tym idzie powtarzają się schematy URLi oraz niektóre nazwy klas i id elementów to czy ktoś zaobserwował, że Google jest w stanie się zorientować po tym, że wszystkie strony są moje? (pomimo innych hostingów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jeden właściciel stron postawionych na WP , na Joomli ? ;)

  • Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy jeśli mam własnego CMSa, a co za tym idzie powtarzają się schematy URLi oraz niektóre nazwy klas i id elementów to czy ktoś zaobserwował, że Google jest w stanie się zorientować po tym, że wszystkie strony są moje?
Pewnie, że może... dlatego musisz udostępnić swój CMS jako free platforma CMS  z oficjalną stroną, dodać do https://www.opensourcecms.com/ wtedy G będzie wiedział, że (n)  takich samych stron nie koniecznie musi być Twoje....
  • Like 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to była ironia, czyt. skoro do Twojej strony docelowej będą i tak linkowały setki, tysiące innych stron, to fakt, że kilka zapleczówek stoi na Twoim autorskim CMS'ie, gdzie część źródła jest podobna, nie ma żadnego znaczenia.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, haha, dzięki, nie zajarzyłem ;P

 

kilka zapleczówek, a co jak jest ich kilkanaście?

 

Bo szczerze mówiąc łatwiej mi jest skorzystać z własnego CMSa niż bawić się na WP czy innym..

 

Z tym, że na WP jestem całkowicie niewykrywalny, a na swoim.. Nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności