Jump to content
Sign in to follow this  
wojzak

Audyt strony

Recommended Posts

Hej,

Mam mały problem, wrzuciłem moją stronę do analizy przez stronkę:

http://www.seoptimer.com/

Wynik testu pokazuje mi że moja strona nie posiada znaczników H1 a praktycznie same znaczniki H2

Jednak narzędzie Screaming Frog pokazuje że H1 są OK oraz H2 też się zdarzają.
Komu ufać? ;)

Może ktoś bardziej PRO zajrzy w kod i sprawdzi jak to jest?

www.kartkuje.pl

H1 = 0

• Like 1

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

hm, a jak mogę [..] "stworzyć" H1

dodając w treści ;) jeżeli to CMS to bajka, jeżeli łysy html to notepad++ i lecisz z koksem :)

[edyta] to WP, więc oznaczasz tekst, wybierasz go jako H1, zapisujesz, gotowe. W css'ie ustalasz oczywiscie parametry H1.

Edited by mcmagik
  • Like 1

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Lub ewentualnie możesz edytować pliki szablonu, tam gdzie np. masz h2, a uważasz że powinien on być jako h1, po prostu znajdź w kodzie szablonu <h2> i zamień w wybranym miejscu.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | crmcube.pl | z229.pl

Tak, tylko jak robisz taki zabieg jak radzi @Altaica, pamietaj o warunku bo jak nie dasz, będziesz miał sytuację, gdzie na podstronach wystąpią dwa H1, a takie coś jest już nieporządane z punktu widzenia optymalizacji.

• Like 1

Domeny na sprzedaż - pod zaplecze SEO, strony PP, strony firmowe, sklepy internetowe.

Zapraszam również na podstronę z darmowymi narzędziami SEO >> https://techformator.pl/darmowe-narzedzia-seo/

Ludzie ! Brak H1 na stronie to nie jest tragedia ! Strona nie musi mieć H1 aby dobrze rankować, chociaż miło by było gdyby był...

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Ale @Zgred my nie mówimy, że tragedia - ale od tego zaczął się wątek, od nagłówków...

To jak to działa i co tam powinno być umieszczone to inne kwestia, a autor pytał się o to, co mu wykazuje w narzędziach :)

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | crmcube.pl | z229.pl

Ludzie ! Brak H1 na stronie to nie jest tragedia ! Strona nie musi mieć H1 aby dobrze rankować, chociaż miło by było gdyby był...

Zgred, mógłbyś rozwinąć myśl? O jakich przypadkach mówisz? Nie chodzi mi o konkretne strony ale o przykłady kiedy jego brak jest OK:)