Jump to content

Xamox

Forumowicze
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ej taki mały offtop. Nie mogę wysyłać od pół roku już prywatnych wiadomości tutaj na forum. Wyświetla się komunikat: An error occurred.Sorry, the page you are looking for is currently unavailable. Please try again later. If you are the system administrator of this resource then you should check the error log for details. Faithfully yours, nginx. Komuś też czy to ja mam coś zepsute?
 2. Czy w takim wypadku stworzenie zaplecza na darmowych platformach blogowych opisujących mazury wycieczki czy coś w tym stylu na @.wordpress.com @.blogspot.com @.tumblr.com i podlinkowanie tego jakimiś śmieciami albo komentarzami z innych blogów wystarczy?
 3. A jak tak offtopowo zapytam - na czym zarabiają te wszstkie darmowe stronki do pitów, które się tak biją o topy teraz?
 4. Z nieba mi to spada ale widzę temat z 2011 roku. Czy SEOCAT jeszcze działa? Chodzi mi katalogi na skrypcie SEOkatalog 1.5
 5. A z jakich katalogów korzystałeś? Ewentualnie jeśli to była lista to jaka?
 6. Ale lepiej że nie linkuje niż jakby miały zostać zajechane SWL, w sumie temat ma prawie pół roku i aż zdziwiony jestem że nikt tego nie chciał spawać. Sprawdzę osobiście jakiego dają kopa:)
 7. Artisterr chociaż podobno robi sieczke w kodzie i jest jeszcze Websitex5 którego sam używam i polecam
 8. Kupię zaplecze. Nowe lub istniejące. Na darmowych platformach oraz szablony na własny SEO Hosting. Najbardziej zainteresowany byłbym zapleczami w kategoriach: IT, Zdrowie, Moda. Proszę o kontakt na email higherposition[małpa]gmail.com. Nie mam limitu budżetu.
 9. Spróbuj sobie przesiać listę Mara www.katalogiseo.info
 10. Ale dopalają Ci wpisy SWLami. Zwłaszcza w preclach. Czy to Ty sam robisz żeby miały większą moc. Czemu tego nie zablokujesz?
 11. Ile punktów i po ilu pobraniach wyłączacie linkowanie? Dodatkowo pytanie do @Gotlink co daje funkcje ustal priorytet? Że wolniej pobiera? I jeszcze taka sugestia - jeśli ma mi ktoś odpowiadać jakimś idiotycznym komentarzem to niech lepiej się nie odzywa, szkoda prądu.
 12. Masz stronę w dwóch językach po prostu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy