Skocz do zawartości

WALNIE Ktoś jakimś porządnym sucharem


Jaco1000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak nazywa się piękna turystka w Niemczech?

Turystka.

Spaliłeś!!

powinno być:

Jak się nazywa piękna kobieta w Niemczech?

i suchar:

Dzisiaj chodząc po galerii handlowej pomyślałem, że mógłbym kupić żonie jakiś ładny zegarek, jednak po chwili przypomniałem sobie, że już jeden ma... w piekarniku...

suchar II:

Klient oddaje TV do serwisu:

- Nie wiem co się stało - po prostu siedzę sobie, grzebię gwoździem w uchu i nagle wysiadł dźwięk...

E: literówki

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulega RomanSeło to chyba barmanem jest.. :P

Zachodzi facet do baru i pyta barmana:
– Wie pan jak nazywa się zupa z wielu kur?
Barman:
– Nie wiem
– Rosół skurw!elu
Barmanowi się to spodobało, zachodzi do szefa i pyta:
– Wie szef jak nazywa się zupa z wielu kur ?
Szef:
– Nie wiem
– Rosół, chooju

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yeden za ten zamach na uszy forumowiczów powinieneś dostać banana :P

@Szlaf.. no to suchar baba jest :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w Ciechocinku

"Za dzieciaka" zapytałem z przekąsem ciotkę wracającą właśnie z tego słynnego miejsca, czy wyhaczyła jakiś fajny towar ? Odpowiadziała, nie ... sami narciarze.

Narty ? Ciechocinek ? Oczywiście już wiem o co chodziło. A dla Was zagadka ;)

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności