Jump to content

Recommended Posts

Wywaliłem wszystkie partycje, bo przecież "co złego może się stać, najwyżej wrócę do 8.1 i zainstaluje stery" :D Jestem o tyle zdziwiony, że na PC 8.1 o klucz nie pyta - zasysa go sobie z BIOS czy tam z UEFI, Acer też ma to przeklęte UEFI, ale kluczu do Win tam najwidoczniej nie ma, bo winda powinna sama go wyciągnąć przy resecie klucza z konsoli. No nic, nie chce ktoś kupić tableta? :D

• Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Win7 (także 8) też dostał update mające na celu co nieco wysyłać do ms. Możliwe jest usunięcie tych śledzących updatów prostym skryptem bez użycia programów firm trzecich: http://forum.gsa-online.de

Używam tego od początku jak zacząłem używać Windows 10 jakieś 3 miesiące temu i nic się złego nie dzieje. Ogólnie 10 to najszybszy i najbrzydszy Windows od czasów XP.

Instalowanie zamkniętej aplikacji third-party dla ochrony prywatności i bezpieczeństwa, to [tutaj wstaw mem ze św. Tomaszem, który widzi co robisz z logiki].

No nic, nie chce ktoś kupić tableta?

Ja myślę, że nie Ty jeden tak robiłeś update w Acer,więc wymyśla jakieś rozwiązanie.

Acer to nie noname firma, na pewno będą tym zajmować się.

re287am9.jpg

A miał ktoś przypadek że po instalacji 10 na laptopie internet się muli? Wczytuje stronę i wczytuje, można spokojnie kawę zrobić. I nie mam pomysłu gdzie szukać przyczyny. Sterowniki zainstalowane najnowsze, to samo. Laptop to hp ProBook 4545s

spróbuj podłączyć internet kablem, i będziesz wiedzieć czy to wifi czy może przeglądarka. Sprawdź pingi.

Może po prostu flash zamula, ja tak miałem z Mozilla. 

• Like 1

re287am9.jpg

Najprostsze odpowiedzi jak zwykle najlepsze, coś z Mozillą bo na tej wbudowanej w windowsa chodzi ok, a nawet nie przyszło mi do głowy żeby na niej sprawdzić.

Ta od Yandexa wygląda ciekawie, nie znałem. Na wolnym czasie obadam ją, bo do wbudowanych w Windowsa mam awersję i już lata nie korzystam.

Zainstalowałem na 2 laptopach, przy Windows 10 tragedia, przy Windows 8.0 super działa. Coś z tą 10 nie tak, ale to nie pierwszy falstart Microsoftu.

Czasem przy instalacji 10 pojawia się komunikat:

Po uaktualnieniu nie będzie można przywrócić komputera do ustawień fabrycznych.

Windows odpowiada:

Komunikat ten oznacza, że po aktualizacji Windows 10 partycja odzyskiwania systemu pozostanie w urządzeniu, jednak nie będzie funkcjonować.

To powstaje pytanie po jaką cholerę Windows 10 pozostawia partycję odzyskiwania skoro ona i tak nie zadziała ?