Jump to content

IdeaBest

Forumowicze
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.foto-projekt.com.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  fotografia, turystyka europejska, pozycjonowanie
 1. Tak jak inne firmy gugle chce przenieść część swojej pracy na webmasterów. Po co samemu ma analizować miliardy linków, klasyfikować je skoro ludzie mogą sami je oznakować i ułatwić robotę googlebotowi. Im szybciej i więcej ludzi pójdzie za głosem gugla tym gorzej dla nich a dla gugla kolejne miliardy wpadną do kieszeni
 2. Niedawno próbowałem robić przekierowania 301 dla wybranych podstron w tej samej domenie w pliku htaccess ale nie chciały działać. Sporo linków prowadzi do urli starego skryptu. W wyniku przekierowania sporo się traci na wartości linków.
 3. Zmieniam stary skrypt strony internetowej na nowy. Nowy skrypt generuje inne url-e: url w starym skrypcie: http://domena.pl/?tani-fotoalbum url w nowym skrypcie: http://domena.pl/tani-fotoalbum.html Wpisując oba adresy do wyszukiwarki wyświetlana jest ta sama strona. Czy algorytm Google obie strony będzie traktować jako jedną stronę ? Czy jedną z nich będzie traktować jako duplikat drugiej ? Czy instalując nowy skrypt z nowymi adresami url stracę wysokie pozycje w wyszukiwarce jakie mają podstrony w tej witrynie?
 4. kupiłem zafiltrowaną domenę, napisałem do G, nie zdjeli filtra. Zgłosiłem wszystkie spamowe linki. W dalszym ciągu nie zdjęli. Zgłosiłem kolejne linki (łącznie 90%) i też nie zdjeli. Dałem sobie spokój z tą domeną. W każdym razie nie zawsze w łatwy sposób filtry są zdejmowane.
 5. Bardzo proszę o link do regulaminu programu partnerskiego, który dokładnie określa zasady funkcjonowania programu oraz wymagania dotyczące obu stron. Proszę również o adres strony www waszej firmy aby lepiej ją poznać.
 6. gmod - ma rację jeżeli strona nie będzie dodatkowo promowana na forach, blogach, w social mediach to bez nienaturalnych wartościowych linków nie uzyska wysokich pozycji. Będąc na dalekich pozycjach w G nikt nie odkryje wartościowej treści na stronie a tym samym nie będzie jej dalej promować
 7. Zlecę napisanie zapleczowych tekstów o tematyce: 1/ usługi fotograficzne 2/ autokarowy przewóz osób łącznie 50 tekstów o 2000 znaków potrzebna faktura VAT propozycje: info@forum-opinie.pl pozdrawiam
 8. Wikipedia to znakomite źródło informacji ale o charakterze encyklopedycznym. Internauci oczekują zazwyczaj więcej i różnorodnej informacji niż zapewnia to Wikipedia i z tego względu zaglądają też na inne strony. W każdym razie gdyby Wikipedia zaspokajała 100% oczekiwań to niepotrzebna jest wyszukiwarka G (inne również) i miliony innych stron internetowych.
 9. A czy działania G są zgodne z oczekiwaniami internautów. Czy rzeczywiście linki są świadectwem jakości strony internetowej ? Nie ma takich badań i takich dowodów. Są możliwością manipulacji po obu stronach. Każda ze stron ma swoje korzyści do osiągnięcia. Czy internauci tak naprawdę oczekują wyszukiwarki w formie platformy reklamowej - G reklama, G zakupy, G sklepy, G hotele, G bilety lotnicze, G restauracje, G taxi itd. Słyszałem w autobusie, że internauci chcą znaleźć w wyszukiwarce dobre strony z odpowiedzią na ich pytania.
 10. Oferuję możliwość umieszczenia wartościowego artykułu o tematyce transportu (ciężarowy, lotniczy, kolejowy) lub przewozu osób na stronie o PR=5. Artykuł powinien zawierać minimum 3000 znaków, wartościową i unikalną treść. W treści można umieścić jeden link dofollow do swojej strony głównej lub wybranej podstrony w formie adresu URL. Do artykułu powinno zostać dołączone min. 1 zdjęcie związane z tematyką artykułu. Publikacja jest bezpłatna. Ilość publikowanych artykułów będzie ograniczona. Osoby zainteresowane publikacją - proszę o kontakt: kontakt[małpka]edusfera.com.pl
 11. Od kilku miesięcy współpracuję z tą siecią afiliacyjną. W mojej ocenie są rzetelni i poważnie traktują swoich partnerów. Po wysłaniu mailem jakiegoś zastrzeżenia zawsze następnego dnia otrzymywałem odpowiedź. Jeśli pojawiał się błąd po stronie panelu administracyjnego zawsze się przyznawali, przepraszali i go usuwali. Zaletą tej sieci jest skupienie kilkuset ofert różnych sklepów internetowych i co ważne nie tych największych walczących między sobą najniższymi cenami. Za bardzo niskimi cenami idą bardzo niskie prowizje. Jest tu bardzo dużo programów, których nie ma w innych sieciach.
 12. Przy 30 stronach metoda ta faktycznie nie sprawdza się ale przy 5-6 stronach bez problemu można ją stosować. Pochłania więcej czasu ale z drugiej strony daje dobry efekt i jest w miarę bezpieczna
 13. Niedoceniany a zarazem dobry sposób to wymiana linków pomiędzy webmasterami. Oczywiście trzeba mieć więcej niż jedną stroną aby uniknąć linkowania A do B i B do A.
 14. W przypadku wielu stron a zwłaszcza sklepów internetowych jest to prawda. Jest jednak wiele typów innych stron w których liczą się zupełnie inne zachowania internautów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy