Skocz do zawartości

Szkolenie AdWords - Xann czy MaxRoy?


murek5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kurczę, ja też jakiś czas temu zastanawiałam się, które szkolenie z AdWords wybrać i przez to m.in. trafiłam na to forum. I dzięki bobru. Pomogło mi zadecydować, że na żadne szkolenie nie warto iść, a jak iść, to tylko na Google Certificate, ponieważ panowie skoro nie umieją przeprowadzić merytorycznej dyskusji na forum, to i na szkoleniu "złotych myśli" na pewno nie przekażą ;-) Do tego trochę niuchania w terenie i już wiem, że na pewno ani Xann, ani MaxRoy - bez obrazy :)

Zatem co? tutaj zgadzam się z mushroomH - tylko własna praca i cierpliwość w poszukiwaniu odpowiedzi, analiza etc. jako ewentualność Google Partners. Ja dalej się babram, testuję, przeglądam, czytam i wiem więcej niż na początku, ale wciąż za mało. Co nie znaczy, że się poddaję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą :) Zamiast Xann'a i Maxroy'a poleciłbym Macieja Lewińskiego: https://www.isurvival.pl/szkolenia-adwords/. Jeśli chodzi o Google Analytics i Adwords od praktycznej strony, a nie teoretycznej to Maciek jest dla mnie numer 1 w Polsce :) To taki nasz lokalny Avinash Kaushik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja dalej się babram, testuję, przeglądam, czytam i wiem więcej niż na początku, ale wciąż za mało

i tu jest pies pogrzebany. Babrzesz, testujesz, przeglądasz, czytasz - tracisz swój czas a czas to pieniądz więc nie wiem skąd ten wniosek :


Pomogło mi zadecydować, że na żadne szkolenie nie warto iść, a jak iść, to tylko na Google Certificate, ponieważ panowie skoro nie umieją przeprowadzić merytorycznej dyskusji na forum, to i na szkoleniu "złotych myśli" na pewno nie przekażą ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek prowadzi też Adwords - w dodatku z Lechem Krupą. I nie widzę w Polsce nikogo innego sensownego do tej "roboty"

Są jeszcze dwa miejsca, z tego, co wiem

Szczegóły: https://www.isurvival.pl/szkolenia-adwords/

Xannsem odpada - dla mnie albo ktoś się w czymś specjalizuje i jest dobry w tym, albo zmienia "zainteresowania" i z SEO przerzuca się na szkolenia, w tym na Adwords; nie wymaga to chyba komentarza

Co do Maxroya - z tego, co wiem, to ... Maciek u nich miał GA, czy też Adwords.

Moja odpowiedź chyba najlepiej pokazuje, kogo wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź chyba najlepiej pokazuje, kogo wybrać :)

Ba, za skromny jesteś. Od dzisiaj każdą ważną decyzję podejmować będę inspirując się Twoimi światłymi wypowiedziami. Nie ustawaj więc w wysiłkach, proszę.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... - dla mnie albo ktoś się w czymś specjalizuje i jest dobry w tym, albo zmienia "zainteresowania" i z SEO przerzuca się na szkolenia, w tym na Adwords; nie wymaga to chyba komentarza..

Dlaczego niektórzy blogerzy piszą z sufitu nie sprawdzając informacji przecież tym samym wychodzą na bajkopisarzy a przecież to żaden wysiłek zobaczyć kto prowadzi szkolenie z Adwords :-|

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam wchodzić w dyskusje z Tobą - kiedyś zajmowałeś się SEO, teraz są szkolenia - w dodatku o Adwords :). "Xann przeszedł na Adwordsy" - brzmi jak nagłówek z Super Expresu :)

Znam osobę, która byłą u Maćka i u Ciebie na szkoleniu z GA - różnica jest mega na korzyść Maćka.

Sugeruję firmie Xannsem mocno podciągnąć poziom - bo na razie do duetu Maciej-Lech są lata świetlne, co jest logiczne - nie da się szybko przegonić kogoś, kto siedzi w temacie od lat.

Kurczę - nie mogę się nadziwić, że nie pozycjonujesz, tylko szkolisz z Adwordsa.... - od kiedy zobaczyłem po raz pierwszy o tym wzmiankę

Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

.. Kurczę - nie mogę się nadziwić, że nie pozycjonujesz, tylko szkolisz z Adwordsa.... - od kiedy zobaczyłem po raz pierwszy o tym wzmiankęMasakra

Loooool :-) jak Twoje artykuły na blogu są tak wiarygodne jak ta informacja to nie dziwie się dlatego ludzie przestali Cię czytać

JA nie szkole z Adwords, ja jestem organizatorem. :-)

PS. Gdzie zobaczyłaś poraz piersze że ja szkole z Adwords :-))))))))

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności