Jump to content
st0per

Google wziął się za Prolink.pl

Recommended Posts

Wydawcy Prolinka dziś oberwali od Google. Ponieważ sporo osób z tego systemu ciągle korzysta warto podkreślić - dziś wydawcy, jutro klienci.

PS

Wiem, info jest już w temacie prolinka, ale to zupełnie inny temat, w innym dziale i mało kto tam zagląda z pozycjonujących

I znowu upadnie sporo "agencji"... Co za czasy.

• Like 4

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Tak właśnie wygląda monopol Google ("nie kupuj linków u innych, kupuj u nas"). Cóż, pora się wypisać, skoro ja dostanę filtra na frazę dotyczącą czegoś, co sam zrobiłem i jest to unikatowe, za to wyżej będą śmieci bądź skopiowany content z mojej strony :D

Ciężko aby G cieszyło się z SWL-a, obciąża to ich zasoby i moc przeliczeniową

pieniądze nie śmierdzą

I znowu upadnie sporo "agencji"... Co za czasy.

Wina Tuska ;)

Swoją drogą Prolink był uważany za dosyć bezpieczny..

• Like 1

Czy takie info :

Nienaturalne linki do Twojej witryny

Wykryliśmy wzorzec nienaturalnych, sztucznych, mylących lub manipulacyjnych linków prowadzących do stron Twojej witryny. Niektóre z tych linków mogą pozostawać poza kontrolą webmastera, więc w tym przypadku podejmiemy działania w stosunku do nienaturalnych linków, a nie rankingu witryny jako całości.

oznacza ze tym razem strona raczej nie spadnie? Zniwelowali tylko linki? czy jest się czym bać - 15 linków w prolinku na stronach PR5

Ciężko aby G cieszyło się z SWL-a, obciąża to ich zasoby i moc przeliczeniową

Stać ich.

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Wykończyli katalogi, wykończyli swle (najpierw te najprostsze, masowe na spamie) a teraz jak widać te teoretycznie lepsze. Co będzie kolejne? Prywatne sieci?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Czy takie info :

oznacza ze tym razem strona raczej nie spadnie? Zniwelowali tylko linki? czy jest się czym bać - 15 linków w prolinku na stronach PR5

wszystko zależy m.in. od tego czy masz : dopasowania w całej witrynie , czy masz tylko częściowe

M

BUDOWLANE wizytówki w internecie - reklama.

Darmowy hosting dla użytkowników PIO.