Jump to content

Linki z anchorem - skąd, gdzie, jak?

merys

Recommended Posts

sposób moze i dobry, jak masz 1, czy 2 stronki do pozycjonowania, spróbuj tego patentu z 30-toma :)

Przy 30 stronach metoda ta faktycznie nie sprawdza się ale przy 5-6 stronach bez problemu można ją stosować. Pochłania więcej czasu ale z drugiej strony daje dobry efekt i jest w miarę bezpieczna

jeśli zamawiasz fotoksiążki to zapraszam tutaj: https://www.szablony.in/ fotoksiazki/

• 3 weeks later...

Jeśli chodzi Ci o posty na forach, to linki w treści z SEO anchorami to najgorsze, co możesz zrobić. Jeśli anchor, to tylko w stopce, ale tej ustawianej z poziomu profilu, a nie pseudostopce wklejanej samodzielnie pod treścią każdego posta. Inaczej szybko wylecisz z forum ;)

PS Jest kilka wyjątków od tej zasady. Możesz np. zacytować fragment artykułu i pod nim dać link do pełnej treści z anchorem w postaci pełnego tytułu artykułu. Generalnie te linki, które nie będą irytowały użytkowników forów, powinny być OK również pod kątem SEO.

Głównym problemem osób biorących takie zlecenia jest to, że nie dość, że ściemniają pisząc w stylu "Szukam dobrego dentysty w Łodzi", to jeszcze podlinkują słowo "dentysty" do strony z ofertą i liczą na to, że nikt się nie zorientuje.

Edited by Lexy

Z profilu wnioskuję, że też już współpracowałyśmy ;-)

To od Ciebie zależy, jakie zlecenie przyjmiesz. Jeśli widzisz, że w założeniach masz informację o konieczności zamieszczania linków z anchorami w postaci słów kluczowych i zgodzisz się w ten sposób ją wykonać, to będziesz miała problem. Bo nie dość, że takimi linkami można szybko zrobić krzywdę stronie, to jeszcze szybko zostanie wyłapany spam. Zerknij sobie na przykłady na

http://www.lexy.com.pl/blog/linki-naturalne-vs-nienaturalne.html

- wczoraj miałam napisać na temat anchorów, ale znalazłam już ten tekst wśród starych wpisów.

Poniżej wrzucę kilka przykładów na to, jak NIE powinno się linkować moim zdaniem zarówno z forów, jak i blogów czy artykułów:

1b.png

2b.png

3b.png

komentarz-na-blogu-2.jpg

Po wszystkich tych przykładach od razu widać, co miały na celu. 1 i 3 ma mocno zoptymalizowany anchor i z kontekstu nie wynika, że w tych konkretnych miejscach ktokolwiek bezinteresownie wstawiłby link. 2 ma zbyt mocno zoptymalizowaną stopkę, chociaż moim zdaniem to i tak pół biedy, bo w ten sposób się od dawna linkowało. Ostatni z kolei to ta sama sytuacja, jak ta, w której na polskich blogach pojawia się angielski spam i tu już nawet brak SEO anchora nie sprawi, że komentarza nie odbierze się jako spam.

• Like 2

• 2 weeks later...

Niestety nawet niewielka ilość linków z anchor może spowodować, że wujek google nałoży ręczny filtr. Mam taką sytuację z jednym serwisem. W mailu od Google podane były 3 przykładowe linki, które zostały uznane za niezgodne z wytycznymi i wszystkie dotyczyły się precli, na których umieszczony był długi tematyczny tekst z linkiem umieszczonym wewnątrz tekstu.

Kocyk minky dla dzieci.

z kontekstu nie wynika, że w tych konkretnych miejscach ktokolwiek bezinteresownie wstawiłby link

I każdego linka tak analizujesz?

A jak z kontekstu naturalnego linka wynika, że nikt normalny by go tam bezinteresownie nie wcisnął to co? DT?:D

dopilar.pl

http://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

obecnie lepiej nie linkować w ogóle, z anchorem to już grzech ciężki

fragment artykułu i na końcu: więcej informacji na moim blogu. (slowo blogu podlinkowane) ->wg google to tez jest nienaturalny link.:D

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Niestety nawet niewielka ilość linków z anchor może spowodować, że wujek google nałoży ręczny filtr. Mam taką sytuację z jednym serwisem. W mailu od Google podane były 3 przykładowe linki, które zostały uznane za niezgodne z wytycznymi i wszystkie dotyczyły się precli, na których umieszczony był długi tematyczny tekst z linkiem umieszczonym wewnątrz tekstu.

nie masz linków nie masz topów, a co za różnica czy jesteś naturalnie bez linków z anchorem na 96 pozycji, czy masz filtr i jesteś na 97 pozycji. Tak czy tak jesteś w czarnej d...

• Like 5

pieniądze nie śmierdzą www

A jak wygląda sytuacja z linkami (nie ważne czy z anchorem czy inny), z serwisów, które korzystają z swl'i?
Tzn nie są nimi linkowane, ale umieszczają linki na swoich stronach.

przykład: http://ksturow.pl/, wstawka z seopilota

Ostatnio też znalazłem taki serwis w whitepress, przeglądając serwisy, na których można umieścić artykuł.
Jak to wygląda od strony bezpieczeństwa.

Mam taki problem, kupiłem domenę na aftermarket pl była po prostu wolna. Po miesiącu gdy powstał na niej sklep zauważyłem, że prowadzą do niej linki z anchorem po starej firmie, która działała w zupełnie innej branży. I co w takim wypadku? pisałem do wszystkich portali i katalogów o usunięcie wpisów, jednak mało kto się ustosunkował. Jak teraz mądre google do tego podjedzie? Nie chce dostać za jakiś czas filtra.

@unicom, no niby jest jakieś narzędzie nowe, takie, że się zgłasza unieważnienie wszystkiego co prowadziło do poprzedniej strony na tym samym adresie.

Dawno tu nie zaglądałem ale czasem warto poczytać, tylko najgorsze, że zawsze są te same rozstrząsane teorie z tendencją do przesady, że wszystko jest źle i nie można.

Jakoś ja robię dużo anchorów i dobrze na tym wychodzę. Nie mniej jednak dużo innych linków też. Jednak nawet skupiając się na anchorach wychodzi dobrze, bo te inne, innego rodzaju wychodzą przy okazji, jakieś naturalne url i inne. Kompletnie bez koncentrowania się na proporcjach. Bo jak się koncentrować na tym, skoro nie wiadomo ile. Tyle ile forumowiczów tyle teorii ;) a i tak na pewno między tysiącami zależności nie da się ustalić jednej odpowiedzi, że np 10% wszystkich linków, bo samo to zależy od strony i jej licznych parametrów. A jeszcze 10% jakich anchorów..? bo przecież można zrobić różne pomysły, nieskończenie wiele kombinacji i wyjdzie masa różnych efektów ;)

Mi zawsze z każdą stroną dobrze szło, jeśli ciągle anchory robiłem dobrze pod kątem tego jaka treść i optymalizacja strony i każdej podstrony.

Pisanie kolejnych wpisów na stronie plus kolejne linki na nowe podstrony, dobre łączenie wszystkiego. W pozycjonowaniu jest świat ogromnej liczby różnych składowych i czynników. Wszystko może przynieść dobre efekty jak i złe, nie ma jednoznacznych odpowiedzi ;)

Jeśli robienie dobrych anchorów pod kątem treści i ustawień strony przynosi dobre efekty, jeśli robienie bardzo urozmaiconych anchorów a jednocześnie logicznie powiązanych robi dobre efekty, jesli jednocześnie dużo anchorów jest wpisane w algorytmy na minus. To co jeśli będę robił dużo i dobrych anchorów...? A gdy dodam do tego jeszcze pytanie: jak dużo i jak dobrych? A gdy do tego dodam, że przecież nie będę robił w tym czasie tylko linków z anchorami, to wtedy a jakie jeszcze, a jakie jeszcze może potoczyć się znowu na tysiące innych sposobów...

A na moich stronach, na ich podstronach, często jest przesycenie anchorami, czemu.. bo jak zrobię nowy wpis/artykuł/podstronę to od razu myślę jakie najlepsze anchory na to zrobić, jak to wszystko wykorzystać. Praktycznie później na nowe podstrony robię tylko anchory jakie chcę. Jest na prawdę przesycenie anchorami i zabawą na różne sposoby w słowa kluczowe i co.. - jest bardzo dobrze :)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Similar Content

• By Seochess.pl
      Case Study #1

Case Study #2

Case Study #3

Poszukujesz skutecznego pakietu linków dla swojej strony internetowej? Nie wiesz co wybrać? Sprawdź naszą ofertę! Oferujemy aż 15 pakietów linkowania - każdy przeznaczony dla odpowiedniej grupy docelowej i skonfigurowany tak, aby przynieś maksymalne efekty. Od linkowania lokalnego aż po to dla największych korporacji.  Oferujemy: 

Pakiet "Nasza Nowa Firma" - Już od 399 zł, idealny dla nowo powstałych firm Pakiet "Trust Rank Breeze" -  Już od 99 zł, dla tych którzy potrzebują silnego linkowania Pakiet "Lokalny Wspomagacz" - Już od 299 zł, dla tych którzy potrzebują linkowania lokalnego Pakiet "Ekspert Tematyczny" - Już od 299 zł, dla tych którzy potrzebują linkowania tematycznego Pakiet "Top Hot Blog" - Już Od 249 zł, czyli linkowanie zapleczami blogowymi Pakiet "Tylko więcej niż DR 50" - Już od 299 zł, linkowanie przy wykorzystaniu linków z DR większym niż 50 Pakiet "Tylko więcej niż TF50" - Już od 399 zł, linkowanie przy wykorzystaniu linków z TF większym niż 50 Pakiet "Sponsorowany" - Już od 799 zł, czyli linkowanie przy wykorzystaniu artykułów sponsorowanych Pakiet "Mistrza SEO" - Już od 1999 zł, pakiet przeznaczony dla mistrzów SEO, którzy nie mają ograniczeń budżetowych Pakiet "Mini Biznes Light" - Już od 999 zł, pakiet przeznaczony dla mniejszych firm Pakiet "Korporacyjny" - Już od 7999 zł, pakiet przeznaczony dla największych korporacji Pakiet "Exclusive SEO" - Już od 9999 zł, pakiet ekskluzywnie przygotowany dla firm, które potrzebują linkowania ekskluzywnego Pakiet "Srebrny Prestiż" - Już od 489 zł, pakiet przeznaczony dla mniejszych firm, które potrzebują linkowania Pakiet "Złota Awangarda" - Już od 699 zł, czyli awangardowa porcja linków dla mniejszych firm Pakiet "Niebieski Diament" - Już od 999 zł, największy pakiet linków przeznaczony dla większych firm  
      FAQ

Jaki Pakiet Będzie Idealny Dla Mnie?

Jeśli chcesz wybrać pakiet, który potrzebujesz - skontaktuj się z nami. Pomożemy w doborze odpowiedniego pakietu linków! Każdy z pakietów jest opisany tak, aby ułatwić Ci zadanie!

Czy Mogę Zamówić Pakiet W Konfiguratorze?

Obecnie nie ma możliwości zamówienia Pakietu w konfiguratorze. Możliwa jest tylko zamówienie przez zakładkę kontakt!

Ile Trwa Wykonanie Linków?

Wykonanie linków trwa od 3 do 10 dni roboczych. Warto pamiętać, że rozkładamy linki w odpowiednim przedziale czasowym tak, aby się odpowiednio zindeksowały!

Czy Oferujemy Zniżki?

Oczywiście! Oferujemy zniżki oraz cały program partnerski. Więcej dowiesz się tutaj!

Ile Trwa Indeksacja Linków?

Indeksacja linków to nasza specjalność! Wykorzystujemy unikalne i naturalne metody indeksacji. dzięki czemu twa ona od 10 do 30 dni roboczych!

Dane kontaktowe:

PEŁNA OFERTA: Pakiety SEO

MAIL : support@seochess.pl

NIP: 8681944685
      REGON: 38498661
    • By Seochess.pl
      1. Czy linki pochodzą z dobrych miejsc?

Linki pochodzą z domen tylko o bardzo wysokim autorytecie oraz DR/TF/DA. Każdy link ma unikalny tekst, zdjęcia oraz wysoki poziom indeksacji. 

2. Jak wygląda tematyczność linków?

Wszystkie pozyskane linki są tematyczne - to jest, związane z branżą, którą linkujesz. Może to być dowolna tematyka z wybranych powyżej.

3. Z jakich źródeł pozyskujemy linki?

Będą to różne formy linkowania. Profile forumowe, Profile Trust Rank, Komentarze Blogowe, Komentarze Forumowe, NAP, linki z artykułów bądź inne formy linkowania! Większość linków będzie pochodzić z komentarzy blogowych oraz profili.

4. Czy oferujemy jakieś formy zniżek, sampli?

Tak - oferujemy:

- Darmowe sample - do 5 linków (które potem wliczamy już do ewentualnego zamówienia)

- Po zamówieniu na 100 linków - 10 darmowych, bonusowych linków!

- Jeśli sobie tego życzysz, będziemy monitorować twoją pozycję przez 3 miesiące

- Dla stałych klientów oferujemy 20% zniżki oraz 50% za polecenie naszych usług!

5. Jaka jest minimalna i maksymalna ilość linków, które można kupić?

Maksymalna ilość linków to 100 - ale nie wszystkie obecnie pakiety mają taki limit. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

6. Czy linki są ubezpieczone?

Tak, nasze linki są ubezpieczone do 3 miesięcy

7. Dlaczego warto?

Nasze linki są idealną poduszką dla linków typu artykuły sponsorowane czy "dziennikowe".

Dane kontaktowe:

• By Dominika Seratowicz
      Dzień dobry! 

Dziękuję za chęć sprawdzenia mojej oferty.

Jestem copywriterką z szeroką wiedzą inżynierską. Podejmę się napisania tekstów wysokiej jakości, tekstów specjalistycznych oraz blogowych. Dostarczam artykuły na strony internetowe, które są w pełni zoptymalizowane pod kątem SEO, nasycone frazami kluczowymi oraz odpowiednio sformatowane (Nagłówki H1-H5, akapity, wyróżnienia). 
      Specjalizuję się w tworzeniu tekstów z branży chemicznej: kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Mogę przygotować wysokiej jakości artykuły w oparciu o publikacje naukowe oraz wypowiedzi ekspertów. Oferuję również zapełnianie witryn internetowych treścią bezpośrednio w edytorze, bez konieczności wykonywania tej czynności przez klienta. 

Wyróżnia mnie:
      Terminowość; Doświadczenie; Sprawny kontakt z klientem; Dokładny research przed wykonaniem zlecenia;  Dyspozycyjność;  Kreatywność połączona z wyobraźnią; Nie boję się żadnego tematu; Chęć podejmowania zleceń z nowych dziedzin.  
      Realizuję następujące zlecenia:
      Opisy kategorii, opisy produktów;  Artykuły blogowe na dowolny temat; Teksty na strony internetowe; Artykuły sponsorowane; Artykuły specjalistyczne z zakresu wiedzy chemicznej lub inżynierskiej; Pisanie artykułów newsowych; Prowadzenie blogów; Redagowanie e-booków; Tworzenie ofert sprzedażowych; Teksty zapleczowe; Newslettery.  

Zapraszam do kontaktu mailowego: myslinieuporzadkowane@gmail.com w celu zapoznania się ze szczegółami mojej oferty, cennikiem oraz portfolio. Chętnie współpracuję przy dużych projektach, a dla stałych klientów przygotowałam atrakcyjne pakiety oraz rabaty! 

Dziękuję za uwagę oraz zapraszam do współpracy 

Dominika
    • By Seochess.pl
      Case Study #1

Case Study #2

Case Study #3

Poszukujesz skutecznego pakietu linków dla swojej strony internetowej? Nie wiesz co wybrać? Sprawdź naszą ofertę! Oferujemy aż 15 pakietów linkowania - każdy przeznaczony dla odpowiedniej grupy docelowej i skonfigurowany tak, aby przynieś maksymalne efekty. Od linkowania lokalnego aż po to dla największych korporacji.  Oferujemy: 

Pakiet "Nasza Nowa Firma" - Już od 399 zł, idealny dla nowo powstałych firm Pakiet "Trust Rank Breeze" -  Już od 99 zł, dla tych którzy potrzebują silnego linkowania Pakiet "Lokalny Wspomagacz" - Już od 299 zł, dla tych którzy potrzebują linkowania lokalnego Pakiet "Ekspert Tematyczny" - Już od 299 zł, dla tych którzy potrzebują linkowania tematycznego Pakiet "Top Hot Blog" - Już Od 249 zł, czyli linkowanie zapleczami blogowymi Pakiet "Tylko więcej niż DR 50" - Już od 299 zł, linkowanie przy wykorzystaniu linków z DR większym niż 50 Pakiet "Tylko więcej niż TF50" - Już od 399 zł, linkowanie przy wykorzystaniu linków z TF większym niż 50 Pakiet "Sponsorowany" - Już od 799 zł, czyli linkowanie przy wykorzystaniu artykułów sponsorowanych Pakiet "Mistrza SEO" - Już od 1999 zł, pakiet przeznaczony dla mistrzów SEO, którzy nie mają ograniczeń budżetowych Pakiet "Mini Biznes Light" - Już od 999 zł, pakiet przeznaczony dla mniejszych firm Pakiet "Korporacyjny" - Już od 7999 zł, pakiet przeznaczony dla największych korporacji Pakiet "Exclusive SEO" - Już od 9999 zł, pakiet ekskluzywnie przygotowany dla firm, które potrzebują linkowania ekskluzywnego Pakiet "Srebrny Prestiż" - Już od 489 zł, pakiet przeznaczony dla mniejszych firm, które potrzebują linkowania Pakiet "Złota Awangarda" - Już od 699 zł, czyli awangardowa porcja linków dla mniejszych firm Pakiet "Niebieski Diament" - Już od 999 zł, największy pakiet linków przeznaczony dla większych firm  
      FAQ

Jaki Pakiet Będzie Idealny Dla Mnie?

Jeśli chcesz wybrać pakiet, który potrzebujesz - skontaktuj się z nami. Pomożemy w doborze odpowiedniego pakietu linków! Każdy z pakietów jest opisany tak, aby ułatwić Ci zadanie!

Czy Mogę Zamówić Pakiet W Konfiguratorze?

Obecnie nie ma możliwości zamówienia Pakietu w konfiguratorze. Możliwa jest tylko zamówienie przez zakładkę kontakt!

Ile Trwa Wykonanie Linków?

Wykonanie linków trwa od 3 do 10 dni roboczych. Warto pamiętać, że rozkładamy linki w odpowiednim przedziale czasowym tak, aby się odpowiednio zindeksowały!

Czy Oferujemy Zniżki?

Oczywiście! Oferujemy zniżki oraz cały program partnerski. Więcej dowiesz się tutaj!

Ile Trwa Indeksacja Linków?

Indeksacja linków to nasza specjalność! Wykorzystujemy unikalne i naturalne metody indeksacji. dzięki czemu twa ona od 10 do 30 dni roboczych!

Dane kontaktowe:

PEŁNA OFERTA: Pakiety SEO

• By Seochess.pl
      1. Czy linki pochodzą z dobrych miejsc?

Linki pochodzą z domen tylko o bardzo wysokim autorytecie oraz DR/TF/DA. Każdy link ma unikalny tekst, zdjęcia oraz wysoki poziom indeksacji. 

2. Jak wygląda tematyczność linków?

Wszystkie pozyskane linki są tematyczne - to jest, związane z branżą, którą linkujesz. Może to być dowolna tematyka z wybranych powyżej.

3. Z jakich źródeł pozyskujemy linki?

Będą to różne formy linkowania. Profile forumowe, Profile Trust Rank, Komentarze Blogowe, Komentarze Forumowe, NAP, linki z artykułów bądź inne formy linkowania! Większość linków będzie pochodzić z komentarzy blogowych oraz profili.

4. Czy oferujemy jakieś formy zniżek, sampli?

Tak - oferujemy:

- Darmowe sample - do 5 linków (które potem wliczamy już do ewentualnego zamówienia)

- Po zamówieniu na 100 linków - 10 darmowych, bonusowych linków!

- Jeśli sobie tego życzysz, będziemy monitorować twoją pozycję przez 3 miesiące

- Dla stałych klientów oferujemy 20% zniżki oraz 50% za polecenie naszych usług!

5. Jaka jest minimalna i maksymalna ilość linków, które można kupić?

Maksymalna ilość linków to 100 - ale nie wszystkie obecnie pakiety mają taki limit. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

6. Czy linki są ubezpieczone?

Tak, nasze linki są ubezpieczone do 3 miesięcy

7. Dlaczego warto?

Nasze linki są idealną poduszką dla linków typu artykuły sponsorowane czy "dziennikowe".

Dane kontaktowe:

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy