Jump to content

Recommended Posts

• Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Win7 (także 8) też dostał update mające na celu co nieco wysyłać do ms. Możliwe jest usunięcie tych śledzących updatów prostym skryptem bez użycia programów firm trzecich: http://forum.gsa-online.de

Używam tego od początku jak zacząłem używać Windows 10 jakieś 3 miesiące temu i nic się złego nie dzieje. Ogólnie 10 to najszybszy i najbrzydszy Windows od czasów XP.

Instalowanie zamkniętej aplikacji third-party dla ochrony prywatności i bezpieczeństwa, to [tutaj wstaw mem ze św. Tomaszem, który widzi co robisz z logiki].

Działa wszystko, zasada prosta działało na 7/8 to będzie działać na 10

No nie do końca, żona wczoraj zrobiła aktualizację, a ma na kompie zaporę Comodo, komp cały czas krzyczy że nie działa. Ale jeszcze dokładnie się temu nie przyjrzałem z braku czasu.

Jeśli chodzi o ustawienia/programy wszystko zostaje, sama aktualizacja nie kasuje nic.

wszystko zostaje,
A ile wolnego RAM i procesora zostaje  ;)

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Czy można przyjąć takie założenie, że wszystkie aplikacje co działały na 7 będą działały na 10?

Co dzieje się z kontami pocztowymi? Czy zostają bez zmian, czy są usuwane? Chodzi mi o archiwum maili, adresów itp. Czytałem, ze do obsługi poczty jest inny program, Live jest usuwany. Czy to prawda?

A ile wolnego RAM i procesora zostaje

Nie wiem dokładnie bo to komp żony i nawet nie miałem czasu popatrzeć dokładnie. W każdym razie wszystko zostało ale zapora nie działa, więc jeszcze nie wszystko działa na windows 10.

Jeśli chodzi o ram i cpu to muszę pochwalić, mam dwa komputery i na obu "przyspieszenie" jeden i5, drugi starszy g840.
Można poczytać że win10 jest mniej zasobożerna, ja to mogę potwierdzić, u mnie obyło się bez problemów - ale nie musi tak być u każdego ;)

• Like 1

A czy zrobili/ zachowali wsteczność i działają na nim też aplikacje 32 bitowe ?

Edited by Mion

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

"If you will be installing the operating system for the first time, you will need your Windows product key (xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx). For more information about product keys and when they are required, visit the FAQ page.  "

Jak wydłubac klucz z laptopa jak nie mam naklejki z nim ?

Jeśli nie masz naklejki, to znaczy, że masz klucz przypisany do BIOSU lub UEFI, więc przy aktualizacji system sam sobie go pobierze, nie musisz nic wpisywać. No chyba, że usunąłeś Windowsa 7 lub 8 i chcesz zrobić czystą instalację Windowsa 10 bez aktualizacji, to wyciągniesz go Product Key Viewer'em.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio