Jump to content
libra

Pytanie do wydawców chwilówek

Recommended Posts

Ze 2 lata temu byłem w Novem, jak przyszło do wypłaty to usunęli mi konto bez żadnej informacji. Po kilku mailach z zapytaniem o powód przyszła informacja, że znaleźli nieprawidłowe kliknięcia...

Ze 2 lata temu byłem w Novem, jak przyszło do wypłaty to usunęli mi konto bez żadnej informacji. Po kilku mailach z zapytaniem o powód przyszła informacja, że znaleźli nieprawidłowe kliknięcia...

Haha, dobre. A szczerze współczuję. Dobrze że mi tak nie zrobili, bo 6 tys. zł bym nie przebolał. Ciekawe w zasadzie co bym zrobił... Ani umowy z nimi. Niby rejestracja i założenie profilu jest podstawą, ale co gdy usuną konto? Przed sądem jak to udowodnić...

3 miesiące opóźnień to standard niekiedy, później już jest ciągłość dlatego polecam rozliczenia kwartalne coby z VATem problemów nie mieć.

O_o

Może to polski standard - ja się z nim nie godzę, i na szerszą skalę bym z żadnym z ww nie współpracował. Do póki te sieci nie zrozumieja, ze nic bez wydawców nie znaczą to tak niestety to będzie wyglądało.

bankier i netsales mogę tylko napisać-odradzam współpracy

Ja słyszałem, że z bankierem nie ma żadnych problemów. Możesz coś więcej napisać?

Artykuły pozycjonujące - 10 unikalnych artykułów w 10 serwisach Trust Rank 20 - 39. Teraz 158zł , zamiast 350zł.

Skuteczne pozycjonowanie Katowice - firma Intoseo - rozliczanie tylko za efekty, prosta umowa, bez­piecz­ne metody po­zy­cjo­no­wa­nia

www.getfitclub.pl - bądź FIT.

bankier i netsales mogę tylko napisać-odradzam współpracy

Ja słyszałem, że z bankierem nie ma żadnych problemów. Możesz coś więcej napisać?

Potwierdzam, z bankierem nie miałem problemów. Uważajcie na PRAIM. Na razie tylko albo aż 2 dni po terminie. Wcześniej płacili ok 6-tego.

Oczywiście nikt nic nie wie, kiedy wyjdzie przelew, tel do księgowości nie mogą podać... Co za kraj...

Ludzie, 2 dni po terminie i w gacie robicie? Litości...

Chłopie, Novem też tak zaczynał, wpierw 3 dni po terminie, póżniej 7, 14 a nawet 2 miesiące, więc tu wróżę podobnie.

Jeszcze jest na rynku coś takiego jak doaffiliate. Do dziś od zeszłego roku nie dostałem kasy za działania przy sohocredit. Nie polecam.

To nie jest wina doaffiliate tylko Soho. Przez osiem miesięcy współpracy z Doaffiliate.net nie miałem żadnych problemów z wypłatą, zawsze jest dokładnie 20. (chyba że wypada w weekend to nawet robią 18-19.)

Jeszcze jest na rynku coś takiego jak doaffiliate. Do dziś od zeszłego roku nie dostałem kasy za działania przy sohocredit. Nie polecam.

To nie jest wina doaffiliate tylko Soho. Przez osiem miesięcy współpracy z Doaffiliate.net nie miałem żadnych problemów z wypłatą, zawsze jest dokładnie 20. (chyba że wypada w weekend to nawet robią 18-19.)

A co to mnie interesuje że firma affiliacyjna nie dostała zapłaty od reklamodawcy? Swoją robotę wykonałem. Ciekawe że bankier potrafi płacić nawet gdy nie dostanie jeszcze kasy od reklamodawcy.

W Doaffiliate w pewnym momencie promowałem tylko Soho i przepadł mi tym samym miesiąc przychodów. Od tej pory mam ograniczone zaufanie do tej sieci. Nie wierze, że wypłacą te pieniądze.

Dziwnie moderowany Katalog stron

W Doaffiliate w pewnym momencie promowałem tylko Soho i przepadł mi tym samym miesiąc przychodów. Od tej pory mam ograniczone zaufanie do tej sieci. Nie wierze, że wypłacą te pieniądze.

Na szczęscie Soho nie promowałem poprzez tę sieć, ale jeżeli chodzi o wypłaty to są zawsze na czas.

i4O1Pt0.png

Czy jest ktos jeden na tym forum co nie robi chwilowek ? :)

To Ty też robisz chwilówki? ;)

• Like 1

Czy jest ktos jeden na tym forum co nie robi chwilowek ?

Przecież wystarczą dwa poprawne wnioski dziennie i nie musisz chodzić do pracy :)