Jump to content

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Win7 (także 8) też dostał update mające na celu co nieco wysyłać do ms. Możliwe jest usunięcie tych śledzących updatów prostym skryptem bez użycia programów firm trzecich: http://forum.gsa-online.de

Używam tego od początku jak zacząłem używać Windows 10 jakieś 3 miesiące temu i nic się złego nie dzieje. Ogólnie 10 to najszybszy i najbrzydszy Windows od czasów XP.

Instalowanie zamkniętej aplikacji third-party dla ochrony prywatności i bezpieczeństwa, to [tutaj wstaw mem ze św. Tomaszem, który widzi co robisz z logiki].

Niestety wygląda brzydko, ale można się przyzwyczaić.
Mam nadzieje, że nie brzydszy od metro :olaboga:

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

BTW jest sens instalowania tego wynalazku ?

mi się z 8.1 udało wytrzymać całe 3 dni i wróciłem do linuxa, może jakbym miał ekran dotykowy to by było inaczej.

A do pracy z softami SEO to chyba klasyczny pulpit taki jak w win 2000 wystarczy.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

@Jimmi

Praca na dotykowym lapku nie jest ani miła ani przyjemna. Testowałem z win8 i nic nie zastąpi myszki. Machanie rękami jest po prostu niewygodne.

• Like 1

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Polecam instalację tego
Masz pewność, że tego typu zmiany interfejsu OS są stabilne i nie wywalają systemu lub go "podziurawią" :hmmm:

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Windows 8.1 i 10 To perełki :) Płacz głównie opiera sie na tym, ze nie ma menu start w klasycznej wersji. a to menu start aż tak do zycia jest potrzebne? Nowy interfejs moim zdaniem jest milion milionów procentów lepsiejszy! .. no ale inny niż przez dekady poprzednich wersji z menu start wiec stąd bierze sie płacz "starych pierników" ktorzy boją się zmian :)

EDIT: Architektura systemu jest niesamowita w porownaniu z wczesniejszymi i dziala on naprawde szybko. Na 10 troche mniej siedzialem bo byłem too lazy zeby zainstalowac tam wszystko co mam na 8 ;)

Edited by msiedlecky

@up nie wiem jak Ty pracujesz ale ja mam przeważnie otwarte parę różnych aplikacji, w tle sprawdzanie emaili, komunikatory. Nie wiem ale przechodzenie gdzieś do jakiś dziwnych okienek żeby odpali jakiś program to porażka. Fakt może i interfejs dobry dla osób z "monotaskowych"

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM